آن زمان است.

پس از بعد از ظهر جمعه, Red Sox را به نظر می رسد در آستانه ارسال Mookie بتی به کالیفرنیا. هر چند هیچ چیز خاصی وجود دارد یک حس در میان کسانی که در این صنعت است که سابق آمریکا MVP لیگ را در یک داجرز یکنواخت در روز افتتاحیه.

داجرز عمیق, استخر, چشم انداز برای پر کردن یک ساکس’ سیستم مزرعه بود که غارت توسط دیو Dombrowski آنها حقوق و دستمزد انعطاف پذیری به قید وثیقه ساکس خارج از قرارداد (David قیمت دوباره از طریق Dombrowski) و آنها انگیزه برای به دست آوردن یک بازیکن نخبگان.

را تجارت یک خوب برای Red Sox? ما پیدا کردن.

در حال حاضر, اجازه دهید بحث در مورد یک موضوع است که بسیاری در انگلستان نفرت به مقابله با: است Mookie بتی مبالغه?

اصطلاح “مبالغه” است که استفاده بیش از حد آزادانه هنگامی که صحبت کردن در مورد ورزشکاران است. در ابتدا ما نیاز به ایجاد یک پایه از آنچه خود امتیاز است. و ما معمولا فراموش که با علائم دلار.

در $27 میلیون در این سال بتی است که به دور از مبالغه. او در واقع کاملا دستکمگرفتهشده با توجه به کم خطر درگیر در یک قرارداد یک ساله. اگر هر تیم تا به حال شانس به ثبت نام بتی در یک سال معامله در حراج با 29 باشگاه های دیگر شانس هستند او می توان به ساخت بیش از 40 میلیون دلار.

بنابراین در این معنا هیچ دروغ و مبالغه.

اما وجود خواهد داشت اختلاف در مورد چقدر پول بتی است که ارزش بعدی offseason. او همیشه می گفت او می خواهد برای به حداکثر رساندن ارزش خود را و احساس می کند آن را در بهترین منافع از بازیکنان آمده است که پشت سر او به راه یک نوار جدید در آژانس رایگان.

اگر آن اتفاق می افتد و اگر بتی است که پرداخت شده بیشتر یا مساوی مایک ماهی قزل آلا و سپس شما شرط می بندم او مبالغه.

بتی بهره مند است تا حد زیادی از بازی خود را در بازی های خانگی در Fenway پارک که در آن دو برابر و سه برابر تمایل به موشک وار رفتن (بر اساس ESPN پارک عوامل در طول شش سال گذشته) و به همین دلیل با استفاده از عملیات-به همراه یک عدد تنظیم شده برای لیگ و ورزشگاه است ساده ترین راه برای مقایسه بتی به همسالان خود.

در پنج تا از شش فصل بتی نوشته شده در یک عملیات به علاوه بین 108 و 135. این پرت شد در حالی که بازی برای 2018 Red Sox, یک تیم در حال حاضر تحت بررسی برای استفاده از پخش فیلم اتاق به سرقت علائم زمانی که بتی نوشته شده در عملیات-به علاوه از 186.

آن را قابل توجه در سال ششم-بهترین توسط OPS-به علاوه پس از استروئید تست کردم جدی در سال 2005. بتی رفت bonkers, ضربه .346 با 47 دونفره, 32 homers و 30 پایگاه های دزدیده شده در حالی که برنده دستکش طلا در سمت راست میشه.

یک بازیکن چه کسی است که هر سال به ارزش 40 میلیون دلار از یک سال و یا بیشتر است.

در پنج فصل او را به طور متوسط .293 با 36 دونفره و 21 homers.

حتی با برقی دفاع و baserunning توانایی که نزدیک به $25 میلیون بازیکن.

ماهی قزل آلا تا به حال OPS-plus بین 168 و 198 هر فصل در لیگ های بزرگ. او امضا a 10-year, $360 میلیون فرمت سال گذشته است.

بیش از حد اغلب بتی و ماهی قزل آلا مقایسه می شوند و به نظر نمی رسد عادلانه است.

بتی نیست ماهی قزل آلا و او نمی دید. هیچ کس است. ماهی قزل آلا یک نسل بازیکن. این به آن معنا نیست بتی نیست یک بازیکن بزرگ — او بدیهی است. اما در واقعیت او می افتد و نزدیک به رتبه در نوجوانان در میان بهترین بازی بازیکنان در شماره 1 یا شماره 2.

در اینجا که در آن بتی رتبه در پنج سال گذشته: 23rd در homers (134) در برابر (217) 10 در دمای (.302), 16th, در عملیات (.898) و 16 در عملیات-plus (134).

بازیکنان که تا به حال بالاتر OPS-به علاوه از او و قراردادهای امضا شده در پنج سال گذشته شامل ماهی قزل آلا (10 سال $360 میلیون), J. D. مارتینز (پنج سال $110 میلیون) Nelson Cruz (دو سال 26 میلیون دلار) برایس هارپر (13 سال $330 میلیون) جاش دونالدسون (چهار سال $92 میلیون) و پل Goldscmhidt (پنج سال 130 میلیون دلار) در میان دیگران.

نگاه در سه فصل گذشته در مقایسه با بتی به نرم و صاف کردن-فیلدینگ سوم baseman آنتونی رندن که فقط امضا هفت سال $245 میلیون قرارداد با فرشتگان است.

بتی: .299, 85 homers .924 OPS و 141 OPS-plus.

رندن: .310, 83 homers .953 OPS و 143 OPS-plus.

بازیکنان نمی دور در تهاجمی ارزش. رندن حتی نمی گرفتگی 250 میلیون دلار در رایگان آژانس این زمستان.

آن باقی مانده است متناوب به فکر می کنم 10 سال و 300 میلیون دلار نخواهد بود به اندازه کافی برای نگه داشتن بتی در بوستون.

شاید به عنوان یک صنعت ما تبدیل به بیش از حد وسواس با جنگ نمودار.

جنگ نمودار برای مثال به شما بگویم که بتی بود به ارزش 6.8 جنگ در سال 2019 و shortstop Xander Bogaerts ارزش داشت فقط 5.2 جنگ. اما بسیاری از ما که به دنبال این بازی ها را از نزدیک تمام طول سال های طولانی خواهد به شما بگویم Bogaerts این بازیکن ارزشمند از مارس تا سپتامبر.

Red Sox را از دست بتی که او رفته شکی نیست.

اما سرد جت در ماهی قزل آلا مقایسه. بتی است که به احتمال زیاد به پرداخت بیشتر از او خواهید بود به ارزش زمستان آینده. و اگر Sox می توانید ارزش خوبی برای او در حال حاضر این سازمان خواهد بود بهتر است خداحافظی یک سال زود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im