ممنوعیت سفر به بازیگران شک بیش از جایزه بزرگ

هفته آینده استرالیا فرمول یک جایزه بزرگ خواهد بود به تعویق افتاد و یا اگر لغو مسابقه مشاعره فراری است که اجازه ورود به کشور با توجه به کوروناویروس.

دولت فدرال با وزن صدور بیشتر ممنوعیت سفر از جمله در ایتالیا که توقف فراری کارکنان خود را ترک معروف ستاد در مرنللو برای ملبورن.

سازمان دیده بان فرمول 1 ساعت رولکس استرالیا جایزه بزرگ 2020 زنده و بر روی تقاضا با KAYO. جدید به Kayo? خود را محاکمه رایگان 14 روز و شروع جریان فورا >

نخست وزیر اسکات موریسون روز سه شنبه تایید کرد که دولت به دنبال ممنوعیت در ایتالیا و همراه با کره جنوبی که در آن ویروس به سرعت در حال گسترش.

“وجود دارد هیچ گزینه را از روی میز من می توانم به شما اطمینان دهم. و ما همیشه قرار دادن سلامت استرالیایی برای اولین بار,” او گفت: ABC.

بخوانید: ممنوعیت سفر طولانی به کره جنوبی

هر گونه ممنوعیت در ایتالیا خواهد نیروی F1 بازکن فصل در آلبرت پارک رها شده بود به تعویق افتاد و یا به شدت تغییر داده است.

F1 مدیر عامل راس براون گفت: اگر یک تیم رد شد و از رقابت و سپس هر نژاد نمی تواند تعداد دفعات مشاهده شده برای سری نقاط.

Danny Ric might not get to race in front of his home fans.
media_cameraدنی Ric نمی ممکن است به مسابقه در مقابل خانه خود را طرفداران.

“اگر یک تیم است که مانع از ورود به کشور ما نمی تواند یک مسابقه” نیروی عضلانی و گفتگو کرد.

“نه یک فرمول یک قهرمانی جهان مسابقه به هر حال چون که ناعادلانه خواهد بود.

“بدیهی است که اگر یک تیم باعث می شود خود را انتخاب نیست برای رفتن به یک مسابقه است که تصمیم خود را.

“اما که در آن یک تیم است که مانع از رفتن به یک مسابقه به دلیل تصمیم این کشور و سپس آن را دشوار است به یک رقابت عادلانه.”

چهار بار F1 قهرمان جهان Sebastian Vettel زندگی در سوئیس در حالی که فراری هم تیمی چارلز لکلرک است که در موناکو, پس این جفت ارز هنوز هم می تواند سفر به استرالیا.

اما ممنوعیت ایتالیا که تاریخ چین ایران و کره جنوبی به عنوان سفر متاثر از کشورها هنوز هم رد فراری تیم ملی مکانیک و حمایت از کارکنان از اینکه در ملبورن.

Coronavirus باعث ویران کردن در ورزش با دولت حاکم به معنی تمام رویدادهای ورزشی برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته حداقل تا آوریل 3.

این کشور تلفات از coronavirus بیش از 100.

الیور Caffrey AAP

در اصل منتشر شده و ممنوعیت سفر به بازیگران شک بیش از جایزه بزرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>