توکیو عقب می افتد دیگر بازارهای آسیایی آهنگ دیوار خیابان دستاوردهای

توسط یوری KAGEYAMA

توکیو (AP) — سهام در اکثر بازارهای آسیایی دنبال یک شبه سود در وال استریت اما توکیو معیار کاهش یافت و روز شنبه به عنوان gnawing نگرانی از شیوع ویروس سرد خرید کرد.

معامله گران در انتظار مذاکرات بین بانک مرکزی و مالی دیگر رهبران گروه هفت صنعتی سازمان ملل در مورد چگونه به مقابله با رکود در آورده با شیوع آغاز شد که در چین و گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها قتل 3,100 مردم و مشمئز کننده 90,000.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن از دست داد 0.8% به 21,164.22 پس از به دست آوردن 0.5% در صبح است. استرالیا S&P/ASX 200 رز 1.1% به 6,462.10 بعد از آنکه بانک مرکزی استرالیا کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به یک رکورد کم 0.5%.

کره جنوبی Kospi رز 1.4% به 2,030.86; هانگ سنگ در هنگ کنگ شروع به پریدن کرد 0.8% به 26,495.93 در حالی که شانگهای کامپوزیت پیشرفته 1.4% به 3,011.37.

هند Sensex اضافه 1.1% در حالی که تایوان را معیار رسید 1.7%.

اما خلق و خوی منتقل شده در توکیو با ظهر به افکار تبدیل به آنچه که بانک مرکزی ژاپن ممکن است قادر به انجام برای کمک به مقابله با رکود بدتر با شیوع ویروس جدید است که باعث می شود یک بیماری به نام COVID-19. بانک مرکزی ژاپن سیاست های رای ایستاده بود در منهای 0.1% برای چندین سال و بانک مرکزی بوده و خرید دهها میلیارد ین (میلیارد دلار) ارزش اوراق قرضه و دارایی های دیگر برای کمک به حفظ اعتبار ارزان و دفع کاهش قیمت ها به عنوان جمعیت در جهان شماره 3 اقتصاد سنین و انقباض.

سهام تولید کنندگان کاهش یافت و به عنوان ارزش ین ژاپن در برابر دلار ایالات متحده به طور بالقوه صدمه زدن به صادرات است. دلار معامله شد در 107.82 ین ژاپن به پایین از 108.27 ین در روز دوشنبه. یورو تقویت شد و به $1.1146 از $1.1133.

اما در جاهای دیگر در منطقه خلق بود خوش بین پس از میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافت و حدود 1,300 امتیاز یا 5.1 درصد به 26,703.32 روز دوشنبه بزرگترین تا کنون نقطه به دست آورید و بزرگترین درصد افزایش از ماه مارس 2009. دستاوردهای بزرگ چیتی برخی از زمین از دست داد و در هفته گذشته در فروش گسترده کردن که به سهام خود را به بدترین کشش پس از بحران مالی سال 2008 است.

“پس چرا بازار به طوری پمپ توسط چشم انداز پولی پاسخ; مسلما نه مناسب ترین ابزار به آدرس مستقیم خرید اینترنتی از coronavirus مربوط به اختلالات گفت:” ویشنو Varathan در بانک Mizuho در سنگاپور است.

“یکی از دلایل ممکن است که متنوع تر اقدامات لازم برای سهولت جریان نقدی را ارائه کردند برای کسب و کار و خانواده های مبتلا به تشنج در فعالیت و اختلال در عرضه زنجیره ای.”

شرکت های فن آوری led گسترده سود در نیویورک که در آن S&P 500 شاخص شروع به پریدن کرد 4.6% به 3,090.23 در بهترین حالت آن بعد از دسامبر 2018. اپل صعود 9.3% و علوم جلعاد افزایش 8.7%. بیوتکنولوژی شرکت شده است تست یکی از آن مواد مخدر به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus.

Nasdaq اضافه 4.5% به 8,952.16. راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت برداشت 2.9% به 1,518.49.

حتی با شنبه را بزرگ رالی عمده شاخص های ایالات متحده آمریکا باقی می ماند در ،

ویروس بیماری همه گیر آغاز شد که در مرکز چین بوده و تعطیل مراکز صنعتی در حال تخلیه مغازه ها و شدت چین دار, سفر در سراسر جهان است. بیشتر شرکت ها در حال هشدار به سرمایه گذاران است که منابع مالی خود را در آمار به دلیل اختلال در زنجیره تامین و فروش.

در میان بدتر شدن چشم انداز سرمایه گذاران به طور فزاینده ای پیش بینی است که فدرال رزرو و دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان خواهد شد و نرخ بهره پایین تر و یا دیگر اقدامات برای محافظت از اقتصاد جهانی از اثرات وقوع.

“سرمایه گذاران باید خود را متقاعد است که بانکهای مرکزی به احتمال زیاد خواهد شد و حتی بیشتر تطبیقی به منظور اتصال کوتاه هر گونه آسیب های روانی” گفت: سام Stovall رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در CFRA.

بیل نلسون اقتصاددان ارشد در بانک موسسه سیاست و سابق بانک فدرال اقتصاددان گفت: بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی احتمالا از جمله چین می تواند هماهنگ اعلام کاهش نرخ بهره توسط چهار شنبه صبح. برش که حداقل نیم نقطه و شاید حتی سه چهارم او گفت:.

“تنها راه برای گرفتن یک واکنش مثبت مواجه است که به ارائه بیش از انتظار می رود,” او گفت:.

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی اعلام کرد به طور همزمان روز شنبه که آنها آماده هستند برای کمک به کشورهای آسیب دیده از coronavirus خود را از طریق اعطای وام اضطراری برنامه ها و ابزار های دیگر.

و کریستین لاگارد رئیس بانک مرکزی اروپا روز دوشنبه گفت که اروپا قدرت پولی آماده را “مناسب و هدفمند اقدامات” اگر لازم است برای حمایت از اقتصاد در برابر headwinds از جدید کروناویروس.

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول منجر خواهد شد تماس سه شنبه. این گروه شامل ژاپن و آلمان و بریتانیا و فرانسه, در میان دیگران. G-7 اغلب مسائل بیانیه حمایت از همکاری میان اقتصاد جهانی تلاطم.

این سازمان برای توسعه اقتصادی یک سازمان تحقیقاتی ساخته شده عمدتا اقتصادهای پیشرفته روز دوشنبه گفت که شیوع ویروسی “ارائه اقتصاد جهانی با بزرگترین خطر پس از بحران مالی” در سال 2008.

OECD قطع آن جهان رشد پیش بینی کرد و گفت که حتی اگر وجود دارد تنها محدود شیوع بیماری در خارج از چین, اقتصاد جهانی رشد خواهد کرد فقط 2.4% در این سال, که پایین ترین قیمت از زمان بحران. پیش بینی مسابقات چندین خصوصی تخمین می زند.

اگر کشورهای دیگر در حال ضربه زدن با شیوع بیماری شبیه به چین رشد می تواند به عنوان کم به عنوان 1.5 درصد OECD گفت.

معیار خام ایالات متحده افزایش یافت $1.05 یا 2.3 ٪ به $47.80 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را شروع به پریدن کرد $1.99 یا 4.4% افزایش به $46.75 در هر بشکه در روز دوشنبه.

قیمت نفت خام برنت در این استاندارد بین المللی به دست آورده $1.05 دلار 52.95. این صعود $2.23 دلار 51.90 در هر بشکه در لندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im