‘کاملا غیر مسئولانه”: Hamilton فرنگی

قهرمان F1 لوئیس همیلتون گرفته است هدف در افرادی که هنوز جلسه در اجتماعات بزرگ با وجود نصب coronavirus مرگ و میر در سراسر جهان است.

همیلتون یکی از منتقدان استرالیا F1 Grand Prix که رسما لغو شده بود تنها چند ساعت قبل از اولین تمرین آغاز شد.

سازمان دیده بان F1 مسابقه کلاسیک در KAYO از جمله ’87 انگلیسی, GP, ’82 موناکو GP و بیشتر. جدید به Kayo? دریافت محاکمه آزاد خود را در حال حاضر و شروع جریان فورا >

همیلتون سوال که چرا در این مسابقه بود و هنوز هم در حال وقوع در روز شنبه در لیگ و رویدادهای بودن لغو شد و به تعویق افتاد.

پس از هفت رویدادهای شده اند به تعویق افتاد با آذربایجان و کانادا Grands جایزه به مجموعه بود.

یک هفته پیش, Hamilton در زمان به رسانه های اجتماعی و نشان داد مردم چگونه به شستن دست های خود راه مناسب را به تلاش برای جلوگیری از coronavirus, درخواست از مردم برای, لطفا آن را به طور جدی.

“من می دانم که Coronavirus می تواند مردم را عصبی, اما من می خواهم به شما اطمینان تمام به آرام ماندن را به وحشت و به یاد داشته باشید برای به اشتراک گذاشتن برخی از مهربانی و نگاه پس از مردم که نیاز به کمک” او نوشت.

“فراموش نکنید که شستن دست ها مهم ترین چیز شما می توانید برای محافظت از خودتان و دیگران از coronavirus. آن را بیش از فقط یک شستشو سریع, شما نیاز به مطمئن شوید که شما با استفاده از آب و صابون و شستن به مدت حداقل 20 ثانیه است.”

اما به نظر می رسد که مردم نبوده است متوجه.

با چشم انداز از یک بسته بندی Bondi ساحل, جهانی شدن و صحنه در سراسر جهان از تجمعات کشورها از جمله استرالیا قرار داده اند در اقدامات سخت از جمله قفل فراز به مردم اطمینان دهد که در حال تمرین های اجتماعی فاصله.

همیلتون خود شده است در خود به انزوا پس از عکس با Idris Elba و نخست وزیر کانادا جاستین ترودو همسر سوفی — هر دو آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Lewis Hamilton is scratching his head over why people are still going out.
media_cameraلوئیس همیلتون است و خاراندن سر خود را بیش از, چرا مردم هنوز هم بیرون رفتن.

در حالی که هدف قرار دادن آن است به خانه همیلتون به شدت انتقاد کرد مردم هنوز هم بیرون رفتن در یک Instagram داستان.

“من خیلی غمگین به شنیدن از میزان مرگ و میر اتفاق می افتد در سراسر جهان” همیلتون خود نوشت Instagram account. “من می دانم که بسیاری از ما در حال محدود با آگاهی از اینکه چرا و چگونه این اتفاق افتاده است. وجود دارد هیچ چیز ما می توانیم در مورد آن انجام دهید یا راهی به جز تلاش برای منزوی کردن خودمان خودمان جلوگیری از ابتلا به آن و گسترش آن است.

“مردم وجود دارد خارج وجود دارد هنوز هم برای رفتن به باشگاه ها و میله ها و گردهمایی های زیادی که من شخصا احساس می کنم کاملا غیر مسئولانه و خودخواه.

“من دعا برای ایمنی خانواده هر روز اما من هم برای شما دعا وجود دارد. من دعا برای کسانی که مشغول به کار در فروشگاه های محلی deliverers پزشکان و پرستاران قرار داده است که سلامت خود را در معرض خطر برای کمک به دیگران و حفظ این کشور در حال اجرا است. کسانی هستند که قهرمانان. لطفا در امان ماندن مردم است.”

همانطور که برای سلامت خود همیلتون در زمان به توییتر در روز شنبه می گویند همه چیز همه حق بود.

“من می خواستم به شما اجازه می دانم که من انجام می دهند به خوبی احساس سالم و کار را دو بار در روز او گفت:” در رسانه های اجتماعی.

“من باید صفر علائم و آن را به حال شده است در 17 روز از آنجایی که من دیدم سوفی و ادریس. من شده اند در تماس با ادریس و خوشحال به شنیدن او خوب است.

“من صحبت می کنند به من و دو بررسی اگر نیاز به تست اما حقیقت این است که وجود دارد یک مقدار محدود از آزمون در دسترس وجود دارد و افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر از من انجام دهد به خصوص وقتی که من نبودم نشان دادن هر گونه علائم در همه.”

در اصل منتشر شده به عنوان “کاملا غیر مسئولانه”: Hamilton فرنگی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de