7 دقیقه پیش

یک نکته به FBI تدریس خصوصی در خانه در تابستان گذشته منجر به دستگیری 32 ساله Fayette County وکیل دوشنبه در چندین اتهام تلاش برای شستن پول اعتقاد به آمده از مواد مخدر فعالیت با توجه به اسناد دادگاه.

Tancredi Calabrese, 32, Uniontown شد arraigned به اتهام خرید و فروش در درآمد حاصل از فعالیت های غیر قانونی, جنایی, تلاش برای مقابله در درآمد حاصل از فعالیت های غیر قانونی, unsworn جعل به مقامات و دستکاری با پرونده های عمومی پس از هشت ماه مخفی تحقیقات توسط پلیس ایالتی سازمان یافته جرم واحد است.

Calabrese منتشر شد در $50,000 نا امن باند در انتظار یک جلسه مقدماتی Feb. 26 قبل از منطقه قاضی مایکل مترو در Uniontown.

سپاهی کریگ Yauch گزارش در اسناد دادگاه که تحقیقات آغاز شد و در ماه ژوئن پس از FBI دریافت یک نکته که Calabrese ارائه شد به شستن مواد مخدر پول برای مشتریان.

“این منبع مربوط است که او استخدام Calabrese به نمایندگی از او را برای تخطی از قانون رفتار آشوبگرانه نقض. در طول مشاوره Calabrese هرگز مورد بحث قرار, منبع, مورد, اما به جای صحبت در مورد او چگونه می توانید منبع پول و یا “پاک کردن” آن و پرداخت مالیات” Yauch گفت: در اسناد دادگاه.

منبع محققان گفت که Calabrese به او گفت که او launders پول برای بسیاری از مقیاس نمایندگی مجاز و فروش مواد مخدر است که در حال مشتریان خود و “که او تنها 10 درصد هزینه و پول مشتری تا زمانی که مشتری درخواست یک قرعه کشی.”

در ماه اکتبر Yauch گفت: سربازان استفاده می شود محرمانه خبرچین برای تماس با Calabrese در مورد شروع یک کسب و کار و پول شویی. این خبرچین در ابتدا گفت Calabrese که او نیاز به قرار دادن پول به دست آورد از طریق کوکائین فروش در یک مکان امن محققان گفت.

این جفت ارز مورد بحث ایجاد کسب و کار, M&M سفارشی عرشه محققان نوشت.

“هنگامی که (محرمانه informant) پرسش در مورد هزینه های … Calabrese پاسخ بود, ‘ارتکاب جرم 10,000 $-$20,000 به گام,'” سوابق دادگاه گفت.

“Calabrese در ادامه به توضیح دهید که چگونه (informant) می توانید اجتناب از مالیات و خواست اگر او شسته هر از پول خود را. او گفت: (informant) به استفاده از کازینو به شستن پول خود را و به تغییر گوشی های تلفن همراه به طور معمول,” Yauch نوشت.

از طریق یک سری از جلسات Calabrese و خبرچین راه اندازی یک شرکت با undercover agent خدمت به عنوان صاحب مدارک دادگاه اعلام کرد.

در طول متعدد جلسات Yauch گزارش در اسناد دادگاه که wiretaps از مکالمات تلفنی فاش Calabrese نگه داشته و به دنبال اطمینان داد که خبرچین کار نمی شد برای پلیس “از آنجا که او تا به بسیاری در خطر است.”

در ماه دسامبر و ژانویه Calabrese و مخفی سپاهی در زمان بیشتر گام برای راه اندازی کسب و کار از جمله ایجاد یک شماره شناسایی کارفرما و آیین نامه به باز کردن یک حساب بانکی محققان گفت.

محرمانه خبرچین و وکیل ملاقات on Jan. 4 محققان گفت.

Calabrese عمل از Calabrese خدمات حقوقی در شرق خیابان اصلی به راه اندازی کسب و کار ساختگی به شستن پول با توجه به اسناد دادگاه.

“اولین سوال پرسیده شده توسط Calabrese شد و به تایید از (informant) که UC (undercover agent) فقط یک جبهه برای کسب و کار. این (informant) موافقت کرد و Calabrese اظهار داشت که آن را تا به او که همه چیز در جای خود و (undercover سپاهی) فقط می توانید ثبت نام او” Yauch گفت: در اسناد دادگاه.

“آنها همچنین در مورد طرح کسب و کار است که توضیح می دهد که تامین کنندگان خدمه و هزینه های” پرونده های دادگاه گفت. “Calabrese گفت:” آن را به همه نگاه 100 درصد حلال است.'”

چند روز بعد Calabrese تکمیل مدارک و دستور undercover agent برای باز کردن حساب بانکی محققان گفت.

Yauch گفت: در اسناد دادگاه که Calabrese اعتراف به این جنایت هنگامی که پلیس خود را در Jan. 28 طریق حکم صادر شده از طریق 46 ایالت تحقیقی هیئت منصفه با توجه به مدارک دادگاه.

این حکم به دنبال هر گونه اسناد و مدارک مربوط به محرمانه خبرچین و یک عامل مخفی برای راه اندازی کسب و کار.

“من مصاحبه Calabrese در نتیجه جستجو و به او توصیه کرد که تحقیقات ما نشان داده است که او می دانست که کسب و کار تشکیل شده برای CI (محرمانه informant) بود برای پول شویی و تامین مالی قاچاق مواد مخدر وجوه” Yauch نوشت.

“Calabrese اذعان کرد که او آگاه بود که (informant) پول برای کسب و کار تشکیل شده بود از یک قاچاقچی مواد مخدر و کسب و کار بود و مورد استفاده برای شستن پول” Yauch نوشت.

“Calabrese اعلام کرد که خبرچین شد تنها مشتری است که او تاسیس یک کسب و کار به شستن پول” Yauch نوشت .

هیچ کس جواب تلفن جمعه در Calabrese قانون ، خود را وکیل توماس شیفر از Uniontown نمی تواند نظر رسیده است.

پل پيرس یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید با پل در 724-850-2860, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im