تام بردی نه تنها بز به میهن پرستان به جای

موفقیت تام بردی است برای رفتن به یک دلهره آور سرمایه گذاری, آیا تازه به دست آورد Cam Newton در نهایت طول می کشد برای بزرگترین کارفرمایی تمام وقت یا جارت Stidham را بدست آورده انتساب.

اما این تنها چالش برانگیز و حیاتی — ماموریت یک عضو از میهن پرستان برای انجام این آمدن فصل است.

بعدی بزرگترین کار ؟ دست زدن به خط حمله.

که به شرح زیر دانته Scarnecchia? چگونه لایحه Belichick جای افسانه ای مربی ؟

در آینده پس از بردی است که رفتن به به اندازه کافی دشوار است اما پس از اسکار هیچ پیک نیک یا. او بز از خط حمله مربیان است.

پس از حمله هماهنگ کننده جاش تیم mcdaniels و کارفرمایی مربی Jedd Fisch که نیاز به بردی جانشین آماده خط حمله مربی نیز می ایستد بالا بر اهمیت متر به خصوص با کارفرمایی مصرف بیش از.

شاید به همین دلیل Belichick ترک این کار به دو نفر یکی نیست.

وارد کول Popovich و کارمن Bricillo.

به نظر می رسد پرستان در حال رفتن با پشت سر هم رویکرد به رسیدگی خط حمله با Popovich و Bricillo که هر دو شده است در سیستم کار تحت Scarnecchia پیوستن به نیروهای خود را برای مقابله با این کار.

اضافه کردن به درجه سختی است که یک بیماری همه گیر ساخته شده است که offseason اردوگاه های مجازی. به دلیل وضعیت کارفرمایی گرفتن onfield زمان — یا نه — یک موج دار شدن تاثیر می گذارد. این پرستان نمی تواند فقط باید عادی خط. آنها را به یکی از بهترین لباس در لیگ به نیوتن که در حال آمدن است به یک سیستم جدید و یا اثبات نشده Stidham بهترین شانس را برای موفقیت است.

در مورد نیوتن که تا به حال دو صدمات قابل توجه و حفاظت است که باید برای 31 ساله کارفرمایی. به علاوه او دقیقا نوع ثابت از QB اعضای پرستان خط استفاده می شود به داشتن پشت سر آنها.

وجود خواهد داشت یک تنظیم برای داشتن یک موبایل بازی-تماس گیرنده و آنچه که مستلزم برای خط حمله با توجه به تمام این ترفند که ملزم ساخته شود با جرم.

“شما باید به منظور توسعه یک احساس برای موبایل کارفرمایی اما از آنجایی که آنها واقعا نمی مسدود شده برای یک مرد می خواهم که آن را به سختی می شود گفت:” میهن پرستان سابق offensive lineman سباستین Vollmer. “کسانی که همه چیز را به انجام و یا دیده می شود حداقل. … OTAs شده اند مفید است.”

نیازی به گفتن نیست Popovich و Bricillo ما برای آنها.

“پس از اسکار, آن را تقریبا غیر منصفانه” گفت: سابق پرستان offensive lineman و زمان ESPN تحلیلگر دامین چوبی. “اول خود را عمر دیوانه است. و فقط موفقیت او بود. من همیشه گفته ام دانته متعلق در سالن از شهرت. او که بزرگ شده است و از یک مربی در لیگ ملی فوتبال. و سپس در بالای آن نه تنها شما به جای یک افسانه, اما شما در حال برخورد با یک بیماری همه گیر در یکی از مهم ترین مواضع در همه از فوتبال است.”

همراه با داشتن استعداد بازیکنان خط حمله بازی است که معمولا پیشرفته با تداوم آن خط اعضا و ایجاد اعتماد با linemen در کنار شما.

“یک چیز در مورد خط حمله, در نهایت, شما باید برای به دست آوردن پنج بچه ها به بازی به عنوان یکی گفت:” وودی. “تنها راه شما معمولا انجام این کار, شما باید به هرزه هم شما باید برای تمرین هم که شما انجام نمی دهد در این بیماری همه گیر. پس از آن رفتن به یک چالش برای میهن پرستان و تمام تیم های دیگر نیز هست. اما زمانی که شما یک جدید O-خط مربی و یک بیماری همه گیر نیست بهترین شرایط است.”

سپس تاپیک جدید کارفرمایی عنصر. در حالی که Stidham می توانید با استفاده از پاهای خود را و نیست ترس را در صورت لزوم, که صفت است که بیشتر از یک جزء اصلی از نیوتن بازی. آن را کاملا متفاوت حیوانات در همگام سازی با تلفن همراه و کارفرمایی از یک اقامت-در-این-نوع جیب. این روند یک شبه اتفاق نمی افتد.

می Popovich و Bricillo دیدار با چالش ؟

در ابتدا کمی در پس زمینه.

شش سال پیش زمانی که Scarnecchia در ابتدا بازنشسته دیو DeGuglielmo با نام مستعار “Gug” (تلفظ: Googe) در آورده بود از خارج به سر می برد.

این پرستان برنده سوپر جام که در سال, اما آن را به سرعت سقوط از هم جدا در فصل آینده با تشکر در قسمت به پایان فصل آسیب به چپ حل و blindside محافظ Nate لحیم کاری. DeGuglielmo اخراج شد روز بعد از Pats از دست رفته مسابقات قهرمانی آسیا به Broncos. بردی شده بود اخراج چهار بار در 20-18 از دست دادن. اما حتی بیشتر نگران کننده بود و در واقع او بود که آمار 20 بار با توجه به حساب های کاربری مختلف و بازدید آمد از همه جا. این که چگونه یک حق رای دادن کارفرمایی قرار است به محافظت در محوری بازی.

که به معنای خروج سریع برای DeGuglielmo با Scarnecchia به نوبه خود بیرون آمدن از بازنشستگی به اصلاح خود ،

Vollmer بود که در این تیم که برای اولین بار انتقال از Scarnecchia توضیح داد: بخشی از مشکل این بود که با توجه به DeGuglielmo تلاش برای تغییر مسدود کردن طرح و بازیکنان نیست لزوما در هیئت مدیره.

مسئله دیگر که منجر به DeGuglielmo مرگ برخورد با آشکار: تلاش برای جایگزین غیر قابل تعویض مربی.

“اسکار به نظر من بهترین خط حمله مربی که مربی هر کسی گفت:” Vollmer که در حال حاضر به عنوان یک NFL سفیر ایران در آلمان است. “روش خود را که او توسعه یافته و در راه او مربی خواهد شما را بهترین بازیکن فوتبال و offensive lineman شما می تواند باشد. بنابراین این نوع مانند زمانی که بردی برگ هیچ کس وجود دارد که می تواند جایگزین یک مرد می خواهم که. یا با بیل (Belichick).

“هنگامی که شما کسی را در چیزی که مرد بعد آن را واقعا نمی منصفانه به مقایسه” Vollmer رفت. “هنگامی که Gug در آمد, او تلاش برای تغییر خط حمله خود را به مسدود کردن طرح … و آن را عادلانه به او یا که بازیکنان شاید نمی کنند.”

که جالب تقدیرنامه از Vollmer. بنابراین وجود یک بیت از تضاد بین DeGuglielmo و بازیکنان بودند که از شیر گرفته در Scarnecchia این راه موفق بودند. آن را سخت به حرکت به دور از چیزی است که کار می کرد حتی اگر مربی جدید بود به سادگی قرار دادن در خود سیستم است که معمولا چگونه کار می کند.

“شما از اینکه مربی یکی از بزرگترین” گفت: Vollmer “در حال حاضر شما به من گفتن من نیاز به تغییر به خصوص بچه های قدیمی تر که شد شش و هفت سال و به سوپر کاسه و چیزهای شبیه به آن (با Scarnecchia)? این نگرش درست, اما آن اتفاق می افتد. هنگامی که فشار می آید به پرتاب شما را به یک روش است که شما راحت تر با.”

نیازی به گفتن نیست, آن را به طور کامل از هم پاشید سال دوم. آسیب به بازیکنان کلیدی و نه به طور کامل استقبال از تکنیک های جدید منجر به درهم و برهم بازی.

نقطه ؟

با توجه Popovich شده است و با این تیم پنج فصل چهار تحت Scarnecchia و Bricillo خود را صرف NFL فصل سال گذشته کار با اسکار Vollmer پیش بینی سیستم و مسدود کردن طرح را در درجه اول همان باقی می ماند — موبایل کارفرمایی تحمل نیست.

بنابراین برخی از مشکلات DeGuglielmo تحمل نخواهد بود و در Scarnecchia را جایگزین این زمان در اطراف, به خصوص اگر انتقال با مسدود کردن طرح ثابت می ماند.

“نمی توان آن را به عنوان نمایشی” گفت: Vollmer. “اگر آن را به همان روش که در ادامه آنها بود خوب است. من مشغول به کار تحت کول. من فکر می کنم او برای رفتن به یک مربی خوب به علاوه آنها مقدار زیادی از استعداد که در خط حمله به عنوان به خوبی.”

وودی موافقت کرد.

“دوباره نگاه کردن به آنها را در برخورد با این بیماری همه گیر آخرین چیزی که شما می خواهید این است که تغییرات عمده فروشی گفت:” وودی. “اگر آنها نمی انحراف از آنچه که بازیکنان در حال حاضر آموخته است که برای رفتن به یک کمک بزرگ. هیچ کس می گذرد به جای دانته. شما نمی تواند جایگزین آن مقدار از دانش و تجربه است. اما نگه داشتن همه چیز در جای چیزهایی که بازیکنان باید آشنایی با رفتن به آنها کمک کند.”

بزرگترین تنظیم برای بازیکنان ثابت ممکن است مورد استفاده قرار گرفتن به داشتن یک کارفرمایی که طول می کشد خاموش هنگامی که لحظه ای او را مناسب. که نمی شد چیزی بود که در بردی را در کارنامه. اما با نیوتن آن را در حال حاضر یک ویژگی O-خط اتحاد به راحتی با تا حد زیادی از طریق تکرار.

قبل از ورود در انگلستان جدید Popovich بود خط حمله مربی/co-حمله هماهنگ کننده در مینت دولت از 2014-15. قبل از آن او تا به حال نانامی به بازی به عنوان خط حمله مربی در شهرستان فرسنو کالج (2012-13) و لس آنجلس دره کالج, (2011).

او offensive lineman در فرزنو امور خارجه درآمد همه-امریکا افتخارات در سال 2004.

Bricillo در ضمن قرار بود این خط حمله مربی و حامی دولت برای نه سال قبل از فرود در فاکسبرو و پیوستن به Scarnecchia کارکنان به عنوان یک دستیار. Bricillo یک مرکز در کیپ تاون.

بنابراین مردان باید در خط حمله و باید قبل از تجربه بالا بودن تفنگ مدیریت خط.

حداقل باعث می شود که آنها را relatable به بازیکنان است. و همراه با حفظ تداوم سیستم Vollmer هشدار داد در برابر Popovich و Bricillo تلاش برای تقلید Scarnecchia که تا به حال یک شخصیت متمایز. که بخشی از سابق lineman مشاوره به مربیان.

“این نوع مانند بیل (Belichick). اگر شما در حال تلاش به لایحه که قصد ندارم به کار کردن. شما در حال بیل گفت:” Vollmer. “و اسکار او فقط منحصر به فرد است. شما نمی تواند او را. راه خود را برای او کار می کرد و من چیزی جز قدردانی برای آن مرد است. اما من فکر نمی کنم شما باید به مربی که در راه است.”

با دیوید اندروز بازگشت در مرکز پس از از دست رفته در فصل گذشته با لخته شدن خون در ریه های خود و بقیه از خط شروع دست نخورده فرض جو Thuney ($14.7 میلیون حق رای دادن تگ) نیست معامله است که باید کمک به Popovich و Bricillo با چالش های پیش رو.

شروع واحد است که می ایستد به عنوان یکی از بهترین خطوط در لیگ. در نظر گرفتن سال سوم سمت چپ مقابله با بني اسرائيل وین از معادله دیگر چهار (Thuney Andrews, Shaq ماسون, Marcus توپ) با هم بوده است چهار فصل و برنده دو سوپر کاسه. بزرگترین علامت سوال با خط آمده با مربیان نیاز به تصمیم می گیرید بهترین مونتاژ پرسنل برای پر کردن پشتیبان گیری نقش.

بدیهی است که خط خوب بازی است که باید با کارفرمایی به سیستم و یا یک جوان کارفرمایی شروع کردن. اگر واحد کمک می کند تا راه اندازی موثر در اجرای بازی می دهد و نیوتن Stidham یا هر زمان کافی در هنگام انداختن به تصویب آن را سخت به برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

“تام بردی است که توانایی به خط حمله بهتر یا خوب نگاه” گفت: Vollmer. “او خلاص می شود از توپ سریع خود را بار خوانده شده سریع او می داند که حمایت. که لوکس است که احتمالا از بین رفته اند.”

اگر Stidham که ثبت نام فقط چهار NFL پاس تلاش های برنده کار است که به احتمال زیاد در این مورد. او بی تجربگی منجر به برخی از تردید و دو دلی.

که نمی توان در مورد نیوتن که خیلی خوب ماشه و در عین حال نمی بردی در لیگ وقتی که می آید به ساخت می خواند و تحویل توپ در رعد و برق سریع مد. او همچنین در مورد استفاده قرار گرفتن به جرم بنابراین ممکن است وجود دارد برخی از تردید در ابتدا.

خط پایین: اگر استارت در خط حمله می تواند به سالم ماندن و انجام به گذشته و استانداردهای که بهترین دستور العمل برای موفقیت برای هر یک از quarterbacks. این هم بلیط برای Popovich و Bricillo به موفقیت پس از یک افسانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de