Trines! Trines! همه جا Trines! با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

کیهانی تصویر امروز یکی از تقارن و هماهنگی با کمتر از شش قابل توجهی trines برای افزایش ارتعاش در جهت هماهنگی و همه مربوط متحده است. تحمل و محبت و صبر و سعادت این و بیشتر شگفتی خواهد بود در شیر در این کیهانی ساعت یک مبارک.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). ما در یک کاسپ. جهان در حال تغییر سریع است. آنچه برای پدر و مادر خود را در حال رفتن به کار برای شما. نسل های گذشته بسیار به شما ارائه دهد و شما فقط به عنوان به آنها را ارائه دهد.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). شما می خواهید برای کمک به این وضعیت وجود دارد اما محدود به چقدر شما می توانید قبل از اینکه شما به طور کامل تغییر کل سناریو. ظریف خود را لمس خواهد شد بسیار استقبال مینماید.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما بحث مانند یک ستاره استدلال می کنند مانند یک وکیل و در پایان تن مانند یک حکیم سالمند. همه شما باید انجام دهید حساب خواهد شد برای اطلاعات بیشتر به خاطر مردم شما را تحت تاثیر قرار.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). عزیزان انتظار می رود همه چیز از شما که شما بی اطلاع هستند. بهم زدن در اطراف در مورد این موضوع. کشف کردن آنچه آنها می خواهند از شما. این خواهد بود که بی دست و پا در حال حاضر, اما همچنین آن را به شما صرفه جویی در ساعت از آینده بیهودگی است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). بنابراین شما از دست دادن کنترل. مرور در خود نظم و انضباط است که فقط یک فرصت. یک درس از آن است. در نهایت اشتباه می تواند آنچه را نگه می دارد شما را وفادار به خود را به بهترین شیوه.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). اگر شما کمی کمتر در دسترس دیگران و کمی بیشتر قادر به رفتن توسط خودتان شما می تواند فوق العاده بیشتری خلاق الهام گرفته شده و در دسترس به جهان است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما حساس به حالات دیگران و خواهد بود شعبده باز-مانند در توانایی خود را برای بلند کردن و تغییر آن حالات به حالت علاقه و تعجب می کنم.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). شما احساس نمی راحت در هر محیطی, اما شما مایل به رفتن دوباره و دوباره تا زمانی که شما احساس می کنید سطح راحتی که شما کمک می کند تا حرکت و آن را خود.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شما واقعا نمی باید بدانید که چرا یک چیزی کار نمی کند می دانم که نیست. در حال حاضر نگران نباشید چرا. صرفه جویی در آن را برای زمان دیگری. فقط حرکت به آنچه احساس می کند کمی بهتر است.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). شما حکومت قلمرو خود را امروز اما آن را نمی خواهد کاملا به اندازه کافی خواهد بود. برای کمک به دیگری به سنگ کسی را به جهان… این مسیری است که شما در حال رفتن. و شما را در رسیدن به آن.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). خود ارتقاء لازم نخواهد بود. احساس خوب شما باید در مورد اینکه شما این است که ارتقاء به اندازه کافی. افرادی مثل شما و شما مثل مردم است. این چیزی است که امروز در جریان.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). مردم می خواهند بدانند که در آن آنها را با شما ایستاده و شما به آنها بگویید. شما کمی تحمل vagaries از نظر زیپو احساسات و یا اهداف تعریف نشده.

امروز تولد (28 مارس). شما دیدار با کسی که می تواند کمک به شما در راه اندازی زندگی خود را در جهت از رویاهای خود. شما اتصال های مختلف در محافل اجتماعی در بعد از 10 هفته. ماه آینده مکان شما در فرصت مسیر و شما به نوبه خود یک وضعیت عادی به طور فوق العاده ای moneymaker. دوستان و خانواده خود را جشن شما. برج میزان و قوس می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 6, 20, 21, 44 و 19.

نجوم سوال: “چگونه می توانم پیدا معنوی نام؟”

مهم نیست که چگونه تکامل یافته یا عاقلانه یک گورو ممکن است او احتمالا نمی دانید که هر گونه بیشتر از شما در مورد معنوی خود را با نام. آن نام خود را. و آن را نسبتا آسان برای پیدا کردن آنچه در آن است. انجام این کار حتی ساده تر زمانی که ماه در برج سنبله به عنوان آن خواهد بود Sept. 30 از طریق Oct. 2. یک قلم و کاغذ و شروع به بازی در اطراف با نام در شیوه یا یک مدرسه با له که کتیبه های فانتزی او ازدواج نام در یک نوت بوک. هر نام شما و نام شده است از جمله نام مستعار باید درگیر در این اکتشاف. دودل راه خود را از طریق کلمات شما را دوست دارم و برای تلفن های موبایل شما می خواهم. آنلاین و پیدا کردن منشاء تمام نام خود را. یک معنی و یک نام ظهور خواهد کرد. حساس به بدن شما سرنخ است که این نام مناسب. هنگامی که شما پیدا کردن آن بگویید ، در آینده هر زمان که شما یک مشکل و معضل یا تصمیم گیری از هر گونه واردات تماس خود را معنوی نام برای راهنمایی. این یک ابزار ساده اما قدرتمند برای استخاره.

افراد مشهور پروفایل: احساسی و عاطفی, برج حمل لیدی گاگا انجام خودش را با بیش از حد بالا ، آیا او برنده جایزه گرمی, setting, Guinness World Records و یا اعلام او را تحسین بزرگ برای او بعید بورس دیپاک چوپرا این سردستهزنان خواننده اپرا فریبنده هرگز متوقف به تعجب. عطارد و مشتری در برج حوت نشان می دهد که او علاقه به معنویت است صمیمی و صادق است.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, فوریه 26, 2020 22:58:36 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im