نکات بالا از انبار شراب: 6 ‘ABC’ سفیده سعی کنید

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

زندگی در شمال این زمان از سال از آن آسان است برای تبدیل شدن به antsy به عنوان خیره پیرمرد زمستان آویزان در اطراف خارج است. برای یک پادزهر در آغوش لحظه به عنوان یک فرصت مناسب برای گسترش خود را شراب سفید افق. با استفاده از سعی و واقعی “ABC” رویکرد — “چیزی جز Chardonnay.”

Chardonnay شراب — به خصوص کسانی که سن در بشکه بلوط برای غنی کره سبک — باقی می ماند یک بمب دارای قدرت تخریبی. آنها به آسانی رشد Cabernet Sauvignon در حجم فروش در ایالات متحده آمریکا در سال 2018 است. و در حالی که وجود دارد Chardonnay سفید مناسب هر سلیقه می توان آن را سرگرم کننده برای کشف شراب سفید جایگزین.

کشف جدید ارقام انگور ارائه متنوع رایحه خوش مزه طعم و بافت های ظریف به گرفتن تا خسته tastebuds. سفید را انتخاب کنید و بدون بسیاری از بلوط تحت تاثیر قرار است که ماسک دیگر رایحه های میوه ای.

“ABC” شراب سفید همچنین ایجاد فرصت های بی پایان برای جفت غذایی. سعی کنید ظروف از انگور رو به رشد مناطق شراب برای خروج از بیشتر آشنا غذا و شراب مسیرهای.

در نظر گرفتن “ABC” روش نیازی نیست که هزینه زیادی است. خوب چانه زنی وجود دارد. در واقع شما فقط ممکن است پیدا کردن مورد علاقه های شما با هزینه کمتر از بسیاری از Chardonnays که غالبا فرمان قیمت حق بیمه. موارد زیر را امتحان کنید “ABC” سنگهای کوچک:

• این 2018 Domaine des Cassagnoles, “رزرو انتخاب” Cuvée گراس Manseng, cotes تا de Gascogne فرانسه (لوکس 82250; $12.99) می آید Gascony در جنوب غرب فرانسه که در آن تولید کنندگان استفاده از گراس Manseng انگور در چند appellations. به صورت کلی با کیفیت خوب و ارزش هر چند نگه داشتن چشم خود را پوست کنده برای شراب از cotes تا de Gascogne. این شراب ارائه می شود گریپ فروت تازه و نور پوشیده از چمن عطری. مرکبات و درخت و هلو طعم دنبال متعادل توسط روح تازه اسیدیته لمس چربی و تمیز و خشک به پایان برسد. لذت بردن از آن را به عنوان یک طراوت, غذا با بادام و زیتون. توصیه می شود.

• این 2019 لوران Miquel, Solas, Viognier I. G. P. می پردازد D’Oc فرانسه (لوکس 82247; $12.99) می آید از Cessenon سور گوی یک روستای کوچک در نزدیکی شهر بزیه در جنوب فرانسه است. دو هزار سال پیش و رومیان صادر شراب سفید از این منطقه است. آن محل ایده آل برای انگور رشد فقط داخلی از دریای مدیترانه. به Miquel خانواده رشد کرده انگور در این منطقه پس از سال 1791. این شراب با استفاده از Viognier کامل “ABC” انواع. اما Viognier (تلفظ Vee-خود-ماهواره ) انگور می تواند به راحتی overripen و به نوبه خود سنگین است. این Miquels ماهرانه اجتناب از این مشکل و به جای ارائه یک شراب با تحسین ظرافت و جذابیت. پیچ امین الدوله و هلو رایحه باز به آبدار رسیده هلو و زردآلو طعم. یک دوز سالم از تازه اسیدیته آسانسور طعم و مادرش میوه ای اما خشک به پایان برسد. جفت شراب با هامور پخته شده با فلفل سبز و نور مرکبات سس. بسیار توصیه می شود.

• این 2018 مدرن, Mare Chiaro, Cirò بیانکو ایتالیا (لوکس 82758; $14.99) می آید از یونانی بیانکو انگور. انگور رشد در سندی آهک و خاک در تاکستانهای زیبا در نزدیکی دریای ایونی در کالابریا, ایتالیا, جنوبی ترین استان است. شما نمی خواهد کشتی فرنگی بیانکو انگور کاشته مقدار خارج از Calabria, اما آیا چشم پوشی نیست Calabrian سفیده. آنها لذت می برد گسترده ای در بهبود کیفیت بیش از چند دهه. برای حفظ میوه ای طراوت انگور برای این شراب تخمیر در مخازن استنلس استیل و پس از آن در سنین جریمه ته نشین برای ایجاد ظریف, چربی. شراب نور طلایی رنگ ارائه می دهد جذاب گل های سفید و هلو رایحه با انجام نگرفته یادداشت های گیاهی. شکوه کام ارائه رسیده گرمسیری و مرکبات طعم میوه کافی طراوت و خشک و تمیز به پایان برسد. جفت آن را با یک کل branzino seabass پخته شده را با برش های لیمو, گیاهان و Calabrese فلفل قرمز پرک. بسیار توصیه می شود.

• در سال 2017 Guilhem et Jean-Hugues, Bourgogne Aligoté فرانسه (در دسترس حمل و نقل از گری شراب در 888-99-GARYS یا آنلاین در garyswine.com; $18.99) می آید از Aligoté انگور رشد در سنت تیم bris در شمال کبود. بسیار باارزش سنگ آهک و خاک رس را احاطه کرده این آرام, روستای قرون وسطی برای terroir مشابه به معروف تاکستان در کشور همسایه Chablis. تا زمانی که به تازگی Aligoté اخراج شده است به عنوان کبود را “ثانویه” انگور سفید. اما با هدایت دقیق از تولید کنندگان اختصاص داده شده خیره کننده خوشمزه Aligoté شراب امکان پذیر است. این شراب را غیر قابل مقاومت خلوص و دقیق تعادل منعکس Goisot خانواده و دقیق کار فشرده biodynamic تاکستان کار و مینیمالیستی آب روش. شراب را میوه ای رایحه گل و پر جنب و جوش بافت ترد ارائه کنتراست خوبی به ران مرغ با سس خامه, رنده کنت و پنیر و شراب سفید و خردل دیژون. بسیار توصیه می شود.

• خوشمزه 2017 Weingut هانس Wirsching, Scheurebe V. D. P. Gutswein فرانکن آلمان (لوکس 75222; $22.99) می آید از Scheurebe (تلفظ Shoy-ray-bah ) انواع ناآشنا به آمریکا بیشتر مصرف کنندگان شراب. برای اولین بار کشت در سال 1916 توسط گئورگ Scheu, انگور مشتق شده از ترکیبی از سفید و مرموز تاک وحشی شناخته شده تنها به آقای Sheu. این Scheurebe ارائه عجیب و غریب, عطر, مویز سیاه, بزرگان, گل, گریپ فروت و جوز. تازه گوشتی میوه طعم انبه و آناناس و گریپ فروت تعادل با تلفظ اسیدیته. شراب ممکن است “بوی شیرین” اما پس از اتمام آن خشک و زیبایی متعادل است. جفت آن را با کاری قرمز تایلندی و برنج قهوه ای—یک بطری کامل برای BYOB رستوران. بسیار توصیه می شود.

• در سال 2017 Bodegas Pazo د Señoráns Albariño, Rías Baixas اسپانیا (تخصص 82311; $22.99) ارائه می دهد فوق العاده مقدمه به یکی از نهایی “ABC” سفید پوستان Albariño. انگور می یابد طبیعی آن خانه همراه باد جاروب بارانی ساحلی ورودی گالیسیا در شمال غربی اسپانیا. منطقه خنک کننده دریایی نسیم و گرانیت خاک عملکرد Albariño میوه است که به شدت معطر و رسیده و در عین حال تازه و زیبایی ساختار. در دهه 1970 Marisol بونو به رسمیت شناخته شده Albariño بالقوه برای به رسمیت شناختن بین المللی زمانی که او ترمیم Bodegas Pazo د Señoráns. این سنتی گالیسی کشور مانور نشسته احاطه شده توسط ترلسد تاکستان رسمی باغ کبوتر خانه و درختان سرو. امروز فرزندان او در ادامه تلاش برای ساختن شراب با کیفیت در سبک سنتی است. این شراب را دوست داشتنی رایحه سیب و هلو و مرکبات به طعم آناناس و مرکبات. طراوت اسیدیته و mouthwatering minerality حمل ظریف, پایان خشک. جفت شراب با نوعی ماهی پهن پخته شده با سبزی. بسیار توصیه می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im