خسته از شنیدن در مورد همسر سابق از بچه ها

من شده است در ازدواج مجدد به مدت دو سال به یک زن با چهار فرزند, همه بزرگسالان است. او طلاق گرفته برای بیش از شش سال و از ما در زندگی سابق او ، بچه های خود را و خود را قابل توجهی دیگران آمده به خانه ما هر یکشنبه برای صرف شام.

هر بار بعد از شام بچه ها شروع به گفتن داستان در مورد پدر خود. به نظر می رسد او غیر عادی و داستان بسیار خنده دار اما اشکالات من به هیچ پایان.

همسر من به من می گوید که آنها انجام داده اند این سال ها. چگونه می توانم آنها را به متوقف کردن ؟ چه خوب ex-قوانین و مقررات?

آن را برای تلفن های موبایل مانند این خانواده رویکردهای خود را پس از صرف شام مکالمه به عنوان یک خانواده مراسم. خانواده مراسم مطابق با زمان برای اعضای خانواده و اگر شما سعی می کنید به آن را متوقف کند شما در حال نوشتن خود را epitaph از انواع. طلاق severs روابط خانوادگی اما به اعتبار خود این فرزندان طلاق را در بر داشت یک راه سالم برای تقویت خانواده خود پیوند حتی اگر پدر و مادر خود رابطه به پایان رسیده است.

متاسفانه برای شما موضوع خود را در پیوند است پدر و به شما خود را reminiscing ممکن است مضر به نظر می رسد و حساس است. اما همسر شما به شما می گوید این است که یک عمل جدید و کودکان و نوجوانان انجام شده است این سال است.

این یک شاخص است که آنها لزوما حساس بودن اما تلاش “زندگی عادی” با ادامه عمل شده است که در محل قبل از شما وجود دارد. این واقعیت که شما در حال حاضر گنجانده شده در این گفتگو یک شاخص است که آنها را نمی بینید شما به عنوان یک خارجی است اما یک عضو خانواده است. به عنوان یک نتیجه, آنها به سادگی ممکن است خود را ببینید reminiscing احتمالا می تواند شما را ناراحت.

صحبت کردن با همسر خود را مورد بحث و ناراحتی خود را با بچه ها. در یکی از بعد از شام بحث هم مطرح کردن که داستان شما را ناراحت.

روشن در مورد دقیقا آنچه شما می خواهید به تغییر یک یا دو داستان خوب اما نه ساعت ها و ساعت از پدر داستان ؟ هیچ یک در همه ؟ آن را به شما است. فقط مطمئن شوید که شما در همان صفحه با مادر خود را قبل از لحاف موضوع.


دکتر جن استون نویسنده “Ex-قوانین و مقررات برای پدر و مادر: خوب رفتار بعد از طلاق یا جدایی” و بنیانگذار جایزه, خانواده, www.bonusfamilies.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net