گردباد نابود تنسی, کشته شدن حداقل 25 نفر

توسط تراویس LOLLER و KIMBERLEE KRUESI

NASHVILLE, Tenn. (AP) — نجات جستجو از طریق خرد تنسی محله برای بدن سهشنبه کمتر از یک روز پس از گردباد پاره پاره در سراسر نشویل و دیگر بخش های دولت به خانواده های خواب. حداقل 25 نفر کشته شدند, برخی در تخت خود را, مقامات گفت.

این مقدس که زده در ساعات پس از نیمه شب خرد بیش از 140 ساختمان و به خاک سپرده مردم در شمع از قلوه سنگ و لاشه و زیرزمین است. طوفان نقل مکان کرد به طوری سریع است که بسیاری از مردم در مسیر خود نمی تواند فرار به مناطق امن تر.

“این آمار خیلی سریع بسیاری از مردمی نیست که زمان را به پناهگاه” Putnam County شهردار سفت پورتر گفت. “بسیاری از این مردمی خواب بودند.”

فرماندار اعلام کرد اضطراری و ارسال گارد ملی به این شهرستان برای کمک به جستجو و نجات تلاش.

یافته های اولیه توسط خدمات ملی آب و هوا بررسی تیم نشان داد که آسیب در نشویل و Wilson شهرستان به شرق تحمیل شده توسط یک گردباد از حداقل EF-3 شدت آژانس گفت.

یکی چرخان غرق خانه و کسب و کار در سراسر 10 مایل (16 کیلومتر) کشش نشویل که شامل بخش هایی از مرکز شهر. این شکست بیش از سه ده ساختمان از جمله از بین بردن برج و شیشه از یک کلیسای تاریخی. یکی دیگر از گردباد آسیب دیده و بیش از 100 سازه در طول 2 مایل (3.2 کیلومتر) مسیر نابودی در Putnam County, پاک کردن بعضی از خانه ها از پایه های خود و واریز خرابه دور.

Daybreak نشان داد مناظر آشغال با عیار پایین دیوار و سقف جامعی خطوط برق و شکسته درختان و ساخت بسیاری از خیابان های شهر و جاده های روستایی صعب العبور است. مدارس و دادگاه های خطوط حمل و نقل و فرودگاه بسته شد. بیش از یک دوجین از مراکز رای دهی نیز آسیب دیده را وادار سه شنبه رای دهندگان به انتظار در صف های طولانی در سایت های جایگزین.

مرگ و میر به طور پیوسته صعود به عنوان اولین پاسخ کمرویی کشیده از هم جدا خرابه.

کلانتر ادی Farris گفت: تنها 30 درصد از Putnam County فاجعه منطقه دریافت کرده بود “سخت بررسی” ظهر. “بسیاری از این خانه به زیرزمین و ما امیدوار هنوز هم وجود دارد مردم در آن وجود دارد,” او گفت:.

در Putnam County, 80 مایل (128 کیلومتر) در شرق نشویل, درختان, وسایل نقلیه و دیگر سست و سنگین بود و کاملا مسطح خانه ها و کسب و کار. ون از دیرین مشتریان در یک رستوران محلی — که با افتخار اعلام کرد که آنها می خوردند هر روز صبح — وارد برای کمک به پاک کردن باقی مانده فقط به عنوان فرماندار تگزاس لایحه لی متوقف شده به تور ویرانی.

در یکی از محله داوطلبان پیدا کرده بود پنج اجساد سه شنبه بعد از ظهر. همسایگان و کلانتر افسران هنوز هم به دنبال دو بیشتر است.

نشویل ساکنان اطراف راه می رفت در خیابان ها و پیاده رو با آشغال باقی مانده در محله که در آن گم شده دیوار و سقف سمت چپ اتاق نشیمن و آشپزخانه قرار دارد. لت و پار خطوط برق و شکسته درختان آمد به استراحت در ماشین و خیابان ها و شمع از قلوه سنگ.

“دلخراش است. ما تا به حال از دست دادن زندگی سراسر کشور” گفت: Lee که به دستور غیر ضروری کارکنان دولت به ماندن در خانه و سپس سوار یک هلیکوپتر به بررسی آسیب.

در طول فرماندار تور Putnam County, مالکان از طریق حفر باقی مانده در تلاش برای نجات هر مورد ، یک زن جوان برگزار شد تا پاک سبز بلوز در حالی که ایستاده در طبقه دوم از یک خانه است که تا به حال هیچ سقف.

صلیب سرخ راه اندازی یک پناهگاه با 50 تختخواب تاشو در یک کلیسا در نزدیکی کوکویل برای کسانی که چپ بی خانمان توسط طوفان که تا به حال در هیچ جای دیگری برای اقامت و گفت: آنیتا Murrell که کمک می کند تا مدیریت صلیب سرخ در واکنش به این فاجعه داوطلبان در تنسی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گفتگو با فرماندار توسط تلفن و متعهد فدرال کمک کاخ سفید گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد قصد دارد برای بازدید از منطقه فاجعه در روز جمعه.

“ما ارسال عشق ما و دعاهای ما ملت به هر خانواده که تحت تاثیر قرار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما وجود دارد و ما بهبود می یابند و ما بازسازی خواهد شد و ما به آنها کمک خواهد کرد.”

این گردباد باعث شد توسط یک خط از طوفان شدید کشیده است که از آلاباما به غرب پنسیلوانیا است.

در نشویل چرخان مسیر بود که عمدتا در شمال و شرق قلب مرکز شهر و مقدار کمی از بسیاری از شهرستان های بزرگترین گردشگری تساوی — the honky tonks از برادوی, Grand Ole Opry, خانه, طبقه Ryman سالن اجتماعات و مرکز کنوانسیون.

به جای طوفان پاره طریق تا حد زیادی آفریقایی مناطق بوردو و شمال نشویل و همچنین محلات تبدیل اخیر رونق ساخت و ساز. Germantown و شرق نشویل دو شهر trendiest نقاط با رستوران ها و سالن های موسیقی پایان مجتمع های آپارتمانی و افزایش قیمت خانه را تهدید به بیرون راندن دیرین ساکنان.

“سگ شروع به پارس قبل از sirens رفت. آنها می دانستند چه بود” گفت: پائولا وید از شرق نشویل. “سپس ما شنیده سر و صدا … چیزی به من فقط راست نشستن در رختخواب و چیزی در آمد از طریق پنجره درست بالای سر من. اگر من تا به حال نقل مکان کرد, من و بعد فورا رفت واز یک چهره پر از شیشه است.”

سپس به او نگاه کرد در سراسر خیابان و شاهد آسیب در East End, United Methodist Church.

“این زیبا Richardsonian کلیسا مشتق از زبان لاتین. برج ناقوس از بین رفته است, نقاشی سه قابی پنجره عیسی چوپان خوب است که آنها فقط بازسازی شده و قرار تا چند هفته پیش رفته است,” او گفت:.

سقف آمدند crashing پایین رونالد بالدوین و هری Nahay در اتاق خواب خود را در یک داستان آجر خانه در شرق نشویل. “ما نمی تواند خارج” بالدوین گفت. “و من فقط نگه داشته لگد زدن و لگد زدن تا زمانی که ما در نهایت یک سوراخ است.”

خروش باد بیدار اوان و جورابهای پیترز همچنین در شرق نشویل, اما آنها تا به حال هیچ وقت برای رسیدن به ایمنی نسبی از یک فضای داخلی حمام.

“در حدود 10 ثانیه به خانه شروع به تکان دادن” جورابهای پطرس گفت. “من شروع به پریدن کرد در بالای زمین است. او شروع به پریدن کرد بر بالای من. سقف فرود آمد در بالا از او. … ما سپاسگزار برای زنده ماندن است.”

با بیش از یک دوجین سه شنبه حوزه های رأی گیری در نشویل را Davidson County آسیب دیده رای دهندگان فرستاده شد و به نقاط دیگر برخی از آنها با صف های طولانی. انتخابات در Putnam County توصیه رای دهندگان در هشت حوزه آسیب دیده با رای گیری مکان برای رای دادن در انتخابات اتاق در کوکویل.

“هیچ یک از ما فریاد در هر یک از دیگر به طوری که خوب است” گفت: Ryan Rayburn نشویل که منتظر در حدود 90 دقیقه به رای دادن در کلیولند پارک مرکز جامعه که در آن مردم فرستاده شد پس از خود را به طور منظم حوزه بسته شد با توجه به آسیب طوفان.

آسیب به شبکه برق سمت چپ بیش از 44,000 مشتریان در تاریکی. آب و هوا نیز آسیب دیده خطوط گاز و آب و برق و تلفن همراه, برج, ساخت نجات و بهبود تلاش بسیار مشکل تر است, مقامات گفت.

مدارس بسته شد در نشویل و فراتر از آن به عنوان خانواده بودند که ناگهان بی خانمان تلاش برای کشف کردن مراحل بعدی خود را. صدها نفر از مردم رفت و به صلیب سرخ پناهگاه در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس بازار کشاورزان شمال state Capitol اما قطع برق وجود دارد آنها را مجبور به حرکت دوباره به صدمین Sportsplex.

آب و هوا نیز بسیار کاهش می یابد از داخل آستین بسته زندان ایالتی تنسی در نشویل به شمع بزرگ از آجر وزارت امور خارجه از اصلاحات گفت: در یک صدای جیر جیر. زندان با تشکیل مجموعه ای از “سبز مایل” و فیلم های دیگر.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کریستین سالن Jonathan Mattise و علامت هامفری در نشویل; Adrian Sainz در ممفیس; Teresa واکر و وید پین در کوکویل; Rebecca Reynolds همجنس باز در لوئیزویل کنتاکی; و جی ریوز در بیرمنگام آلاباما کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>