تام بردی بیل Belichick تیتر NFL 2010 همه دهه تیم

تام بردی و لایحه Belichick با عنوان نه در گذشته و حال پرستان به نام NFL 2010s همه دهه تیم در روز دوشنبه.

این دومین همه دهه تیم افتخار برای مربی و کارفرمایی.

میهن پرستان سابق تنگ پایان راب Gronkowski گارد تهاجمی لوگان Mankins پایان دفاعی/linebacker چندلر جونز و کیکر Stephen Gostkowski نیز در این فهرست هستند. Cornerback Darrelle Revis ضربه returner Cordarrelle پترسون و گیرنده گسترده Antonio Brown همه آنها برای یک سال یا کمتر در انگلستان گرد کردن Pats’ بازیکن انتخاب. Belichick یکی از دو مربیان انتخاب شده همراه با سیاتل پیت کارول.

Belichick رسیده برگشتی هر سال از 2010s و پنج سوپر کاسه. تحت رهبری او Pats برنده سه عنوان از جمله یکی بیش از کارول Seahawks. Belichick می پیوندد سابق استیلرز مربی چاک Noll به عنوان تنها مربی به نام به دو دهه تیم است.

Pats در حال حاضر نیست که هر بازیکن در این دهه تیم rostered هر چند که اکثریت آن را اعضای فعال باقی می ماند. پس از میهن پرستان منجر شد که همه تیم ها با هشت بازیکن انتخاب روسای رتبه دوم با شش.

بردی یکی از هشت بازیکن به اتفاق آرا انتخاب شده توسط Pro Football Hall of Fame را 48-عضو کمیته انتخاب. دیگران در حال اجرا بودند به عقب آدریان پترسون مقابله با توهین آمیز جو توماس گارد تهاجمی مارشال Yanda دفاعی مقابله با هارون دونالد دفاعی پایان J. J. وات linebacker فون میلر و کیکر جاستین تاکر. کارفرمایی انتخاب شده بود سبز خلیج Aaron Rodgers.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im