سفر شرکت های ارائه رایگان لغو

به عنوان جهانی coronavirus بدتر صنعت مسافرت اصرار مسافران برای قرار دادن خاموش رزرو تعطیلات بعدی خود را.

به روز رسانی سفر هشدار و پرواز و کروز لغو معنی عصبی بسیاری از مسافران شده است تاخیر در سفر بعدی خود.

بنابراین برای اطمینان تعطیلات را برانگیخت برخی از اپراتورها در حال ساخت حرکت بی سابقه ای را تضمین پول از دست خواهد رفت اگر برای تعطیلات برنامه تغییر با توجه به کوروناویروس. در اینجا برخی از آخرین اطلاعیه ها.

وایکینگ کشتی

وایکینگ اعلام کرده است یک استثنا موقت برای لغو آن سیاست ارائه مهمانان که در رزرو برای سفر در آینده هر سال 2020 2021 یا 2022 وایکینگ کروز (رودخانه اقیانوس و یا سفر) گزینه ای برای به تعویق انداختن کروز خود را (بدون هزینه) در هر زمان تا 24 ساعت قبل از این حرکت.

آنها را دریافت خواهید کرد “آینده کروز کوپن’ به صورت کامل ارزش مبلغ پرداخت شده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد نسبت به هر آینده کروز معتبر 24 ماه.

علاوه بر این هر مهمان که کتاب جدید کروز بین در حال حاضر و در 30 مارس سال 2020 نیز خواهد شد رایگان برای به تعویق انداختن کروز خود را تا 24 ساعت قبل از خروج بدون تحمیل هزینه های لغو. آنها بیش از حد دریافت یک آینده کروز کوپن معتبر 24 ماه.

“مهمانان ما هستند مسافران با تجربه. ما می دانیم که برای شما سفر یک راه زندگی است. ما به طور موقت سیاست استثنا طراحی شده است به شما آرامش خاطر و یقین به ادامه برنامه ریزی سفر خود را گفت:” وایکینگ را میشل سیاه و سفید.

HOLLAND AMERICA LINE, کشتی

Holland America Line ارائه شده است یک کتاب با اعتماد به نفس معامله اجازه می دهد مهمان به انصراف به هر دلیلی – حتی سرد شدن پا در مورد مسائل مربوط به سلامت و دریافت اعتبار نسبت به آینده کروز.

این پیشنهاد در دسترس است به آوریل 30, 2020 جدید رزرو ساخته شده برای کشتی قایقرانی از 1 آوریل تا اکتبر 15, 2020, کروز باید لغو شود حداقل 30 روز قبل از تاریخ خروج و اعتبار تنها معتبر است به مدت 90 روز از صدور و باید مورد استفاده قرار گیرد به سمت 2020 یا 2021 کروز.

Elite Havens will refund customers who can’t get to their villa accommodation due to coronavirus. Picture: Elite Havens
media_cameraنخبگان پناهگاه های بازپرداخت خواهد شد مشتریان که نمی توانند به ویلا مسکن با توجه به کوروناویروس. عکس: پناهگاه های نخبگان

نخبگان پناهگاه های

ویلا های لوکس شرکت نخبگان پناهگاه تضمین بازپرداخت کامل برای هر کسی که نمی تواند برای خود رزرو اسکان اگر پروازهای خود را لغو و با توجه به کوروناویروس.

بازپرداخت نیز ارائه شده برای هر مهمان کنار قرنطینه.

“ما درک می کنیم که انعطاف پذیری مورد نیاز است برای برنامه ریزی سفر در زمان COVID-19 سناریو. بنابراین باید پروازهای خود را لغو می شود و یا یک سفر مشاوره شما نیاز به قرنطینه می شود و ما تضمین بازپرداخت کامل یا شما می توانید انتخاب کنید به حرکت اقامت خود را ظرف 12 ماه خود را بررسی کنید-در تاریخ در همان ویلا برای همان تعداد شب و در همان (یا پایین تر) فصل” نخبگان پناهگاه گفت: در یک ایمیل به مشتریان.

UNIWORLD کشتی

Uniworld اعلام کرده است کسانی که رزرو کشتی عازم, مه 1 سال 2020 و بعد از آن باید گزینه ای را برای لغو کروز خود را در 30 روز قبل از عزیمت در کمتر از 120-به همراه روز لغو نرخ دلار A250 هر فرد است.

هتل ها

گروه هتل با خواص در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و دیگر coronavirus-تاثیر کشور نیز waiving لغو هزینه ها و ارائه انعطاف پذیر تر rebooking سیاست در پاسخ به کوروناویروس.

ماریوت بین المللی و گروه هتلهای بین قاره ای (IHG) هر دو waiving لغو هزینه اقامت در هتل رزرو از طریق تا 31 مارس برای مهمانان سفر به و یا از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ ماکائو و تایوان ژاپن کره جنوبی و ایتالیا.

شانگری-لا نیز waiving آن را هزینه برای لغو همه رزرو شده قبل از آوریل 1 توسط مهمانان سفر به هر یک از هتل ها در چین و همچنین برای هر مهمان که قصد سفر از چین و کره جنوبی به هر یک از هتل ها در سطح جهانی و یا قبل از 31 مارس است.

همچنین نگاه کنید به:

آنچه مسافران نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

coronavirus: آنچه مربیان باید بدانند
• coronavirus و bushfires رانندگی استرالیا airfares پایین

استرالیا هشدار نسبت به ایتالیا سفر • چگونه برای جلوگیری از coronavirus در هواپیما

در اصل منتشر شده به سفر شرکت های ارائه رایگان لغو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>