مشکل آب: چین تهاجمی جدید حرکت در دریا است که در معرض

وجود دارد سه راه “خطرناک مداوم بازی مرغ” در دریای چین جنوبی است.

یک گرداب از کشتی های جنگی در آبهای اطراف عروق ارتش قایق ها و سکوهای نفتی حفره مالزی و ویتنام و چین در برابر هر یک از دیگر.

پکن معنادار در ادعای خود بیش از کل دریای چین جنوبی در ماه های اخیر.

و فشار بی امان خود دیده است ترک پدیدار بین در غیر این صورت دوستانه آسه آن کشورهایی مانند ویتنام و مالزی است.

که ممکن است به همین دلیل نه ملت هر طور شده آوازی در مورد چین آخرین تهاجمی تاخت و تاز. آن را در آب هانوی و کوالا لامپور خود کشتی جودو ،

واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک آسیا دریایی ابتکار شفافیت (AMTI) گزارش شده و ردیابی اتشی حمل و نقل حرکات اطراف چندین دریای چین جنوبی منابع ادعا می کند.

مالزی و ویتنام و چین همه ذکراست به سهام ادعای خود را در این ارزشمند تکه از آب است.

نتیجه آن چیزی است که AMTI توصیف به عنوان “طبیعی جدید در دریای جنوب چین”: تنش بست.

“جدید انرژی توسعه جنوب شرقی آسیا متحده در هر نقطه در داخل و نه داش خط ملاقات مداوم در معرض خطر تهدید و ارعاب از اجرای قانون و شبه نظامی عروق” گزارش می خواند.

گرفتن شور

مالزی, در ماه های اخیر ورزش شده آنچه در آن می بیند به عنوان حق خود برای اکتشاف نفت و گاز در آبهای سرزمینی خود.

کوالالامپور را کمی بلند پروازانه است ،

دریایی اکتشاف کشتی غرب بزبان و حمایت خود را از ناوگان فرستاده شده به یک منطقه با هم تداخل دارند ادعا می کنند با ویتنام است.

2009 پیشنهادی را به سازمان ملل متحد که قرار است در مجموعه زمینه را برای یک توافق رسمی.

در حال حاضر آن را یک اختلاف که در دریاهای آزاد است.

“ویتنامی ارتش عروق باقی می ماند در ایستگاه نظارت و به احتمال زیاد خواستار آن (غرب Capella) توقف کار خود,” the AMTI گزارش می خواند.

مرتبط با: علامت هشدار دهنده از دریای چین جنوبی برخورد

مرتبط با: آماده باش کامل: چین تهاجمی حرکت

چین را رد کرده است داوری بین المللی در حکم دادگاه است که آن را “تاریخی” ادعا می کنند بیش از کل منطقه است و بدون پایه و اساس. پس از آن اقدام به عنوان اگر آن را به صاحب آن به هر حال.

“چینی شبه نظامی و اجرای قانون کشتی در ادامه به رویکرد خطرناکی نزدیک به دکل و عرضه عروق ایجاد خطرات ناشی از برخورد آنها به عنوان در دیگر نفت و گاز عملیات بیش از سال گذشته است.

دو اکتشاف مناطق در قلب این بن بست N1 و N2, نشستن در آب های بین المللی فقط در خارج از 200 مایل دریایی (370km) منحصر به فرد مناطق اقتصادی (EEZ) از هر دو ویتنام و مالزی است. آنها 1500km از چین در جزیره هاینان.

مجموعه ای دیگر از مناطق به خوبی در مالزی EEZ قانون دریا ادعا می کنند. هانوی را ترک آن را به تنهایی. پکن نیست.

“تا کنون دولت مالزی به نظر می رسد مصمم به ادامه اکتشاف. اما چین پاسخ می فرستد یک پیام است که تولید واقعی نفت و گاز در بلوک ND1 و ND2 خواهد بود بازدارنده خطرناک برای هر گونه استفاده تجاری بازیگر” AMTI نتیجه می گیرد.

قلدری تاکتیک

پکن را به سختی کشیدن آن مشت.

AMTI به دنبال چهار بزرگ چینی گارد ساحلی رگ های خود احساس حضور در منطقه وجود اینکه به احتمال زیاد بیشتر با فرستنده خاموش است.

این اندازه و outgun هر چیزی ویتنام یا مالزی می تواند زمین در برابر آنها. آنها هستند که توسط افراد ارتش آزادیبخش و آنها کشتی های جنگی در تمام اما رنگ خود را از رنگ.

AMTI یادداشت Zhaolai کلاس Haijing 5403 شناسایی شده فعال در اختلاف دریایی خود را ردیابی transponder یک ناوشکن به اندازه 5000 تن است. دیگر Zhaojun-کلاس کشتی های کوچکتر در 2700 تن اما به شدت مسلح.

یکی Zhaojun-کلاس کشتی “تقسیم وقت خود را بین آزار غربی بزبان و ارعاب نفت و گاز عملیات نزدیک به Luconia Shoals (در آبهای مالزی)” این گزارش متحده است.

مرتبط: چین خطرناک برنامه تقریبا کامل

مرتبط با: راز کشتی های آشکار چین را دلسرد کننده طرح

یک ارزیابی از عکس های ماهواره ای به نظر می رسد به فاش بزرگ ویتنامی کشتی های ماهیگیری در حال حرکت در مالزی بررسی عملیات در منطقه مشترک در ماه ژانویه است.

“در پاسخ به نیروی دریایی سلطنتی مالزی اعزام KD Jebat یک 2,270 تن ناوشکن موشک هدایت شونده به گارد غربی بزبان و عرضه دریایی کشتی های نگهداری آن” AMTI گزارش.

مشابه عبور نزدیک با گارد ساحلی ویتنامی ماهیگیری ارتش و مالزی عروق شده اند پس.

“بن بست در حال انجام است,” AMTI گزارش. “این کاملا محتمل است که اضافی نیروی دریایی و هوایی و اجرای قانون و شبه نظامیان دارایی از همه طرف درگیر شده اند بیش از دو ماه گذشته. اما اطلاعات موجود قطاری آن عروق شده اند که بیشتر به شدت درگیر است.”

تقسیم و تسخیر

جنوب شرقی آسیا سازمان ملل شده اند و تمایلی به آشکارا مقابله با چین بیش از آن بلند پروازانه ادعاهای ارضی. اما پکن ناوگان ارتش-کنترل کشتی های ماهیگیری همچنان به رشد و پروب همسایه کوچکتر خود را’ EEZs.

“متاسفانه با وجود برخی از تشویق نمایش مقاومت در ماه های اخیر بازیکنان کلیدی در دریای چین جنوبی باقی می ماند تقسیم” تحلیلگر ریچارد حیدریان یادداشت ها.

پس از فیلیپین به چالش چین در یک دادگاه بین المللی و برنده – همسایه مانند ویتنام و مالزی شکست خورده اند به دنبال کت و شلوار.

“به جای هانوی و خیلی آسه آن را انتخاب کرد تا فاصله خود را از مانیل به راحتی مشاهده پکن بالقوه پاسخ از امنیت دیپلماتیک حاشیه” آقای حیدریان می نویسد.

چیزهایی که ممکن است شروع به تغییر.

در اواخر سال گذشته و ویتنام را به وزیر امور خارجه هشدار داد او با توجه به “داوری و دادخواهی اقدامات” پس از یک بن بست طولانی مدت با عروق در طول اکتشاف نفت تلاش پیشتاز بانک.

مالزی وزیر امور خارجه به دنبال همچنین تهدید شرم آور داوری بین المللی حرکت می کند.

اما آقای حیدریان یادداشت این آشکار افزایش مقاومت بوده است تضعیف مالزی تعجب ادعا می کنند برای گسترش آن EEZ عمیق تر به دریای چین جنوبی است.

“با اینحال مالزی و اندونزی و ویتنام باید همچنان به مقاومت در برابر چین فشار با فشار دادن برای متقابلا مفید COC سوال مشترک توسعه موافقت نامه های که تضعیف منافع کشورهای کوچکتر استناد مدرن, حقوق بین الملل در برابر پکن بیش از حد ادعا و استقبال تنگ تر همکاری های استراتژیک با قدرت های خارجی مانند ایالات متحده,” او می نویسد.

این فرصت در حال حاضر به نظر می رسد حتی بیشتر از راه دور.

این AMTI گزارش آمده است: “بزرگترین سوال این است که چرا دولت مالزی تصمیم به چشم پوشی از روح 2009 مشترک ارسال با ویتنام و در انجام این کار تضعیف هر چه همبستگی جنوب شرقی آسیا احزاب ممکن است امید به ساخت خود را در نفت و گاز اختلافات با چین ،

جیمی Seidel یک نویسنده مستقل است | @JamieSeidel

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>