تام هنکس می گوید: او ‘blahs’ اما بدون تب در انزوا

آسوشیتد پرس

نیویورک (AP) — تام هنکس می گوید او احساس می کند “blahs” اما بدون تب به عنوان او و ریتا ویلسون باقی می ماند و در انزوا در استرالیا اقامت پس از مرخص شدن از بیمارستان بعد از خود coronavirus تشخیص است.

یک نماینده برای اسکار برنده تایید شنبه که جفت بودند دیگر در بیمارستان بستری و هنکس خود را ارائه یک به روز رسانی کرد و گفت او در انجام کارهای روزمره و مورد ضرب و شتم قرار گرفتن توسط همسر خود در کارت به عنوان آنها باقی می ماند خود به قرنطینه.

“هی مردمی است. خبر خوب: یک هفته پس از آزمایش مثبت در خود به انزوا علائم بسیار مشابه. هیچ تب اما blahs. تاشو لباسشویی و شستن ظروف منجر به چرت زدن بر روی نیمکت. خبر بد: همسر من برنده 6 راست دست Gin Rummy و در حال حاضر آگهی با 201 امتیاز” او پست شده در رسانه های اجتماعی شنبه شب.

به جای یک عکس از خود و یا همسر خود را پست نشان داد یک ماشین تحریر که او سفر با “که من استفاده می شود برای عشق. ما همه در این با هم. صاف منحنی,” او نوشت ترویج ایده های اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری است.

این زن و شوهر وارد در استرالیا در اواخر ماه ژانویه در ساحل طلا که الویس پریسلی فیلمی به کارگردانی Baz Luhrmann بود به ضرب گلوله کشته شد. هنکس نقش پریسلی مدیر سرهنگ تام پارکر. این فیلم قرار است برای انتشار در ماه اکتبر سال 2021 است به حالت تعلیق تولید برادران وارنر گفت.

ویلسون یک خواننده-ترانه سرا انجام شده در بریزبن و سیدنی در طول زن و شوهر, اقامت در استرالیا.

استرالیا و روزنامه نگار و ریچارد ویلکینز نشان داده است که او آزمایش مثبت برای این ویروس در روز یکشنبه. او تا به حال ملاقات ویلسون در خانه اپرای سیدنی در مارس 7 و دوباره در نه شبکه سیدنی استودیو دو روز بعد.

دو نه شبکه میزبان است که مصاحبه ویلسون به صورت زنده از تلویزیون در مارس 9, دیوید کمپبل و بلیندا راسل, بازگشت به کار در روز سه شنبه بعد از تست منفی است. آنها تا به حال شده است در صفحه اصلی انزوا پس از ویلسون تشخیص است.

مقامات گفت: هفته گذشته که چندین تماس هنکس و ویلسون به حال در استرالیا بودند که ترسیم شده اما هیچ نتیجه دیگر از کسانی که تلاش کرده اند ساخته شده است.

این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه برای بسیاری از مردم, اما می تواند شدید در برخی از موارد به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است نیاز به شش هفته بهبود می یابند.

سیدنی نوا 96.9 رادیو میزبان Ryan فیتزجرالد و مایکل Wipfli در خانه انزوا و مورد آزمایش قرار گرفتند در روز دوشنبه پس از خبر Wilkins’ عفونت است.

ویلکینز پخش از استودیو خود را در روز پنج شنبه با ده شبکه تلویزیونی سرگرمی ویرایشگر آنجلا اسقف ساعت قبل از ویلسون تشخيص ساخته شده است. اسقف نیز تست شده و جدا شده است در خانه.

Wilkins’ پسر مسیحی ویلکینز همچنین آزمایش به خاطر او شب را صرف 10 مارس در پدر خود را در سیدنی صفحه اصلی. 25 سال است که رقابت در استرالیا نسخه از واقعیت تلویزیون نشان می دهد “رقص با ستاره ها” که در حال پخش بدون مخاطبان استودیو به دلیل COVID-19 خطر است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de