تام بردی هم تیمی های سابق در واکنش به خروج خود را از انگلستان

تام بردی کاهش یافته است, بمب, اوایل روز شنبه در رسانه های اجتماعی اعلام کرد او در حال حرکت بود از میهن پرستان.

آن را تعجب آور به برخی نه آنقدر به دیگران است. کتاب داستان انتهای نادر در NFL. وجود خواهد داشت یکی برای بردی بزرگترین کارفرمایی از همه زمان در انگلستان است.

این یکی از بزرگترین داستان های ورزشی تا کنون; بردی ترک پس از دو دهه بی بدیل تعالی برنده شش سوپر کاسه.

تیمی سابق دامین چوبی در حال حاضر یک ESPN تحلیلگر اظهار داشت: از بردی: “من فکر نمی کنم ما تا به حال چیزی شبیه به آن را دوباره.”

هرالد جمع آوری انواع واکنش ها به بردی اخبار از میهن پرستان سابق و دیگران در NFL جامعه است. چندین زمان پرستان مودبانه تصمیم گرفتند به نظر زمانی که رسیده سهشنبه ترجیح می دهند به هر گونه توجه و دور از سابق خود کارفرمایی.

سابق پاتریوت و NBC تحلیلگر رادنی هریسون: “من می دانستم که آن زمان. من می دانستم که بیل نمی خواهید او را. شما هرگز اجازه یک قرارداد به این وضعیت اگر او واقعا می خواست ، بنابراین آن را نمی تعجب من است. یک بخشی از آن هم (است) هنگامی که شما را تبدیل به یک عامل رایگان, شما یک فرصت برای دیدن چگونه مردم در مورد شما فکر می کنم آنچه که آنها فکر می کنم در مورد شما. . . .

“تام می خواهد برای به انجام رساندن چیزی بدون بیل و انجام کاری متفاوت است. این یکی دیگر از چالش و تام است که همیشه به دنبال چالش بعدی. به عنوان میراث او در انگلستان, من فکر می کنم این یکی از الهام بخش ترین و یکی از مهمترین داستان های باور نکردنی است که من تا کنون دیده ام و تماشا. . . . من فکر می کنم او میراث میراث او. حتی اگر او می رود و بدبو است (در جای دیگر) مردم هنوز به رسمیت شناختن تام به عنوان بزرگترین در تمام دوران است.”

سابق پاتریوت و ESPN تحلیلگر دامین وودی: “بردی یک موسسه در انگلستان و منطقه است. من شده است گفت: در تمام طول فصل, من فکر کردم این امر می تواند بردی به سال گذشته است. و حتی در حال حاضر, آن را هنوز هم مانند ” وای. من نمی توانم باور کنم که این اتفاق می افتد.’ اما من این را می گویند: من فکر نمی کنم ما تا به حال چیزی شبیه به آن را دوباره.

“گاهی اوقات آن را طول می کشد زمانی که مردم ترک من فکر نمی کنم مردم واقعا به این نوع از اجرا پرستان تا به حال برای 20 سال است. در عصر رایگان آژانس های ما دیده نمی شود یک تیم غالب بود. من همین كه فکر می کنم بسیاری از میهن پرستان طرفداران به خصوص آنهایی که جوان است که تا کنون دیده پرستان بد بودن. امیدوارم آنها قدردانی خود را برای تعالی این سازمان نشان داده است برای 20 سال است.”

سابق پاتریوت هیت ایوانز: “من می گویند او 50% مسئول همه عظمت به بیرون آمدن از جدید انگلستان است. اگر شما او را از این معادله نه تنها کسانی هستند که حلقه وجود ندارد اما این تجربه وجود ندارد. . . . و یک چیزی که من همیشه می گویم در مورد بردی و چیزی که من دوست دارم بیشتر در مورد او را فروتن ترین سوپراستار من تا کنون بوده است.

“من همیشه بر این باور بودند که او واقعا مرا دوست داشت و او همیشه به من نشان داد که. و من فکر می کنم این بزرگترین تعریف او داده می شود با وجود همه سوپر باول ظاهر و هر چیز دیگری. او تا به حال هر دلیلی برای مغرور و به هر دلیلی به فکر می کنم او آویزان ماه و هنوز او زندگی کامل مخالف است.”

سابق هماهنگ کننده توهین آمیز چارلی Weis از SiriusXM radio NFL: “تلاش می شود در مورد این یکی. من احساس کردم که تامی را به پایان برساند تا در انگلستان است. این چیزی است که من فکر می کردم او را انجام دهد. من می دانستم که او می خواهم ارائه می دهد برای پول بیشتر از جاهای دیگر است. و من می دانستم که دلار ارقام قابل توجه خواهد بود احتمالا 10 میلیون دلار در سال های مختلف ، بنابراین من می دانستم که آنها می تواند قابل توجه باشد. اما در پایان روز برای هر دو پرستان و برای تامی من امیدوار بودم آن را به پایان رسید تا که راه (بردی از اتمام کار خود را در انگلستان).

“اما من باید به شما بگویم من کمی حیرت زده کرد.”

تیمی سابق ویلی McGinest در NFL Network: “من شگفت زده شد و کمی wowed مانند هر کس دیگری. اما این کسب و کار است و من آن را دیده ام قبل از. من در برخورد با آن خودم شخصا در انگلستان; بسیاری از دیگر جانبازان و مشخصات بالا در بچه ها که در منطقه دارند همچنین در دیگر بازارها و سمت چپ جدید انگلستان است. من فقط فکر می کردم که وجود خواهد داشت یک فرصت برای تام به پایان کار خود را وجود دارد.

“من می دانستم که وجود دارد امکانات دیگر برای او را به رفتن اما تام یکی از آن بچه ها که رفتن به وقت خود را. او محاسبه می شود. او به تصمیم گیری خوب او را به انجام آنچه که بهترین برای او و بدیهی است که مکالمات رفتن نبودند راه آنها نیاز به. . . . من می گویم او را سزاوار مناسب برای سرمایه گذاری. او با توجه به همه به انگلستان جدید به این سازمان به کارکنان مربیگری به همه بازیکنان است. او شده است چیزی جز یک حرفه ای است.

“و من خوشحال هستم برای ماجراجویی جدید برای او و خانواده اش و همه در اطراف او.”

Hall of Famer Kurt وارنر در NFL Network: “من شگفت زده کرد. من احساس کردم این خبر امروز صبح مثل هر کس دیگری که او می تواند دوباره در انگلستان است. من فقط احساس می کرد که بهترین جا برای او به ادامه رقابت برای قهرمانی. ما می دانیم که چه تام بردی همه چیز در مورد.

“اما با این که من در یک زن و شوهر از مکان های مختلف در سراسر زندگی حرفه ای من و یکی از چیزهایی که هیجان انگیز ترین و چیزهایی که من بیشتر افتخار در زندگی حرفه ای من است که توانایی به بخشی از یک زن و شوهر از سازمان های مختلف و تغییر درک از آن سازمان. آنها را به یک محل —حتی اگر در آریزونا ما نمی برنده مسابقات قهرمانی — مصرف آنها را به یک قهرمانی-نوع سطح و نوع دستاورد آن بود و به بخشی از آن چیزی بود که واقعا منحصر به فرد و واقعا خاص است.

“بسیاری از quarterbacks انجام داده اند که در طول زندگی حرفه ای خود را پس از آن من جای تعجب نیست. رقیب که تام برادی است که او انجام شده است در انگلستان که او را می خواهید به گرفتن یک شات با دیگر سازمان است. او می خواهید به نشان می دهد و باید این نوع تاثیر در جایی دیگر فراتر از جدید انگلستان است.”

سالن از شهرت QB Brett Favre از SiriusXM Radio NFL: “زمانی که من این خبر را شنیده من سرما برجستگی اما من تقریبا انجام داد. من می توانم احساس موهای پشت گردن من ایستاده تا آنجا که این یک شوک برای بسیاری از مردم است. کارهایی که او انجام داده در انگلستان و آنچه که او بدان معنی است که نه فقط این تیم اما پایه فن — می رود بدون گفت. منظورم این است که تا کنون ایفا کرده است.

“و نکته خوب این است که او دارای توانایی را به هر گونه تصمیم گیری او را انتخاب می کند که آیا او می خواهد به بازی و یا نمی خواهید به بازی آیا آن را در انگلستان و یا در جایی دیگر. او سزاوار آن است. فقط یک کلاس عمل می کنند. فقط فوق العاده ای بازیکن فوتبال و رهبر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im