‘به طرفداران فوتبال تشویق ادمونتون تیم برای دهه: یک زمان وجود دارد که جامعه اجازه این اتفاق می افتد. آن زمان است ،

در Jul. 12 NFL واشنگتن تیم اعلام کرد که می خواهد بازنشسته شود نام خود را پس از فشار از مردم بومی آمریکا رهبران و فدرال اکسپرس یکی از تیم بزرگترین حامیان مالی شرکت ها. در کانادا وجود دارد خواستار لامپ کم مصرف ادمونتون تیم به انجام همان. طرفداران حق رای رفتند به رسانه های اجتماعی گردند و توهین در Inuit جامعه بیشتر تقویت تنش های نژادی. سرانجام در ژوئیه. 21 ادمونتون اعلام کرد که آنها را قطع استفاده از کلمه “اسکیمو” در تیم خود نام.

Natan Obed رئیس Inuit Tapiriit Kanatamiنشسته با ناتانیل (Nate) پندار و یک گیرنده که نقش اتاوا Redblacks و صرف دو سال با ادمونتون تیم به بحث سیستمیک نژادپرستی در ورزش و منجر به تغییر نام. این متن ویرایش شده و تغلیظ شده.

س: این maclean’s تیم شده است و صحبت های زیادی در مورد این ایده از تیم های ورزشی شرکت امید بستن سیاه زندگی مهم است. بنابراین در لیگ برتر به عنوان مثال تا به حال سیاه و سفید زندگی می کند توجه خود را کشباف. همین کار را با برخی از تیم NFL پوشیدن سیاه و سفید زندگی می کند ماده بر روی تی شرت. Nate شما یک ورزشکار است. چگونه می توانم به شما فکر می کنم کانادایی که فعال هستند طرفداران ورزش می تواند در این طرح و تجزیه و تحلیل آنها در حالی که در همان زمان به علت حمایت از سیاه بومی و racialized جوامع پس از “جنبش” است که به وضوح به اینکه شرکت تصمیم گرفتند که توسط تیم?

بیشتر: گوش دادن به داناون Bailey

Nate: تیم های ورزشی هستند برای سود سازمان است. آنها در یک چیز علاقه مند در پایان روز آن را به خط پایین خود را. نژادپرستی همیشه با هزینه ای به آن متصل شده و آن را تا زمانی که هزینه تهدید است; آن را تا زمانی که قیمت آنها پرداخت می شود بیش از ارزش آنها در حال خارج شدن از نژاد پرستی است که آنها به دنبال تغییر است.

هر یک از بسیاری از تهمت ها علیه مردم سیاه و سفید پس از آغاز به کار به زبان انگلیسی هرگز قابل تحمل به عنوان یک نام مورد و یا به عنوان یک طلسم برای یک تیم است. آیا شما می خواهید به آن تماس بگیرید ادمونتون جیم کلاغ یا هر چیز دیگری شما می توانید از فکر می کنم هیچ کدام از این شرایط هرگز اجازه داده شود و ما یکی از مهمترین dehumanized sub-فرقه از جامعه است.

Natan: بازیکنان باید یک صدا. بازیکنان برخی از سطح از استقلال وقتی که می آید به انتخاب نوع سازمان آنها را برای بازی و پس از آن صدای که آنها باید. من فکر می کنم تیم درک جمعیتی و ترکیب نیروی کار خود را و امیدوارم خواهید انجام دهید حق با آنها است. من همچنین فکر می کنم که بسیاری از فضیلت سیگنالینگ. شما آن را به نام “co-امید بستن” و این که من حدس می زنم یک مترادف برای آن است. ما آن را در دولت است. ما آن را در شرکت های بزرگ. و در حال حاضر ما آن را به خصوص در این مورد که در آن ادمونتون تیم ایستاده بود بصورتی پایدار و محکم در حمایت از جامعه تجاوز و جامعه در چند ماه گذشته.

بیشتر: Hal جانسون: “بله وجود دارد سیستمیک نژادپرستی در کانادا’

آن است که بسیار سرسام آور در چگونه ادمونتون تیم تسهیل ادامه نژادپرستی علیه Inuit, به ویژه در رسانه های اجتماعی. من مطمئن هستم که آنها نظارت بر آن و من مطمئن هستم که آنها آن را ببینید. و گروه کر از رسانه های اجتماعی و صداهایی که باید demeaned هستند Inuit برای نجات خود به, نام, واقعا باید یک تماس با اسلحه برای این تیم اگر آنها واقعا احترام Inuit. این واقعیت است که آنها اجازه کانادایی ها به بی احترامی Inuit بنابراین شخصا و بنابراین بارها و بارها واقعا نام تجاری خود را در حال حاضر.

من معتقدم در قدرت ، اما من همچنین بر این باورند که ورزش نیز می توانید انجام دهید آسیب رساندن به چیزهایی بیش از حد. نژاد پرستی در ورزش چیزی است که همیشه چیزی است که من واقعا نمی توانست قبول کند اما در همان زمان, من نمی خواهم به راه رفتن به دور از ورزش است. Nate من تعجب آنچه که دیدگاه های خود را در ورزش هستند در ارتباط فقط به چگونگی آن می تواند مردم را با هم بلکه چگونه آن را می توانید از نمایندگی ها واقعا دشوار است همه چیز.

Nate: من دیده ام بسیاری از مردم در رسانه ها صحبت از چگونگی رویا و یا هدف از جامعه باید شبیه به فوتبال در اتاق قفل است. من درک می کنم دلیل گفت که. وجود دارد بسیاری از مردم متنوع در اتاق قفل است. اما khezri. من فکر می کنم آن را بزرگ ، ناتوانی برای هر فرد در رختکن به صحبت کردن دقیق موضوع است که شما در نگاه بزرگ در جامعه است. ناتوانی برای اکثریت قریب به اتفاق از 70 نفر فهرستی به ایستادن در دفاع از او مسئله است که آیا این مسئله نژادپرستی در پلیس یا آشتی. شما می بینید که در فقط در همان راه شما آن را ببینید در جامعه است.

بیشتر: نامه به امریکا از سیاه و سفید کانادایی

Natan: من فکر می کنم از یک اتاق قفل و زمانی که من تجربه کرده ام نژادپرستی در هاکی. یک زمان وجود دارد در مونتانا زمانی که ما در بازدید از پیست و یکی از طرفداران خود شد اویزان موز بیش از شیشه ای و تماس با من “پسر میمون”. و هم تیمی های من مردم که شما نمی خواهد نظر به “بیدار” وقتی که می آید به عدالت اجتماعی می خواستم برای رفتن به سکو و شروع یک نزاع و جدال با او. به طوری که آنها تا به حال پشت من در زمانی که من فکر نمی کنم من می تواند هر چیزی غیر از آن را. من همیشه احساس کرده ام که وجود دارد این است که قدرت در داخل رختکن.

اما در همان زمان وجود دارد شدید فرهنگ حفاظت از تیم خود تعصب همچنین در یک اتاق قفل است. و جالب است ببینید که چگونه این ادمونتون نام تیم بازی کرده است از جایی که آن را هیچ جای تعجب است که طرفداران تیم در حال رفتن به مبارزه با هر کسی که disparages تیم خود را. نکته ی بسیار جالب اینجا است که آنها در حال مبارزه در برابر Inuit و آنها می گویند همه چیز در برابر Inuit. و این است که نام مورد خود را که نام. وجود دارد خروج از Inuit به مردم و مدت اسکیموها. آن را تقریبا مانند وجود یک طلاق کامل از این نام را از آنچه در آن به معنی یک فن است.

من واقعا لذت می برد خود را قطعه [“به دلال محبت یک جنبش” که منتشر شد Medium]. شما بحث در مورد درک خود را از سفیدی و چگونه آن را تحت تاثیر زندگی خود و تحت تاثیر تجربیات خود را با نژاد پرستی. آیا شما می خواهم به بحث کمی در مورد آن ؟

Nate: اصطلاح “مردم سفید” است که واقعا فقط یک استعماری مدت است. آن مورد استفاده قرار گرفته در دادگاه از قانون در ایالات متحده از سال 1952 برای تبدیل شدن به یک کلاس بیش از هر چیز دیگری است. سفیدی یک ساختار طبقاتی بیش از این یک مسابقه از مردم به دلیل وجود دارد هیچ نژاد سفید. و این که تاسیس شده است بارها و بارها توسط علم است. وجود دارد چیزی متفاوت در مورد یک “فرد سفید” از دیگر فرهنگ های متنوع. حفظ آرمان که چیزی وجود دارد به نام “سفیدی” است که بسیار در تایید این واقعیت که کلاس های جداگانه از انسان ها که مدعی است که “سفیدی” است که فرایند یا عمل یا وجود اینکه سفید نیست.

یک سوال از شما, Natan. اغلب احساس می کند مانند شما باید برای تصمیم گیری به عنوان یک استعمار اقلیت به تصمیم گیری می شود که شما در حال است که “کمتر از” را در ذهن خود و یا برای تبدیل شدن به آنها است که سفیدی. ما به طور فعال تصمیم گیری در هر روز: من قرار بود که من مطرح شده بود و یا من می خواهم به آنها چه می خواهند به من بود ؟ می تواند به شما صحبت می کنند چگونه است که نهفته زندگی خود را ؟

Natan: جالب است. در بسیاری از راه من به عنوان یک فرد انتظار نیست به بخشی از همگن. که من به عنوان یک Inuk همانطور که می دانید باید به عمل در یک راه خاص باید به مهارت های خاصی را به برخی دیدگاه و این که جامعه ما به عنوان یک کل همگن. بنابراین بسیاری از مردم به اشتباه وقتی که من می گویند به اعتقاد من. آنها می گویند من بود صحبت کردن به این Inuk و این دیگر Inuk به من گفت چیزی کاملا متفاوت. بنابراین چه کسی است ؟ و شما ببینید که چگونه متفاوت اکثریت کانادایی ها نگاه کنید به “دیگر” مردم است.

گاهی اوقات در زندگی من به من گفته شده است من نمی Inuk به اندازه کافی: که من نمی صحبت می کنند زبان روان; که من می خواهم به صرف برخی از زمان در ایالات متحده آمریکا; که مادر من سفید است. و آن را تا زمانی که من در اواسط 20s که من راحت با هویت من و که من آغاز شده و سپس به دفاع از خودم به عنوان یک Inuk سپس رفتن به جهان بیرون و گفت: من می تواند Inuk و تحصیل و یک زندگی متفاوت را تجربه و می خواهید برخی از چیزهایی که همه Inuit می خواهید. و بسیاری از racialized گروه ها و گروه های اقلیت در این کشور احتمالا بسیار شبیه احساسات در سطح فردی که در آن شما کلیشه ای به عنوان یک راه خاص و تاثیر می گذارد که پس از آن راه است که شما خودتان را ببینید.

اما در پایان روز, من می دانم که من باید حقوق بشر; من خود تعیین. من می تواند Inuk بدون توجه به آنچه که من را انتخاب کنید. به طوری که به من بسیار توانمند سازی.

Nate: شما فقط صحبت در مورد چگونه همگن مردم می خواهم به فرض که “دیگر” است. برای رفتن به طلسم نام و این تیم های ورزشی آن میریزد نور در چرا بی سواد و یا مردم نادان می تواند فکر می کنم که در راه است. رسانه ها تنها نشان می دهد Inuit یا مردم بومی به عنوان monoliths. تنها نماینده ای است که آنها را از این افراد در فرهنگ پاپ در حال کثافت که همه شبیه است. برای افرادی که فکر نمی کنم این موضوع بسیار مهم است—این است که بخشی از آن را. این مراحل را که مورد نیاز برای اجرای کامل مسابقه دو ماراتون. ماراتن دریافت نمی کند اجرا در یک جهش بزرگ.

Natan: و بخشی از خلاص شدن از نژادپرستی نظاممند در همه اشکال آن است که گاهی اوقات در انجام کارهایی که لزوما محبوب است. نژاد پرستی کار نمی کند مانند دیگر نظر مسائل. جامعه دریافت نمی کند به این بحث که آیا چیزی نژادپرست است. افرادی که در معرض نژادپرستی به دنیا بگویید که چه احساس و چه چیزی است.

Nate: آن شروع می شود به سادگی با گوش دادن. من از کجا آمده, آن را به مطمئن شوید که جوک های نژادپرستانه هرگز خوب و کلیشه مواجه هستند در هر راه. من در یک نور از شهر لندن, Ont., و فقط به یک نقطه در میان دوستان و همکاران به طوری که آنها درک چرا آنها اجازه نداشتند به می گویند نژادپرستانه چیز در مقابل من. هنگامی که ما [نوجوانان], آنها می گویند, شما به سختی حتی این را شامل نمی شود شما. آن ها متوجه می شوند که اگر شما می خواهید به عنوان یک عامل برای تغییر آن شروع می شود در سطح خرد.

Natan: مبارزه ما با این کار در بسیاری از عرصه های مختلف جامعه به بهتر جوامع و افراد بهتر. و ما نگاه نکن به چیزهایی که ما در گذشته و می گویند, آه, من یک فرد وحشتناک چون من استفاده خاص این اصطلاح وقتی که اصطلاح رایج. آن را فقط به آنچه که ما می دانستند. و در این مورد آنچه که ما می دانستم که جایگزین شده است با آنچه که ما در حال حاضر می دانیم. و هنوز هم وجود دارد زمان برای کانادایی نشان می دهد که آنها همدلانه نشان می دهد که آنها را به مبارزه علیه نژادپرستی نظاممند اما همچنین نشان می دهد که این یک بحث و فقط تقاضا را تغییر دهید.

این مهم است برای کانادایی ها به می دانم که بدیهی است یکی از اولین چیزهایی که در پاسخ گناه و مقاومت مواجه. [آنها فکر می کنند], اما من یک فرد نژادپرست. من انجام شده است نژادپرستانه چیز است. من فکر می کنم وجود دارد بسیار روشن شدن تفاوت بین کسی که به طور فعال نژادپرستانه و کسی که در شرکت چیزی است که در حال حاضر به نور آورده که به طور سیستماتیک نژادپرست است. بنابراین به طرفداران فوتبال که بوده ام تشویق ادمونتون تیم برای دهه: شما می دانید یک زمان وجود دارد که جامعه اجازه این اتفاق می افتد و آن است که فقط بخشی از آنچه در کانادا بود. آن زمان است که بیش از در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de