طوفان گرمسیری آرتور می خزد و نزدیک به ساحل کارولینای شمالی

میامی (AP) — توفان آرتور crawled شده و نزدیک به ساحل کارولینای شمالی یکشنبه شب در میان تهدیدات برخی از جزئی جاری شدن سیل و دریاها به عنوان سیستم حرکت کردن حاشیه جنوب شرقی.

آرتور تشکیل پنج شنبه در آب های فلوریدا به مناسبت ششمین سال متوالی است که به نام طوفان توسعه یافته قبل از رسمی ژوئن 1 شروع کومودو ،

ملی ایالات متحده آمریکا در مرکز طوفان در میامی با صدور یک طوفان گرمسیری هشدار برای کارولینای شمالی در بانک های خارجی در روز یکشنبه. در 8 p. m. EDT این طوفان مرکز واقع در حدود 210 مایل (340 کیلومتر) جنوب-جنوب غربی Cape Hatteras, North Carolina. آرتور بود بالا پایدار باد از 45 مایل در ساعت (75 kph) و در حال حرکت به سمت شمال-شمال شرق در 10 مایل (16 کیلومتر).

پیش بینی پیش بینی آرتور می ماند و دریایی از جورجیا و کارولینای جنوبی یک شب قبل از نزدیک شدن به ساحل کارولینای شمالی که در آن 1 تا 3 اینچ از بارش باران است که انتظار می رود از دوشنبه.

طوفان مرکز گفت: آرتور است که انتظار می رود به حرکت در نزدیکی و یا فقط در شرق سواحل کارولینای شمالی در روز دوشنبه و آنها به نوبه خود به دور از سواحل شرق در روز دوشنبه شب و سه شنبه. یکشنبه شب طوفان چرخش بیرونی باران باندها بودند skirting و نزدیک به ساحل.

یک طوفان گرمسیری هشدار صادر شده برای بخش هایی از کارولینای شمالی ساحل از گشت و گذار در شهر به اردک از جمله Pamlico و البمارل برای تلفن های موبایل.

Michael لی یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در نیوپورت ایالت کارولینای شمالی گفت: طوفان گرمسیری-نیروی باد ممکن است در امتداد ساحل به ویژه در بانک های خارجی.

“در غیر این صورت آن را به برخی از بارش باران های سنگین برای بخش بزرگی از شرق کارولینای شمالی” لی گفت. “اما تهدید اصلی است که ما واقعا در تلاش برای خارج شدن وجود دارد که وجود دارد این است که افزایش خطر ابتلا به پاره خطرناک جریان هر دو امروز و فردا. پس هر مردمی که می خواهند به سعی کنید برای رفتن به ساحل و در آب ما یک خطر بالا برای بسیاری از ما سواحل است.”

آب و خدمات گفت: کارولینای شمالی شرقی باید آماده برای برخی از موضعی جاری شدن سیل و خطرناک دریایی شرایط در امتداد ساحل.

“جزئی آبگیری از موج طوفان ممکن است برای مناطق کم ارتفاع مجاور اقیانوس برای تلفن های موبایل و رودخانه ها با overwash از تپه های شنی و جاری شدن سیل از خواص و جاده ممکن است برای مکان های که در آن تپه ساختارهای ضعیف هستند” به طور عمده در شمال کیپ مواظب آب و خدمات گفت.

خطرناک ساحلی شرایط گشت و گذار و تبدیل جریان انتظار می رود به گسترش شمال از فلوریدا به mid-Atlantic states طی چند روز آینده.

کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر خواست ساکنان در امتداد ساحل به توجه نزدیک به طوفان و “آیا شانس در خطرناک گشت و گذار.”

در حالی که ممکن است یک جزء از گرم شدن آب و تغییر آب و هوا در دیگر قبل از ژوئن طوفان آرتور بیشتر از یک نیمه گرمسیری طوفان از سیستم سنتی به نام طوفان و آب آن را سردتر از آنچه معمولا مورد نیاز برای شکل گیری طوفان گفت: دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach.

بسیاری از این خارج از فصل طوفان ضعیف هستند زودگذر آنهایی که هواشناسان می توانید ببینید در حال حاضر به دلیل ماهواره و تکنولوژی بهتر و شده اند از دست رفته در زمانهای گذشته Klotzbach گفت. مانند اکثر زودتر از معمول طوفان آرتور است به احتمال زیاد به دریایی باقی می ماند اما می تواند نسبتا نزدیک به کارولینای شمالی در سواحل دوشنبه Klotzbach گفت.

فصل طوفان رسما شروع می شود در تاریخ 1 ژوئن.

محلی پیش بینی در باهاما گفت: دوش درنگ بیش از این جزیره گرند باهاما و Abaco که هنوز در تلاش برای بازیابی پس از برخورد با یک دسته 5 طوفان سال گذشته است. اما هیچ سیل گزارش شده است به عنوان افسردگی چرخش فقط غربی مجمع الجزایر است و انتظار می رود به اقیانوس باز به عنوان آن را تقویت می کند.

مقامات گفتند آنها آماده بودند برای تخلیه بیماران در حال حاضر قرار دارد در چادر در گرند باهاما پس از طوفان دوریان آسیب دیده این جزیره بیمارستان اما پیش بینی گفت: بخش عمده ای از رعد و برق در حال واقع در شمال و شرق افسردگی هستند و انتظار می رود تاثیر این منطقه است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Danica کتو در San Juan, Puerto Rico, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im