وقت برای انصراف از فرهنگ به خندق Kennedys

اگر آبراهام لینکلن و کریستف کلمب و دیگر منتقل بیدار جمع اوری در بوستون و سپس از آن زمان به کندی به رفتن.

و همه چیز خود را با نام گچ بری بر روی آن — JFK کتابخانه و JFK ساختمان فدرال مجسمه خود را در دولت خانه کندی مدرسه دولتی در سراسر رودخانه گل رز کندی Greenway ادوارد کندی محمد هر چه به آنها تماس بگیرید ،

همه چیز باید برود!

پروفایل در شجاعت ؟ کندی تر بودند مانند پروفیل در Caucasity که بیدار هاروارد گال گفت: در این هفته قبل از او بیش از حد رو لغو شد.

بیایید شروع با رئیس جمهور کندی. فقط برای استارت به اعتقاد او در کاهش مالیات (“a rising tide آسانسور تمام قایق”). او سرد جنگجو (“طولانی مبارزه گرگ و میش”). او به رفاه و غرامت (“بپرسید نه آنچه که کشور خود را می تواند برای شما انجام دهد … .”).

او palled در اطراف با سن. جو مک کارتی. زمانی که نیکسون زد برای سنا در سال 1950 JFK به او یک جایزه نقدی. بهترین دوست خود را در کنگره جورج Smathers یک قوس segregationist از فلوریدا.

JFK نمی نفرت یهودیان راه پدر و برادر او بابی بود اما نبود واقعی برای حقوق مدنی مبارزه است. او نمی خواهد اجازه دهید سامی دیویس جونیور در انجام مراسم تحلیف خود.

بالا خود را حامی در جنوب بود آلاباما رژیم صهیونیستی است. جان پترسون که برنده انتخابات برگزاری غول پیکر عکس, آرکانزاس, پلیس, ضرب و شتم سیاه پوستان در لیتل راک ارک., و گفتن هواداران خود را “زمانی که من در انتخاب این چیزی است که ما باید در آلاباما است.”

پترسون خیلی incorrigibly نژادپرستانه که در سال 1960 هنگامی که جکی رابینسون متوجه شدم که JFK پرتاب کرده بود با او تایید نیکسون رئیس جمهور است.

و اجازه دهید فراموش نکنید — JFK تلاش برای کشتن فیدل کاسترو یا شخص مقدس حامی شخص از همه غارتگران و مجسمه-smashers. خود را به عنوان معاون رئیس جمهور Lyndon Baines Johnson بعد گفت فردا از کندی’ تلاش: “آنها در حال اجرا لعنت قتل Inc. پایین وجود دارد در کارائیب است.”

من به شما گفتن JFK نمی تواند آن را بر روی یک سطح ایالت رای گیری در ماساچوست امروز — به هیچ وجه می تواند او دریافت 15 درصد آرا در مدرن و دموکرات کنوانسیون.

البته جک به حال خوب خود امتیاز — او مطلق reprobate در زندگی شخصی خود یک معتاد به مواد مخدر و در پایان زندگی خود او به LSD با بن Bradlee خواهر در قانون. آیا باور من نیست ؟ که در دکتر Timothy Leary زندگینامه و اگر رفقای نمی تواند اعتماد آن مرد که گفت: “به نوبه خود در لحن در رها کردن!” پس از آن که می تواند به آنها اعتماد کند ؟

همه این مسائل است که رکورد های عمومی ، من وارد شده نزدیک به 600 صفحه از کندی-خانواده رسوایی و تباهی در دو “کندی بابل” کتاب. مراجع همه ذکر و کتابشناسی اجرا صفحه بعد از صفحه.

فقط یک زن و شوهر از خواندن پیشنهادات من فراتر از “کندی بابل” کتاب “سمت تاریک از Camelot” توسط سیمور هرش. آن را تمدید کرده است بحث از بابی هار نفرت از یهودیان و همجنس گرایان مرد, نه به ذکر است یک مرجع به چه JFK توصیف تازگی آزاد کشورهای آفریقایی.

پس از آن وجود دارد ایلخانی قبیله, قدیمی, پیرمرد جو. یکی از نوه خود را وارد کتاب نامه های خود را و شما نمی خواهد باور جو ضد یهودی ravings. فکر می کنم “Mein Kampf.” برای متفاوت را در همان موضوع بررسی “آقای S.” توسط جورج Jacobs بود که فرانک سیناترا را نوکر.

Jacobs, که سیاه و سفید بود بازگو پیرمرد جو بازدیدکننده داشته است به پالم اسپرینگز که در آن او regaled همه نگران از جمله طبقه های بالا hookers سیناترا وارداتی از هالیوود برای جو سرگرمی جوک خیلی ننگین است که من حتی نمی تواند اشاره در آنها را در اینجا.

از طریق کار برای سیناترا Jacobs نوشت: او با همه بزرگ گانگستر از روز است. اما او گفت: جو کندی بود تا حد اکثر نفرت انگیز آنها.

“و او به دانشگاه هاروارد رفت!” Jacobs شگفت زده.

سپس بابی. او تمام این فرصت های مطالعاتی و چنین به نام بعد از او نه به ذکر است برخی از صندوق که او دیوانه بود, با استفاده از به قید وثیقه اراذل و اوباش خارج از زندان در نیویورک است. جالب است ؟ به عنوان دادستان کل بابی امضا کردن در اف بی آی شنود از دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور — برخی از حقوق مدنی صلیبی, راست?

RFK تا به حال دلایل خود را البته. J. Edgar Hoover بود که اساسا تهدید او را بر برادرش assignations با شرق آلمان جاسوسی بود که به آن فکر می کنم یک کمونیست. بنابراین من حدس می زنم که می رود بر روی جنبه های مثبت خانواده کامپیوتر میراث لجر در این جدید بیدار امریکا است.

فراموش نکنید که همه hagiographies از بابی — شروع با بیوگرافی دکتر Max جاکوبسن بهتر به عنوان شناخته شده “دکتر Feelgood.” او عرضه مواد مخدر به رئیس جمهور و جکی و بابی استفاده می شود به فریاد او در کاخ سفید — ببینید اگر شما می توانید حدس بزنید چه او به نام دکتر جاکوبسن.

این همه در بیوگرافی دکتر Feelgood که شما می توانید انتخاب کنید تا هر گونه استفاده از سایت کتاب شروع در دو دلار است.

به عنوان برای تدی همه شما نیاز دارید این است که سه واژه ها: Mary Jo Kopechne.

شاید شما فکر می کنید این همه فاسد رفتار کندی مهم نیست که در این اواخر تاریخ. اما اگر گذشته است مقدمه به تخریب مجسمه ها و هر چیز لعنتی, پس از آن من می خواهم برای شروع یک شعار:

“هی هی هو هو همه آنها Kennedys کردم برو!”

هر دو از Howie را “کندی بابل” کتاب در دسترس هستند howiecarrshow.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im