‘به تمام پسران’ هنوز هم متصل با طرفداران در Netflix بکشد عاقبت

لس آنجلس — پرفروشترین نویسنده جنی هان تا به حال فقط پرواز متقابل کشور از نیویورک به ملاقات با لانا, شاهرخ ستاره از ضربه “به همه پسران من دوست داشتم قبل از” فیلم زمانی که بازیگر خود را تبدیل به یک فوری پرس و جو: “آیا شما فکر می کنم من مثل زن سبک و جلف و یا لارا ژان یا مارگوت در زندگی واقعی؟”

هان در زمان سوال جدی تحت توجه جدی است. پس از همه, شاهرخ سر به فلک کشید به شهرت یک شبه بازی, کتابی, نوجوانان قهرمان لارا ژان آهنگ کاوی عاشقانه-وسواس شخصیت 2018 فیلم اقتباس شده از هان پرفروشترین رمان و جدید خود را عاقبت “به تمام پسران: P. S. I Still Love You” (در حال حاضر جریان در Netflix بکشد).

و می دانم که طرفداران لارا ژان و خواهر زن سبک و جلف (آنا Cathcart) و مارگوت (Janel Parrish) به عنوان های مختلف از یک دیگر به عنوان شاهرخ را روی صفحه beaus: پیتر Kavinsky (نوح Centineo), سوار کار ماهر لارا ژان کاهش یافت و در پایان اولین فیلم و حساس نوازنده جان آمبروز McClaren (اردن فیشر) قدیمی شعله که پیچیده لارا ژان زندگی عشق به عنوان دومین فیلم میدارد.

“این مشکل” هان گفت: پس از ضرب و شتم. “من می خواهم شما را به عنوان بیشتر از یک … کریس” نامگذاری لارا ژان غیر متعارف اما وفادار ،

“بله!” شاهرخ فریاد زد و آنها هر دو پشت سر هم از خنده.

بعد از ساخت “به تمام پسران” و دو پشت به پشت دنباله با هم — تبدیل شدن به دوستان نزدیک بیش از مکالمات طولانی, foodie وسواس و آبگرم روز — این جفت ارز به اشتراک گذاری نه فقط خود را, سینمایی, دید از لارا ژان شخصیت در قلب یکی از Netflix ترین-صحبت در مورد رمانتیک-کمدی و نادر آسیایی آمریکایی قهرمان, اما, اعضای باند.

هان, 39, زندگی در شهر نیویورک و شاهرخ, 22, به تازگی به سیاتل نقل مکان کرد. Cozying در یک اتاق کنفرانس در داخل Netflix ستاد در هالیوود, آنها بلافاصله شروع ابتلا قروچه یک مایل از یک دقیقه. اغلب دو فقط تا پایان صحبت کردن.

“ما FaceTimed شب دیگر برای 4½ ساعت!” گفت: هان.

یک صحنه از ” برای تمام پسران: P. S. I Still Love You,’ اردن فیشر و لانا شاهرخ (Bettina استراوس/Netflix/TNS)

اما وجود دارد بیشتر به دوستی خود را نسبت به simpatico شخصیت. “من بسیار محافظ از شخصیت جهان و نیز بیش از لانا صادقانه گفت:” هان که برای اولین بار متوجه شاهرخ زمانی که او در یک نقش کوچک در فیلم “مردان ایکس: آخرالزمان” و حمایت اولیه برای او به بازی لارا ژان.

“وجود دارد هیچ فیلم بدون لانا,” او گفت: از شاهرخ بود که 19 زمانی که او ریخته شد. “این همه لولا بر روی شانه های او — و این که بسیاری از مسئولیت مقدار زیادی از توجه. من می خواستم به نگه داشتن چک کردن در به مطمئن شوید که او خوب بود.”

پس هان 2014 نیویورک تایمز پرفروشترین جوان بالغ رمان اولین فیلم cutesy فرض می یابد درونگرا لارا ژان مجبور به خارج از پوسته خود را پس از او پیر عشق نامه ها از طریق پست به پنج سابق له. موافقت خود را برای مطرح خروجی پیتر به عنوان یک زن و شوهر را به سابق خود حسادت او به طور تصادفی سقوط در عشق است.

این فیلم تبدیل شاهرخ و Centineo به ستاره های تقویت رسانه های اجتماعی خود را زیر به 7 میلیون طرفداران عملا یک شبه. شاهرخ به یاد چگونه متفاوت زندگی فقط چند سال پیش زمانی که در طی روند استماع برای اولین بار “به تمام پسران” او به خودش استرن پپ صحبت کنید.

“من به یاد داشته باشید نشستن در ماشین من و به خودم گفتم: ‘شما نمی توانید اجازه دهید هر کسی این را از شما دور,’ ” گفت: شاهرخ, آموزش رقاصه که در ویتنام متولد شد و بزرگ شد تا در شیکاگو ایالت واشنگتن و نیویورک است. “‘شما باید انجام دهید این نقش است. شما قرار بود برای انجام این کار.’ “

در “P. S. I Still Love You,” که در آن هان یک تهیه کننده اجرایی لارا ژان و پیتر رسما تبدیل به دوست پسر و دوست دختر اما ناامنی و انتظارات غیر واقعی شروع به در راه دریافت کنید. پدیده هنگامی آشکار شد بیش رمان عاشقانه و ’80s, فیلم, فیلم ساخته شده است که لارا Jean این خیال بافی وسط دختر بیوه, پدر, احساسی, آمادگی برای رابطه.

او استرس bakes — لمس شخصی گرفته شده مستقیم از هان زندگی است و نیز چگونه هان می گوید او از طریق نوشتن کتاب او. گم شده و او در اواخر مادر و خواهر بزرگتر او مارگوت لارا ژان تبدیل به جدید و قدیمی زن دوستی به عنوان او شروع به تعجب می کنم اگر او واقعا به معنای کسی که بیشتر او را دوست دارم. ورود جان آمبروز McClaren.

این یک پیچ و تاب و شاهرخ آینده را نمی بیند. او تا به حال برداشت دوم رمان تا زمانی که او به پایان رسید فیلمبرداری فیلم اول و هنگامی که او آن را بخوانید او پیامک هان بلافاصله. “گفتم جنی چرا شما این کار را به من! او خیلی کامل!’ “

جان آمبروز است که نسخه مردانه از لارا ژان گفت: شاهرخ. “او نرم و جذاب و او بیش از حد بسیاری که در سر خود را که او ممکن است می گویند با صدای بلند.” که همچنین آن را یک چالش به بازیگران. خواننده, بازیگر و ستاره برادوی اردن فیشر برنده نقش آن را خود می گویند هان و شاهرخ بر خلاف دیگران که آمد تقلید بزرگ Centineo انرژی است.

یکی از نشانه تعجب آور است که بینندگان بودند و در تنظیم و اتصال با “به تمام پسران” آمد و زمانی که این فیلم منجر به رونق در خرید و فروش Yakult ژاپنی تخمیر ماست نوشیدنی است که بخشی از هان دوران کودکی.

“آوردن آن به مدرسه به عنوان یک بچه مردم مانند, ‘چه خبر؟’ “او توضیح داد. “قادر بودن به واقعا خود را که از دیدن مردم و کشف عظمت Yakult … امیدوارم برای بچه ها که به مدرسه در حال حاضر و هیچ کس شرم آور آنها و یا آنها را احساس بدی که به من شد یک لحظه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>