برای برنده شدن در انتخابات آینده مجلس باید معتبر آب و هوا طرح

کن Boessenkool یک محافظه کار فعال. او نوشته است, سیاسی, سیستم عامل, برای مبارزات انتخاباتی و یا رهبری نژادها در فدرال حزب محافظه کار حزب لیبرال BC, آلبرتا حزب محافظه کار پیشرو و انتاریو حزب محافظه کار پیشرو.

اگر محافظه کاران می خواهید برای برنده شدن یکی دیگر دولت ملی آنها در حال رفتن به پیدا کردن راه هایی برای پیروزی حیاتی کرسی در حومه کمربند در اطراف تورنتو—به 905 شامل شهرستانها مانند Ajax, برامپتون و برلینگتون. هارپر جاروب 905 برای اکثریت در سال 2011 و حزب شده است در outs از زمان.

می تواند محافظه کاران پیروزی دوباره در 905? آنها نمی توانند در یک کمک از حزب دموکراتیک ملی که رای کاهش یافته است و از 25 درصد در سال 2011 به حدود 10 درصد در هر بعدی انتخابات. به پیروزی محافظه کاران را مجبور به افزایش رای خود را با جذب جدید گروه از رای دهندگان.

در آخرین انتخابات مجلس محور مبارزات انتخاباتی خود را در اطراف برش مالیات (از بین بردن مالیات بر کربن) در حالی که لیبرالها محور مبارزات انتخاباتی خود را در اطراف تغییر آب و هوا و برش گازهای گلخانه ای (چسبیده با خود را به تازگی معرفی مالیات بر کربن). محافظه کاران آیا انتشار یک سند قابل توجهی را متعهد به کاهش گازهای گلخانه ای و ترسیم رویکرد خود را به انجام این کار. و لیبرال ها پلت فرم را شامل کاهش مالیات برای خانواده های کم درآمد و با درآمد متوسط کانادایی.

بیشتر: محافظه کار جدید رهبر جدید آب و هوا برنامه ؟

رای ما به محافظه کاران گفت و ما را قطع مالیات خود را.

رای ما لیبرال ها گفت و ما به آدرس تغییر آب و هوا.

این کار شگفتی در سراسر غرب کانادا در روستایی انتاریو در اطراف شهر کبک و در یک سطحی از سوار در آتلانتیک کانادا. اما جدید رای گیری برای تمیز رفاه انجام شده توسط محافظه کار ناظر انتخابات اندرو انس از Leger نشان می دهد تغییرات آب و هوایی بود که دلیل اصلی که چرا اصولگرایان شکست خورده برای به دست آوردن زمین در 905.

بیشتر: چه دستور العمل برنده برای محافظه کاران?

استراتژیست های سیاسی برنده انتخابات توسط مونتاژ رای دهندگان ائتلاف بزرگ به اندازه کافی برای برنده شدن کرسی در نقاط به اندازه کافی برای برنده شدن در انتخابات. همه احزاب شروع به کار نصب و راه اندازی یک رای دهندگان ائتلاف با نگاه به آنچه که آنها را در دسترس خود رای می دهد که آنها یک هدف بزرگتر از رای دهندگان; استخر از رای دهندگان که برای رای دادن به یک حزب است. در دسترس رای دهندگان نیز اغلب به نوسان رای دهندگان است که درست در یکی از دو معنا: آنها نوسان بین رای دادن و رای گیری و یا آنها نوسان بین رای دادن به یک حزب و یکی دیگر.

استراتژیست های سیاسی استفاده از نظر سنجی در بحرانی سوار برای درک و ارزیابی خود را در دسترس رای به طوری که آنها می توانید بر روی تکیه کوچکتر subsamples در نظرسنجی. تمیز رفاه نظرسنجی ذکر شده در بالا نظرسنجی بیش از 3000 پاسخ دهندگان در 905 منطقه انتاریو. ما می توانیم ارزیابی محافظه کار را در دسترس رای در آخرین انتخابات با هم با اضافه کردن سه subsamples از رای دهندگان. اولین افرادی که اعتراف به رای دادن به یک حزب (و نه غیر معمول برای از دست دادن این نظرسنجی نشان داد کمی کوچکتر محافظه کار رای در 905 اما در نمونه حاشیه خطا برای حجم نمونه). دوم بودند افرادی که می گویند محافظه کاران بودند دوم خود را انتخاب و/یا اعتراف به داشتن رای محافظه کار در گذشته است. سوم بودند افرادی که حکومت نه از رای گیری برای محافظه کاران است.

بیشتر: اگر محافظه کاران به حال ‘میانه رو’ رهبر ؟

در این نظر سنجی رای دهندگان محافظه کار بودند 31 درصد از پاسخ دهندگان. کسانی که به گفته محافظه کاران بودند دوم خود را انتخاب و یا محافظه کار رای داده بودند قبل از اضافه شدن بیش از 20 درصد از پاسخ دهندگان. اضافی 17 درصد گفت: آنها نمی خواهد حکومت رای گیری محافظه کار است. سی و یک درصد از پاسخ دهندگان گفتند که هرگز رای محافظه کار است.

وقتی پرسید که چه شد این مسئله مهم رو به کانادا رای دهندگان محافظه کار لیست بدهی ها و کسری بودجه و هزینه های دولت و اقتصاد و مالیات یک لیست جای تعجب نیست که منعکس کننده اولویت های محافظه کار مبارزه است.

در دسترس رای دهندگان از سوی دیگر منعکس کننده تمام رای دهندگان: خود را بالا موضوع محیط زیست و تغییرات آب و هوایی. این شکاف بزرگ بین واقعی رای دهندگان محافظه کار و پتانسیل محافظه کاران رای دهندگان است که تغییر آب و هوا. اما آیا این تفاوت تاثیر رای خود را? خواهد معتبر آب و هوا تغییر طرح از محافظه کاران در تغییرات آب و هوایی منجر به اکثریت محافظه کار دولت ؟ این نظرسنجی نشان می دهد که در آن ممکن است.

بیایید شروع با این خبر بد. تاکید بیشتر بر تغییر آب و هوا توسط محافظه کاران هزینه برخی از آنها را از خود آرا: کمتر از یک در 10 رای دهندگان محافظه کار می گویند که معتبر آب و هوا تغییر طرح از پاكستان خواهد آنها را “کمتر احتمال دارد” به رای محافظه کار است. خبر خوب این است که 28 درصد از رای دهندگان در دسترس خواهد بود “به احتمال زیاد” را به رای محافظه کار اگر حزب تا به حال ارائه شده معتبر تر آب و هوا تغییر طرح. و بیشتر جالب توجه است اگر شما نگاهی به subsample از دسترس محافظه کاران که نمی رد رای گیری برای این تعداد افزایش به 32 درصد از رای دهندگان.

پس از در دسترس ترین رای دهندگان محافظه کار در 905 و 32 درصد خواهد بود “به احتمال زیاد” را به رای دادن به حزب اگر آن را به حال یک معتبر تر آب و هوا تغییر طرح. و چنین برنامه ای نمی گذارد رای بیش از 90 درصد از موجود رای دهندگان محافظه کار در 905. این نشان می دهد که یک مسیر برای حزب محافظه کار در 905: برای ایجاد تغییر آب و هوا یک اولویت بالاتر و ارائه طرح به انجام این کار.

آنچه را که از چنین یک سیاست نگاه مانند? فدرال محافظه کار به رهبری فرآیند خروج از “ثبت نام” بخش مسابقه و من انتظار نامزدها را در حال حاضر شروع به گفتن محافظه کاران چه برنامه های خود را در طیف وسیعی از مسائل است. برنده شدن در 905—و بعد از انتخابات به خوبی ممکن است بستگی دارد که چگونه جدی آنها در مورد تغییر آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im