TMC به نظر می رسد در بهار مسابقات فرمت باعث می شود برخی از تصمیم گیری

مسابقات کمیته مدیریت موافق با هیئت مدیره — مسابقات باید برگزار شود و اگر فصل بهار را.

چه نوع از postseason است که در آنها اختلاف نظر است.

این TMC ملاقات با کنفرانس تلفنی صبح روز پنجشنبه به عمل در هیئت مدیره درخواست برای کنار هم قرار دادن برخی از مرتب کردن بر اساس از مسابقات فرمت. هفته گذشته هیئت مدیره توافق برای تمدید فصل یک هفته به 27 ژوئن دادن همه امیدواریم سنتی دولت مسابقات می گیرد.

این TMC نیست همان به اشتراک گذاشتن احساسات و خطاب آن را از سمت راست شروع. آنها تقریبا به اتفاق آرا در اعتقاد به این که کودکان و نوجوانان خواهد بود بهتر خدمت با داشتن 12-برنامه بازی, به دنبال یک مقطعی مسابقات و هیچ دولتی مسابقات است.

“شما بچه ها بیشتر بازی در بیشتر بازی ها در این راه” گفت: لوول مدیر ورزشی دیوید Lezenski. “بچه ها فقط می خواهم به بازی که خط پایین.”

برلینگتون مدیر ورزشی شان هارت پیشنهاد یک فرمول است که در آن یک مقطعی مسابقات می تواند اجرا شود. او پیشنهاد نجومی از اجرا ممکن است 11 تا 12 ژوئن با یک اسپایر نشست ژوئن 13. باز کردن بازی دور آغاز خواهد در ژوئن 15 و اجرای تمام راه را به نهایی در ژوئن 27, یک فرمت است که بسیاری از اعضای این کمیته تا به حال هیچ گسل با.

“این بسیار روشن از گوش دادن به اعضای این کمیته که sectionals راه رفتن است” گفت: TMC رئیس جیم o’leary. “فقط در مورد هر کس موافق است بهترین راه این است که یک فصل به طور منظم برنامه و مقطعی مسابقات است.”

یک صدای مخالف در آمد از Wellesley ورزشی مدیر جان قهوه ای است. قبل از COVID-19 شد, یک خانوار در مدت قهوه ای یافت می شود سخت در راه آنچه آن را مانند به برنده شدن در یک مقطعی عنوان و فصل نهایی وجود دارد. او یک standout outfielder در لود ناتیک تیم که موفق به کسب 21 بازی و بخش 1 جنوبی عنوان تنها به فصل نتیجه گرفت به دلیل گزاره 2½.

“در سال 1982 ما برنده مقطعی عنوان و من می دانم که ما رفته اند به نفع دولت عنوان شده است. آن را هنوز هم مرا اذیت به این روز گفت:” قهوه ای که در ادامه به بازی در کالج بوستون. “شما در حال صحبت کردن در رفتن تنها دو بازی برای رسیدن به یک قهرمانی کشور. ما انجام نمی دهد هر کسی هر نعمت اگر ما شانس را به پایان برساند آن را خاموش اگر ما این فرصت را به انجام این کار است.”

یکی postseason مسابقات که برگزار خواهد شد در این سال فوق العاده 8 مسابقات بیس بال. تمام 16 اعضا در این کنفرانس بودند در توافق که آن را نمی خواهد سال جاری برگزار خواهد شد. رویداد دیگری که نمی خواهد به جایی است که دولت فردی مسابقات تنیس — کمیته احساس این حس بیشتر به آنها را به تمرکز بر روی به طور منظم فصل و برنامه مسابقات به بچه ها فرصت های بیشتر به رقابت بپردازند.

این TMC رای دادند 16-0 برای حفظ استانداردهای مقدماتی در محل به صورت مقطعي مسابقات است. این بدان معناست که لیگ قهرمانان و دونده-یو پی اس های تیم های با سابقه .500 یا بهتر است و کسانی که واجد شرایط توسط سالیوان حکومت را دریافت کنید.

پیگیری و زمینه را 15 ژوئن قطع به آنها دو هفته به یک مقطعی و بخشی را ملاقات کند. گلف خواهد بود مورد بحث و بررسی بیشتر در جلسه بعدی برنامه ریزی شده برای روز شنبه, مه 6.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de