کامیون شرکت در سقوط مرگبار penalised

شرکت حمل و نقل درگیر در یک تصادف منجر به مرگ در ویکتوریا شرقی آزادراه شده است penalised برای یک رشته از نقض ایمنی از جمله کامیون نقص و با استفاده از خستگی رانندگان است.

NSW Police صادر 35 تخلفات به اتصال تدارکات صاحب نیمه تریلر رانده شده توسط mohinder می سینگ زمانی که او سقوط کرد و در اتوبان در Kew در آوریل 22, گفته, کشته شدن چهار افسر پلیس بودند که ضبط یک خودرو در خط اورژانس.

The semi-trailer that crashed on the freeway at Kew on April 22 was owned by Connect Logistics. Picture: Aaron Francis/The Australian
media_cameraنیمه تریلر که سقوط کرد در اتوبان در Kew در تاریخ 22 آوریل بود متعلق به اتصال تدارکات. تصویر: Aaron فرانسیس/استرالیا
The semi-trailer was driven by Mohinder Singh. Picture: David Crosling
media_cameraنیمه تریلر رانده شد mohinder می سینگ. عکس: دیوید Crosling

پلیس و حمل و نقل برای NSW بازرسی 61 کامیون های مرتبط وسترن سیدنی شرکت ممکن است بین 5 و جمعه در مکان های مختلف از جمله Wetherill پارک Marulan, Wagga Wagga و Pine Creek.

آنها دو کامیون کرده بود “عمده” نقص از جمله نشت روغن و بیش از حد ترمز-پوشیدن پد در حالی که 17 کامیون به حال نقص جزئی از جمله اختلال در تعادل و ترمز و چراغ جلو آسیب های نا امن پیچ و مهره و باطل چراغ.

یکی راننده بود با اتهام “ساعت بحرانی” خستگی نقض و 15 رانندگان صادر شد با جریمه برای کار زیاد و در نتیجه خستگی و “خاطرات دولت مسائل”.

NSW Police دستیار کمیسر مایکل Corboy گفت: نیروی به طور منظم در پاسخ به عمده تصادفات کامیون.

“ما همچنان به کار با دیگر پلیس راه و سازمان های به اطمینان حاصل شود که ناوگان امن هستند و رانندگان مناسب و قادر به کار در جاده های ما,” او گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

Singh, 47, متهم شده است با مقصر رانندگی باعث مرگ منجر ارشد پاسبان Lynette ارشد پاسبان Kevin King و پاسبان گلن Humphris و جاش Prestney.

او remanded در حضانت تا زمانی که بخواهيد ذکر است در اکتبر 1.

در اصل منتشر کامیون شرکت در سقوط مرگبار تنبیه کنید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im