نقد و بررسی فیلم

“خائن”

تاریخ R. در ایتالیایی سیسیلی, پرتغالی و انگلیسی. در Kendall Square سینما.

درجه: A-

ایتالیا را انتخاب و به رقابت برای این سال بهترین بین المللی فیلم جایزه اسکار واقعی-زندگی گانگستر درام “خائن” می گوید داستان از بالاترین-رتبه بندی Sicilian cosa nostra عضو به شهادت در برابر همکاران سابق. این فیلم به کارگردانی و شرکت نوشته شده توسط برنده جایزه فیلمساز Marco Bellocchio بخشی سابقه خانوادگی در سبک “پدرخوانده” سه گانه و بخش دادگاه درام است که در آن عمل اغلب devolves به opera buffa از تهدید و فحاشی.

در ایتالیا این مورد دادگاه شناخته شده بود به عنوان مافیا Maxi محاکمه. Tomasso Buscetta بود Sicilian یوسف Valachi و داستان آغاز می شود در سال 1980 زمانی که پالرمو ایتالیا و Corleone مافیا شاخه بودند divvying تا هروئین تجارت برای جلوگیری از یک جنگ مافیا. این فیلم شروع می شود پس از این زمان زمانی که Tommaso (Pierfrancesco Favino) که نقل مکان کرد و با خانواده اش به شمال و جنوب امریکا و دیگر نقاط اروپا برای جلوگیری از دستگیری تا به حال عمل جراحی برای تغییر ظاهر خود را, و صدا و طفره رفتن مقامات.

در طول این دوره Tiomasso پسران با همسر اول خود را یکی از آنها یک جستوجوی هر دو ناپدید می شوند بدون ردیابی زمانی که آنها موفق به فاش کردن محل خود را پدر به همکاران سابق خود. چندین بیشتر از Tommaso اعضای خانواده کشته می شوند قبل از اینکه او تصمیم می گیرد به شهادت در برابر همکاران سابق خود در, چه می شود, محاکمه قرن.

در طول این زمان Tommaso به شکل یک پیوند نزدیک با زندگی واقعی ضد مافیا قاضی جیووانی فالکون (Fausto Russo Alesi) که بعد از کشته شدن در یک بدنام بمب گذاری. در دادگاه صحنه ما یاد بگیرند که Sicilian رئیس اوباش هم رفته Riina (نیکولا کالی) با نام مستعار “جانور” گرفته شده و به کشتار زنان و کودکان در تلاش خود را برای انتقام و قدرت.

“خائن” است و تجلیل از خانواده قرضه از mafiosi لا “پدرخوانده” ، این “رفقای خوب” به عنوان بد در حال پدران و شوهران خود را به عنوان آنها در حال upstanding شهروندان است.

Tommaso این فیلم است قلب و لنگر خود را به عنوان او باید و Favino کاملا قانع کننده در نقش عنوان. او Tommaso تجسم این فیلم نیروی زندگی است. او را به فقر در پالرمو اما تعلق و ثروت و قدرت و رشد خانواده قبل از خود را ضبط و به طور گسترده ای به اطلاع عموم شهادت. اگر Tommaso تا به حال متولد شده در یک خانواده مرفه و بدست یک آموزش و پرورش, چشم انداز خود را خواهد شده اند بی حد و حصر.

خود را در غم و اندوه بیش از هروئین اعتیاد پسرش بندتو (گابریل Cicirello) humanizes و او متوجه می شود که تجارت هروئین را نابود کرده است Cosa Nostra با آوردن ذاتی آن حرص و آز و وحشیگری. در دادگاه صحنه مافیا همسران ارائه یک نوع یونانی کر. مسلما “خائن” جهش در اطراف بیش از حد محدود کننده تاثیر آن با عدم حفظ یک روایت و یا خط از توسعه شخصیت و بدون وقفه.

عدسی توسط Vladan Radovic است و به علاوه به خصوص عکس از یک شبانه ریو دو ژانیرو. Bellocchio همچنین باعث می شود خوب استفاده از وردی “Va pensiero” از “نابوکو” و “Preludio” از “مکبث.”

(“خائن” شامل افراطی خشونت و برهنگی استفاده از مواد مخدر و ناسزا.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de