Trib Total Media نامزد 24 طلایی کویل جوایز از باشگاه مطبوعات غربی بهبهان.

22 دقیقه پیش

گزارش روز پس از درخت زندگی تیراندازی کمی شناخته شده ایدز تحقیق مطالعه و میراث های برخی از پیتسبورگ بیشتر یاد رادیو شخصیت در میان بسیاری از Trib Total Media قطعات نامزد باشگاه مطبوعات غربی پنسیلوانیا طلایی و تبادل نظر شد.

این شقیدن به دست آورده 24 نامزد.

برندگان اعلام خواهد شد در گلدن کویل جوایز شام آزمایشی برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 3 در رودخانه های کازینو. طلایی قلم پر رسمیت شناختن برتری حرفه ای نوشته شده در عکاسی, تصویر, پخش آنلاین و روزنامه نگاری در غرب پنسیلوانیا و شهرستانهای مجاور در اوهایو و ویرجینیا شد.

لیست کامل نامزد در دسترس است westernpapressclub.org/g_quill.html.

در اینجا لیستی از Trib Total Media نامزد:

برتری در روزنامه نگاری نوشته شده است

اخبار ویژگی و امور عمومی/سیاست/دولت

“قهرمانان گمنام: Pittsburgh, مردان, مطالعه دهه تاثیر HIV/AIDS Research”

دبرا Erdley

هر شش ماه پس از شرکت کنندگان مهاجرت به اوکلند به ارائه خون و مایعات بدن. خود را صدقه را تبدیل به پایه و صدها پروژه های تحقیقاتی.

این پیت مطالعه انجام شده در سالن دانشگاه که در آن جوناس سالک توسعه یافته برای اولین بار در جهان واکسن فلج اطفال آغاز شد و قبل از این رنج است که منجر به کشته شدن حدود 32 میلیون نفر در سراسر جهان حتی تا به حال یک نام: ویروس نقص ایمنی انسانی. و یا به سادگی به HIV.

اخبار و ویژگی از ویژگی های سنتی

“وحشت و شفا: یک سال پس از اکتبر. 27, 2018, Pittsburghers هنوز هم غمگین — باقی می ماند و مصمم”

مگان Guza

یک سال پس از این کشور مرگبارترین حمله بر مردم از ایمان یهودی بسیاری متوجه شده اند که شفا دائمی سفر. آن را در حال انجام آنها می گویند و آن را هر روز.

پزشکی/سلامت

“Lower Burrell داستان زن مجسم شکست در پزشکی چشم پوشی از برنامه”

Deb Erdley

ضعیف و رنج از متوسط زوال عقل برای سال گذشته و نیم و مجبور به استفاده از صندلی چرخدار Vilma Morgante تکیه بر یک ویولونیست حرفه ای با بوفالو فیلارمونیک — به او هدایت از طریق وب پیچیده ای از قوانین و مقررات حاکم بر شبکه های ایمنی طراحی شده برای محافظت از این کشور آسیب پذیرترین شهروندان است.

علم/محیط زیست

“Clairton کیفیت هوا همچنان یک نگرانی در حال انجام”

جیمی Martines

Clairton ساکنان و کارشناسان می گویند خطرناک کیفیت هوا در مسائل باقی بماند پس از Dec. 24 آتش سوزی در آمریکا جراحی را Clairton گیاه زدم آلودگی کنترل.

تاریخچه/فرهنگ

“40 سال پیش Three Mile Island به حال ملت در لبه”

پل Guggenheimer

Three Mile Island واحد 2 راکتور تا حدی ذوب شده در مارس 1979 انتشار خطرناک رادیواکتیو گازها به اتمسفر و باعث وحشت که خواهد گرفتن ملت برای روز سریع بسیاری از Dauphin County ساکنان به تخلیه و تغییر صنعت برق هسته ای.

“قتل UMWA رهبر, سرباز Yablonski, خانواده اش, شوکه, Western Pa. 50 سال پیش”

پل Guggenheimer

در آستانه سال جدید سال 1969 ایالات معدن کارگران آمریکا رهبر, سرباز Yablonski همسرش مارگارت و 25 ساله پدر شارلوت کشته شدند در خانواده را از خانه رعیتی.

هنر/سرگرمی

“وودستاک: 3 روز صلح و موسیقی تعریف شده است که دوران تبدیل 50”

Jason Cato

وودستاک. تنها کلمه ای که هنوز بسته های بسیار: صلح و عشق و موسیقی است. و شاید یک اسم بی مسمی داده شده است که آن را برای همیشه لطفا برای خرس نام یک شهر 50 مایل از حداکثر Yasgur زمینه های که در آن به عنوان بسیاری از 500,000 مردم برای جمع آوری افسانه ای موسیقی و هنر در جشنواره.

“سنگ بر: WDVE را شان مک داول شده است در حال چرخش کلاسیک برای 4 دهه”

جوآن Harrop

شان مک داول داستان های زیادی برای گفتن در مورد او چهار دهه در رادیو 25 در WDVE پیتسبورگ را برجسته ایستگاه راک کلاسیک است که نقش ملی و محلی در موسیقی است. او را به تماشای این صنعت تبدیل از turntables و وینیل به یک سیستم کامپیوتری که در آن با لمس یک دکمه شما می توانید آهنگ ها و هنرمندان و ژانرهای.

ورزشی

“بچه باز گشت: MP Giallonardo الهام بخش با بازگشت به بیس بال”

لایحه Beckner

Dom Giallonardo تا به حال یک تومور سرطانی حذف از هیپ در سال 2015 و تحمل ساعت های بی شماری از شیمی درمانی. اما او به ضرب و شتم این بیماری شناخته شده به عنوان سارکوم را سارکوم و برگشتم به بازی بسکتبال است.

“Blass طول می کشد نهایی کمان به عنوان دزدان دریایی Broadcaster”

پل Guggenheimer

استیو Blass, 77 بازنشسته از دزدان دریایی رادیو و تلویزیون غرفه پس از 34 فصل به عنوان یک رنگ مفسر او ساخت طولانی ترین شاغل گوینده در تیم تاریخ است. پس از امضای اولین قرارداد حرفه ای با دزدان دریایی به عنوان یک بازیکن در ماه ژوئن سال 1960 Blass صرف 60 سال به عنوان بخشی از سازمان است.

سرمقاله

لری Falce

برتری در ویدئو/پخش روزنامه نگاری

شرکت/تحقیقی امور عمومی/سیاست/دولت و مستند

“درخت زندگی: یک سال بعد”

کارکنان

امور عمومی/سیاست/دولت و مستند

“پیت مردان مطالعه”

کارکنان

تعالی در ویژوال کرافت دستاورد

نقطه نیوز عکس

“Patrolman کالوین هال به یاد”

Kristina Serafini

“پرچم های ارائه شده به Patrolman خانواده”

Nate Smallwood

از ویژگی های عکس

“ماه خون در حال افزایش است”

Chaz با Palla

انیمیشن/حرکت های گرافیکی

“قهرمانان گمنام: Pittsburgh, مردان, مطالعه دهه تاثیر HIV/AIDS Research”

کریس بنسون

طراحی صفحه — نسخه قابل چاپ

“جاده تباهی”

ملانی Wass

چند پلت فرم پروژه

“درخت زندگی سالگرد”

کارکنان

Jacob Tierney یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با یعقوب در 724-836-6646, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
محلی | منطقه ای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de