توسط:
چهار شنبه, فوریه 12 سال 2020 | 4:40 PM
خود را در تیم اجرا به دولت قهرمانی اظهارات’ 160-کوبنده رفت 4-0 و برداشت دو پین فنی سقوط و 2-1 دوم tiebreaker برنده شدن در مسابقات قهرمانی کشور دیدار مقابل ناصره منطقه است.

تمام فصل طولانی آگوستین شده است به یک جزء اصلی برای Waynesburg. او تولید یک رکورد کلی از 34-7 و این آخر هفته گذشته او نشان داد که چرا. او برای اولین بار برنده دو بازی از طریق پین. اول او دوخته مرکزی دوفین را اتان Pae در 2 دقیقه, 44 ثانیه است. سپس او دوخته کلیسای جامع دبستان را اوون Shetler در 2:52.

در Waynesburg را نیمه نهایی مسابقه آگوستین برداشت 24-8 ویژگی های سقوط پیروزی بر بیت لحم کاتولیک را لوقا توماس در 4:15. در دولت نهایی آگوستین در زمان استفاده از یک ششم-دوره فرار به دست آورده 2-1 دوم tiebreaker پیروزی بیش از ناصره منطقه کانر هرتسگ. آگوستین یکی از شش اظهارات را انتخاب کنید تا امتیاز خود در مسابقه نهایی این مسابقات دولت.

لوح

وایات Henson, Waynesburg: درست مثل آگوستین Henson شده است یک کلید دندانه دار در Waynesburg ماشین این سال است. در حالت مسابقات Henson رفت 4-0 برنده دو از مسابقات توسط عمده تصمیم گیری و یکی برانند و او به دست آورده 23-8 ویژگی های سقوط بیش از نیکلاس پرورش در مسابقات قهرمانی کشور.

Chanz شیرر سنکا دره: به 138-رطل از سنکا دره سختی بود در PIAA کلاس AAA مسابقات تیم آخر این هفته. او رفت 5-0 برداشت دو پین دو تصمیم و یک تصمیم مهم.

ایان Oswalt, Burrell: این Bucs 132-کوبنده خود را ادامه داد ستارگان junior فصل با رفتن 5-0 در PIAA کلاس AA تیم مسابقات است. او را برداشت تا دو پین دو تصمیم و یک تصمیم مهم.

کول اسپنسر کاج ریچلند: اسپنسر رفت 4-0 در Williams جنکینز یادبود Duals در پن استیت-Fayette این آخر هفته گذشته. او را برداشت تا سه پین دو که در آمد زیر یک دقیقه و او نیز به دست آورده جریمه پیروزی.

گرگ Macafee یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با گرگ طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: بارل کاج-Richland سنکا دره Waynesburg

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su