میدان تایمز ویژگی های کمپین سفید بلوط سرطان بازمانده

حدود یک ساعت پیش

بلوط سفید زن تشخیص داده شده به عنوان یک نوجوان با مرحله دوم سرطان رکتوم را در میان 14 نفر ویژه جدید در کمپین آگاهی در شهر نیویورک در میدان تایمز در فوریه. 26.

Denelle Suranski 37, آگاهی با سفیر غیر انتفاعی مبارزه با سرطان کولورکتال. در ساعت 9 صبح روز شنبه او عکس را شامل می شود در اطلاعیه خدمات عمومی ظاهر می شود در طول نزدک زنگ افتتاحیه, مراسم زنده جریان در NASDAQ Facebook صفحه.

“سرطان روده بزرگ دومين مرگ زا, سرطان,” او می گوید.

این شهر همچنین دارای یکی از بالاترین نرخ درمان — 90% — اگر تشخیص داده شده در مرحله 1.

Suranski با این نسخهها کار برای تشویق مردم به توجه به علائم ممکن است. او همچنین فعال است با غیر انتفاعی در تلاش برای جلب توجه بیشتر و درمان بیماری. او در اصل مشترک داستان او با Tribune-Review در سال 2019.

او از ارائه جزئیات از سرطان نبرد از طریق یک داستان در غیر انتفاعی روده بزرگ باشگاه ملی مجله “ظهور” ترغیب مردم به توجه به سلامت خود را.

در مارس 6, او خواهد شد به ویژه در مبارزه با سرطان کولورکتال را در Facebook صفحه.

او داستان یکی از بسیاری از راه اندازی سالانه سرطان کولورکتال ماه آگاهی کمپین یک جنبش متحد بیش از 1 میلیون بازماندگان و عزیزان خود را به پشت, درمان و جلوگیری از آینده موارد با غربالگری.

“هر سال مبارزه CRC انتخاب یک گروه از نمایندگان از سراسر کشور به نمایندگی از جامعه ما در طول سال و به خصوص در طول ماه های مارس و سرطان کولورکتال و آگاهی ، آنها شجاعانه در رالی برای افزایش آگاهی درباره این بیماری می گوید:” Anjee دیویس رئیس جمهور از مبارزه CRC در آزادی. “ما امیدواریم که داستان های خود را خطاب به مردم و تحریک بیش از 30 میلیون نفر در سن 45 ساله و مسن تر که نشده اند نمایش به نمایش در می آیند. ما می خواهیم داستان های خود را به هم تشویق بازماندگان و خانواده ها و همچنین به عنوان یادآوری مردم به صحبت کردن با پزشک خود در مورد گزینه های غربالگری.”

سابقه خانوادگی

“من از نسل سوم قربانی سرطان کولورکتال. پدر بزرگ من گذشت از سرطان روده بزرگ و پدر من و من به اندازه کافی خوش شانس برای زنده ماندن آن را,” او می گوید.

پدر بزرگ او درگذشت در 41 و پدرش در حال حاضر 65 بود که مبتلا به سرطان روده بزرگ در 44, Suranski می گوید.

به عنوان یک نوجوان او می گوید: سرطان روده بزرگ بود “حتی در طرز فکر من است.” او بیمار شد به زودی پس از اما نمی شد به درستی تشخیص داده شود او می گوید تا زمانی که او 19. با وجود علائم از جمله یبوست و مدفوع خونی, او گفت که او تا به حال بواسیر است.

به عنوان علائم او بدتر شده او ساخته شده یک لیست برای دکتر. “من تا به حال به دفاع از خودم,” او می گوید.

یک colonscopy نشان داد مرحله 2 سرطان روده بزرگ است.

Suranski نیز Lynch Syndrome یک بیماری ارثی است, افزایش خطر ابتلا به چند سرطان های دیگر از جمله آندومتر معده کوچک و روده و کبد و کیسه صفرا فوقانی دستگاه ادراری, تخمدان, مغز و پوست است.

“شش سال پیش من تا به حال کامل هیسترکتومی به دلیل آن (سرطان تخمدان) توسط یک قاتل خاموش” او می گوید.

دفاع از دیگران

Suranski موافق با جامعه سرطان آمریکا توصیه برای شروع غربالگری سرطان روده بزرگ در سن 45 قبل از سن 50 برخی از سازمان بهداشت و درمان نشان می دهد.

او همچنین در حال تلاش برای دریافت کمک های مالی بیشتر برای مبارزه با این بیماری در حال افزایش است در بزرگسالان جوان است.

Suranski همچنین می خواهد برای کار به پزشکی “راه گریز” است که نیاز به مدیکر بیماران به پرداخت یک درصد از دکتر خدمات و بیمارستان شرکت پرداخت اگر پولیپ یا دیگر بافت های پیدا و حذف در طول کولونوسکوپی.

“من جایی برای رفتن و حمایت از افرادی که به سرطان روده بزرگ با کنگره و تغییر صورتحساب. جایی که عشق من است که واقعا در حال حاضر,” او می گوید.

در حالی که تصدیق افراد مسن ممکن است در نظر گرفتن چنین مسائل خصوصی Suranski را تشویق می کند بحث سلامت خانواده تاریخ.

“این مهم را به نسل جوان به دانستن آنچه که خود سابقه پزشکی خانوادگی است,” او می گوید.

او همچنین نشان می دهد کسانی که بدون سابقه خانوادگی اما کسی که متوجه تغییرات در عادات روده را به اطلاع پزشک خود.

“مهم نیست که چقدر می ترسم کسی ممکن است به مطمئن شوید که شما برای حمایت خود را. نوشتن علائم و نشانه ها و تقاضا برای نمایش و/یا دریافت نظر دوم” او می گوید.

Suranski فعال بود در پیتسبورگ و پنسیلوانیا اعلام مارس کولورکتال به عنوان ماه آگاهی در سال 2019 است و دوباره پرسید: کسب و کارهای محلی به آنها را به ساختمان های آبی در طول ماه.

“امیدوارم ما (پیتسبورگ) افق است فقط به عنوان آبی به عنوان آن صورتی است در ماه اکتبر (ماه آگاهی سرطان پستان),” او می گوید.

مریم Pickels یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با مریم در 724-836-5401, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>