حزب محافظه رهبری نامزدها بحث هر دو بار دیگر

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

به نظر می رسید به عنوان اینکه مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و بومی خدمات وزیر مارک میلر ممکن است دیدار امروز است. اما شب گذشته این ستاد گزارش از این نشست است. آنها گفتند RCMP در ادامه گشت در سنتی خود خاک شد یک معامله شکن. این منطقه سابق حزب دموکراتیک ملی MP, Nathan کالناست اقدام به عنوان یک میانجی بین مرطوب’suwet’en the Mounties TC انرژی فدرال و دولت استانی. کار آسان نیست.

کانادا معاون بهداشت افسر Howard Njoo, به نمایندگان مجلس یک اشاره از آنچه که ممکن است به آمده اگر COVID-19 شیوع آن را در سراسر جهان گسترش پیشرفت به یک بیماری همه گیر. “ما نیاز به شروع به دنبال در لغو برخی از تجمع جرم یا رویدادهای عمومی … آنچه که ما نیاز به انجام این کار با مدارس و دانش آموزان در مدارس و افراد بیمار در بیمارستان و غیره,” او گفت: کمیته بهداشت و درمان با تاکید بر کانادا وجود ندارد و در عین حال.

حزب محافظه بحث: زمانی که حزب محافظه کار در آخرین برداشت یک رهبر نامزدها را تحمل یک بحث خسته کننده برنامه: 16 بحث در شش ماه (ارین اوتول با حضور همه اما یکی از آخرین). این زمان در اطراف, حزب گرفته شده یک رویه جدید: تک فارسی بحث در تورنتو در مارس 17 (که فقط اتفاق می افتد به سالگرد کانادا عودت قانون اساسی) و به دنبال آن یک هفته بعد توسط مقامات فرانسوی در مونترال در مارس 23.

امور جهانی کانادا منتشر شده یک ارزیابی جامع از CUSMA معامله تجارت (گاهی شناخته شده به عنوان “جدید نفتا” در اینجا). تحلیل مقایسه شدند به یک سناریو است که اغلب به نظر می رسید قابل قبول است که در آن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فسخ قرارداد. نماینده محافظه کار مجلس شیدا Hoback شکایت کرده است که نمایندگان مجلس تنها شاهد سند دقیقه قبل از جلسه کمیته—که یک مطلب مفید در تجزیه و تحلیل خواهد مقایسه قرارداد جدید به یکی از قدیمی.

دوم جهانی در امور تجزیه و تحلیل این یکی منتشر شد به نمایندگان مجلس در کانادا-چین کمیتهارائه یک نگاه اجمالی به دیپلمات ” تفکر کانادا و سرد رابطه با ابرقدرت همچنان به تکامل. این مقاله می گوید: کانادا در یک اساسی “مقطع” با چین به عنوان دومی را درمان مایکل Kovrig و مایکل Spavor خود را نشان داده است “آمادگی و توانایی استفاده از تهاجمی سیاسی و اقتصادی اهرم به مجازات کانادا.” بزرگ وجود دارد تاکید بر ادامه گفت و گوبا کلمه لحظه ای برای دولت فدرال است.

ناهید jasper de valk عقب می افتد به زمین: چند روزنامه نگاران به دنبال کلگری شهردار به عنوان نزدیک به عنوان Jason Markusoffکه صرف پنج سال گزارش jasper de valk برای کلگری هرالد قبل از حرکت به maclean’s. شهردار نشستم برای یک کاندید مصاحبه با Markusoff partway از طریق یک خسته کننده دوره سوم در اتاق—بخشی از یک در عمق پروفایل برای مجله.

Jasper de valk را تصویب رتبه بندی پس از آن که حسادت از کانادا سیاستمداران در حال زیر آب. در حالی که او می گوید او نمی توجه به آمار و ارقام چنین چیزهای دیگر را فرسوده در او. “من احساس می کنم مانند 2019 بدترین سال من با تجربه در این کار” او می گوید. “وجود دارد روز به خصوص در قسمت وسط سال وقتی که من نوع رفتن: ‘آنچه من در واقع انجام اینجا ؟ “

نماینده محافظه کار مجلس آرنولد فیرزن است اسپانسر جدید e-درخواست می کند که برای ریشه کن کردن کل بودجه فدرال برای همه شرکت های رسانه ای در کانادا است. یک روزنامه نگار می تواند جالب اینجاست که تمام روز را صرف واقعیت-بررسی ادعا در دادخواست های متعدد در حالی که بند.

او خواهید بود Beyak: سناتور مستقل تا کنون بزرگترین گروه سازمان یافته در سنا می خواهید به حالت تعلیق لین Beyak حتی اگر او عذرخواهی کرد “با صراحت کامل” برای ارسال نژادپرستانه حروف در وب سایت خود را و دفاع از حضور خود را وجود دارد. یون پو ووبه اصطلاح “تسهیل کننده” از لحاظ فنی رهبر مستقل گفت: تعلیق معمول است در محل که در آن مردم تحت درمانی آموزش—که Beyak موافقت کرده است.

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر روبرو خواهد شد نمایندگان مجلس در این کمیته ، آنها ظاهرا بحث در مورد هزینه های دولت فدرال تحت وزیر اجراء. در اینجا ساده ترین پیش بینی در جهان: بلر را کباب از محافظه کاران و جدید دموکرات ها. همچنین در این کمیته صبح: سران Mounties کانادا, جاسوسی, آژانس, آژانس خدمات مرزی اداره خدمات تادیبی و آزادی مشروط هیئت مدیره. همه فقط در دو ساعت.

ما ساخته شده است یک اشتباه: مجلس بودجه که ما گفته بود که انتشار آن “پایداری مالی گزارش 2020” دیروز در واقع انتشار این صبح است. ما هنوز هم فکر می کنم آن را به تولید یک تیتر یا دو. دیروز PBO آیا انتشار یک تجزیه و تحلیل دقیق از دولت دوم تکمیلی تخمین می زند برای 2019-20. حفاری به اعداد در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>