Tim Hortons جدی است کانادا مشکل است. سادگی بیش از حد بسیاری از کانادایی ها دیگر فکر می کنم Timmies به عنوان مردمی کانادا قهوه و دونات فروشگاه آن را یک بار بود. و آنها در حال ترک زنجیره ای در droves.

آخرین نتایج مالی رستوران مارک های بین المللی, سریع خدمت رستوران کنگلومرا که صاحب Tim Hortons بگویید تلخ داستان. در سه ماهه چهارم همان-فروش فروشگاه در Tim Hortons در کانادا یک اندازه گیری است که آهنگ های عملکرد از مکان های که شده است باز برای 13 ماه یا بیشتر کاهش 4.6 درصد است. این نتایج افتضاح در سه ماهه گذشته بودند تا حدودی با توجه به تعداد زیادی از قهوه فروشگاه از طریق Tim Hortons برنامه های وفاداری یک طرح پاداش شرکت در حال حاضر قصد دارد به تعمیرات اساسی اما این است که یک مشکل شده است که ساختمان بیش از چهار سال گذشته. کانادایی ها از دست داده اند ایمان Tim Hortons.

این شرکت در تلاش برای قرار دادن یک چرخش مثبت در اخبار. “در Hortons تیم ما عملکرد را منعکس نمی کند قدرت باور نکردنی از ما با نام تجاری” RBI اجرایی خوزه Cil در بیانیه ای گفت در فوریه. 10 و اضافه کرد که او می بیند “زیادی فرصت برای تمرکز بر ما تاسیس ارزش است.”

اما واقعیت این است که نتایج مالی در Hortons تیم کاملا منعکس کننده دولت متاسفم از این نام تجاری. در سال 2018 Tim Hortons سقوط کردن شهرت موسسه لیست 50 معتبر ترین شرکت های کانادا (آن برگزار شده بود 13th نقطه در سال 2017). به همین ترتیب سالانه شهرت نام تجاری سازمان ملی روابط عمومی و Leger جدولها مشابه سقوط. در سال 2018 Tim Hortons کاهش یافت و از چهارم تا 50هفتمو در حالی که آن چیتی راه خود را در سال 2019 را به چنگ 33rd نقطه است که هنوز هم آن را پشت سر امثال مترو.

بله. مترو.

هیچ یک از این بود باید تعجب برای مدیران در Tim Hortons یا RBI. این شرکت پیش بینی خطر کانادایی عطف خود را پشت Tim Hortons از لحظه ای در سال 2014 زمانی که اعلام شد که Tim Hortons و برگر کینگ خواهد بود شکست هم به شکل رستوران برندها با برزیل مبتنی بر شرکت سهام خصوصی 3G پایتخت به عنوان شرکت جدید بزرگترین سهامدار برگزاری 51 درصد از سهام. “ما مشتریان و کارکنان franchisees و همکار کانادایی ها همه می توانند مطمئن باشند که Tim Hortons هنوز هم می شود Tim Hortons پس از این معامله” و سپس مدیر عامل کافی شاپ های زنجیره ای مارک Caira گفت: در آن زمان “از جمله ارزش های اصلی ما کارکنان و franchisee روابط حمایت جامعه و قهوه تازه.”

ادامه مطلب: Tim Hortons نیاز به جلوگیری از خواب

جز این که هشدار دادند شنیده می شود در این زمان است که شرکت سهام خصوصی را بریده بریده و سوزاندن رویکرد به فرهنگ سازمانی کارکنان سر تعداد و کیفیت غذا خواهد نتایج فاجعه آمیز داشته باشد—باید به تصویب.

پس از برش Tim Hortons سر و دفاتر این شرکت در بر داشت خود را درگیر در بالا مشخصات دعوا و پرونده های حقوقی با franchisees عصبانی بیش از تغییرات به این شرکت حق امتیاز ساختار هزینه های آن برش اقدامات و چگونه بودجه های تبلیغاتی مورد استفاده قرار گرفت. سال گذشته این شرکت حل و فصل یک جفت franchisee پرونده های حقوقی و در حالی که RBI مدیر عامل شرکت خوزه Cil گفت: در یک کنفرانس تلفنی خود را برای سه ماهه چهارم نتایج که روابط با Tim Hortons franchisees در حال بهبود است که بستگی دارد که آیا شرکت می تواند معکوس کاهش آن است.

در هفته های اخیر Tim Hortons مدیران سفر کرده اند این کشور در دیدار با franchisees به زمین جدید خود را به چشم انداز برای آینده شرکت می باشد. آن را به طور موثر boils پایین به عقب-به دنبال طرح—تاکید بیشتری بر Tim Hortons’ Canadianness و تمرکز بیشتر بر روی اصول اولیه مانند قهوه و صبحانه پخته محصولات.

گام اول: افرا برگ!

Tim Hortons’ وضعیت به عنوان یک دندانه در یک جهانی فست فود کنگلومرا که به نوبه خود کنترل شده توسط یک برزیل شرکت سهام خصوصی ساخته شده است آن را یک هدف آسان برای شرکت منتقدان که آیا کسانی که در مورد عصبانی درمان آن از کارگران و یا کسانی که underwhelmed توسط مواد غذایی است. آن را ندارد به نظر می رسید مهم نیست که Tim Hortons است که در واقع در حال تبدیل شدن بیشتر کانادا در نظر RBI را ساختار مالکیت و یا حداقل آن است که به تدریج تبدیل شدن به کمتر برزیل. 3G سرمایه شده است آزادسازی سهام خود را در شرکت در یک سرعت خشمگین از اواخر. در حالی که آن را یک بار برگزار می شود بیش از نیمی از RBI سهام ممتاز است که در حال حاضر به 32.1 درصد پس از یک رشته از سهام فروش از جمله دو پشت به پشت ماه که 3G تخلیه یک ترکیب 41 میلیون سهم به ارزش حدود US$3 میلیارد.

امروز سرمایه گذاران نهادی خود را نزدیک به سه چهارم از RBI سهام از جمله ایالات متحده مدیران مانند T. Rowe Price و Pershing میدان مدیریت سرمایه بلکه کانادا شرکت هایی مانند رویال بانک و بانک مونترال.

ادامه مطلب: چگونه Tim Hortons خود را از دست داد راه

اما آنچه مهم است درک و بنابراین Tim Hortons را آغاز کرده rebranding کمپین برای متقاعد کردن کانادایی Tims هنوز کانادا آیکون. پس از سال ها از شکایت در مورد چکه کن Tim Hortons درب این شرکت در نهایت به روز رسانی آن جام کلاه سال گذشته ساخته شده و مطمئن برای بزرگ برگ افرا مهر حق را به پلاستیک.

آن فروشگاه جدید در کانادا نیز شرکت نام مزین سراسر یک برگ افرا. و در مورد شما هنوز هم گرفتن پیام در اینجا چیزی است که این شرکت به رئیس شرکت افسر دانکن Fulton گفت: کانادا مطبوعات در هفته گذشته: “ما قصد داریم برای شروع حرکت به عقب بسیار سخت جا که کسی می گوید که ما نه کانادا.”

کسانی زحمتکش در Tim Hortons میهنی-نوستالژی بخش نیز مشغول به کار اضافه کاری. آگهی منتشر شده در ماه نوامبر گذشته برجسته مونتاژ صحنه های از Tim Hortons مکان در شهرهای کوچک در سراسر کشور به اوج خود رسید در خط “اگر کانادا وجود دارد به یک Tims.”

سپس در ماه دسامبر Tims مستقر آن سنگین ترین نوستالژی توپخانه و در عین حال با یک نقطه تلویزیون با عنوان “دستخط”—بیش از tinkly موسیقی پیانو آن را داستان چگونه یک جوان Wayne Gretzky کردم مورد علاقه خود را, بازیکن تیم هورتون برای تولدش یک دستمال سفره در یکی از شیرینی های زنجیره ای در اوایل مکان.

آن را به دور از برخی از این استراتژی ضربه کانادایی بر سر دلتنگی به کار خواهد کرد. برای بسیاری از جوانان نسل وای و GenZers دو گروه این شرکت تلاش کرده است برای جذب به آن مکان وجود دارد کمی وطن پرست نوستالژی برای دو-دو روز رفته—Tim Hortons شده است متعلق به یک آمریکایی, برگر, زنجیره ای در یک فرم و یا دیگری تمام طول زندگی خود را. آن را نیز ایمن می گویند ارتباط هاکی و Tim Hortons نمی کند و طنین انداز با جوان کانادایی راه آن را یک بار بود با مشارکت سطوح پایین تر و پس از رشد تا بازی فوتبال.

اما این هم درست است که Tim Hortons مبارزات انتخاباتی آگهی هرگز واقعا اجازه دهید تا در این ایده است که Tim Hortons بخشی از کانادا هویت است که کمک نگه داشتن کانادایی قهوه sippers آینده را پس از آن روشن نیست دو برابر را در آن پیام بسیار تفاوت را.

که ما به ارمغان می آورد به دوم تخته در Tim Hortons’ آخرین چرخش تلاش است.

گام دوم: دلار بیشتر از دونات (و قهوه)

زمانی که Tim Hortons مدیران رفت و در جاده ها در ماه گذشته برای دیدار با franchisees آنها وعده داده شده برای بازگشت زنجیره ای منو به اصول اولیه قهوه و صبحانه پخته محصولات کرایه. صاحبان حق رای هیجان زده شد. نیاز به آموزش کارکنان برای سردرگم و همیشه در حال تغییر منوی انتخاب شد پر هزینه و وقت گیر است و بنابراین هیچ کس غمگین بود زمانی که بازیکن تیم امید ایران اعلام کرد در ماه ژانویه آن را دور انداختن آن عجیب و غریب تاخت و تاز برگر گیاهی.

Cil مدیر عامل شرکت در RBI ارائه چند سرنخ در مورد آنچه که این شرکت برنامه ریزی شده در مقابل مواد غذایی خود را در طول کنفرانس تلفنی با تحلیلگران. Tim Hortons است نورد جدید قهوه تخمیر به منظور بهبود طعم و مزه قهوه را اضافه کنید خامه-شیر غیر لبنی creamers به آن ارائه شده است. او همچنین وعده داده که زنجیره ای در جریان است تا به کیفیت آن گوشت و نان است. “این تنظیمات ممکن است به نظر می رسد اساسی اما این نقطه: در حال مطلق بهترین در اصول است که ما در حال حاضر معروف برای,” او گفت: تحلیلگران.

استراتژی بازگشت به اصول اولیه قهوه و دونات ساده به نظر میرسد اما از آن است که در تقابل با مالی اخلاق از چه Tim Hortons تکامل یافته و به بیش از دو دهه گذشته—کم هزینه به سرعت در حال گسترش زنجیره غذایی با بیش از 4,300 رستوران در سراسر کشور و در حال رشد است. یک دلیل وجود دارد Tim Hortons نقل مکان کرد و سال پیش برای حمل و نقل نیمه منجمد پیراشکی به رستوران ها به جای آماده شدن آنها را در خانه. وجود دارد یک دلیل این زنجیره رفته است دیوانه وار در تمام جهات با منوی جدید گزینه های برای ناهار با طعم نوشیدنی ها و حیله دونات. و وجود دارد یک دلیل این شرکت راه اندازی شد 60 محصولات جدید در سال گذشته است.

قهوه و دونات در حال کم حاشیه کسب و کار و رقابت در سریع خدمت رستوران بخش در کانادا تبدیل شده است به طرز وحشیانه ای شدید. زنجیره ای مثل مک دونالد و استارباکس به سرقت رفته است یک تکه بزرگ از قهوه در بازار از Tim Hortons, وادار کردن این شرکت به تعقیب کنندگان به قلمرو ناآشنا. در ضمن Tim Hortons موفق به پیدا کردن یک راه به مربوط به رشد همگروهی جوانتر بیشتر به سلامتی خود اهمیت مصرف کنندگان بدون اعتقاد هسته boomer پایه مشتری در فرایند. هیچ یک از این روند در حال رفتن به دور.

Tim Hortons به خوبی ممکن است قادر به متقاعد کردن کانادایی این دیگر یک برزیل متعلق به زنجیره به برنده شدن بیش از قلب خود را و کیف پول را بیشتر از سفر کردن خط حافظه.

اطلاعات بیشتر در مورد TIM HORTONS:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de