ترودو اعلام آخرین اقدامات برای مبارزه با COVID-19: متن کامل

نخست وزیر در پاسخ به انتاریو وضعیت اضطراری تصریح کرد که بودجه فدرال در دسترس هستند به کانادایی ها در خارج از کشور که نیاز به کمک گرفتن خانه و گفت: دولت فدرال ‘بررسی’ اقدامات اضطراری

این نخست وزیر جاستین ترودو کامل اظهارات در زبان انگلیسی به عنوان او خطاب به ملت از آستان خانه اش در Rideau کلبه جایی که او باقی مانده خود در انزوا برای 14 روز.

قبل از ما رفتن من می خواهم به رسمیت شناختن است که اوایل امروز استان انتاریو اعلام کرد که استانی دولت اضطراری. در سطح فدرال بوده ایم هماهنگی با آنها و همچنان به انجام این کار. انتاریو در نظر گرفتن حق گام برای محافظت از مردم و سیستم مراقبت های بهداشتی. و امروز اعلام یک مثال از آنچه که ما شاهد آن هستیم در سراسر کشور هماهنگی ملی و محلی عمل است که حس می کند برای شرایط بر روی زمین است. و من می خواهم شما بدانید کانادا است که در اینجا برای شما در انتاریو و در تمام نقاط کشور.

توجه داشته باشید که من می خواهم به رسمیت شناختن همه مردم در خط مقدم از سیستم مراقبت های بهداشتی ما. این که آیا شما یک دکتر یا پرستار یک بیمارستان مدیر یا پرسنل تعمیر و نگهداری شما در حال انجام یک کار باور نکردنی. من می دانم که کانادایی ها ممنون. من همچنین می خواهم برای تشکر از همه بازنشسته بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران که با قرار دادن دست خود را و آینده را برای کمک به مراقبت از کانادایی ها. اما اجازه دهید بیش از فقط می گویند با تشکر از شما برای مراقبت های بهداشتی ما کارگران است. بیایید همچنین انجام آنچه که ما می تواند به روشن کردن بار خود را.

در به روز رسانی در دوشنبه دکتر تام بود و روشن در مورد آنچه که ما باید و نباید انجام شود. آیا شستن دست های خود را اغلب. آیا عطسه به آرنج خود را. و آیا در گروه جمع آوری بیش از 50 نفر است. این اقدامات و به ویژه اجتماعی فاصله دارد چگونه ما می تواند به کاهش بار بر روی ما پزشکان و پرستاران به طوری که آنها می تواند تمرکز بر ما همکار کانادایی که به آن نیاز دارید.

مرتبط با: زمانی که چین باید پاسخگو برای coronavirus?

این به ویژه مهم روز, در روز سنت پاتریک. بسیاری از شما احتمالا تا به حال احزاب برنامه ریزی شده و یا رفتن سر به سر با دوستان. در حال حاضر زمان برای پیدا کردن راه دیگری برای جشن می گیرند و برای انجام این کار در خانه. من می دانم که مردم احتمالا ترجیح می دهند برای حمل به صورت عادی. من بیش از حد. اما همه ما باید تمام اقدام از طریق اجتماعی فاصله برای محافظت از ما بهداشت و سلامت دیگران است.
پزشکان و پرستاران به کمک شما نیاز دارند. همسایگان خود را به کمک شما نیاز دارند. مردم آسیب پذیر در جامعه نیاز به کمک شما. تا حد امکان در خانه بمانند. نمی رویم مگر اینکه شما به کار از راه دور اگر شما می توانید. اجازه دهید کودکان و نوجوانان اجرا در اطراف یک کمی در خانه.

همه چیز بهتر خواهد شد. به عنوان وضعیت COVID-19 همچنان به رشد دولت ما را حفظ خواهد کرد اقدام بیش از حد. مثلا یکی از چیزهایی که ما در حال انجام به پهن کردن منحنی است که از شنبه, پارک, کانادا تعلیق بازدید کننده خدمات در تمام پارک های ملی و تاریخی. چه این به این معنی برای ما پارک ها است که تقریبا هر چیزی را با یک درب بسته خواهد شد.

ما اعلام کرده تا 5000 $به عنوان بخشی از یک وام اضطراری برنامه از طریق امور جهانی کانادا. این کمک خواهد کرد که افرادی که نیاز فوری به کمک های مالی بازگشت صفحه اصلی و یا پوشش نیازهای خود را اگر آنها را به صبر کنید به عقب بر گردیم. کانادایی در خارج از کشور نیاز به کمک های اضطراری همیشه می توانید تماس بگیرید 1-613-996-8885 یا ایمیل [email protected]

این می آید به ما اعلام کند که ما در حال بسته شدن مرزهای هوایی ما به کسانی است که شهروند کانادا یا مقیم دائم با چند استثنا مانند هوا خدمه و شهروندان آمریکایی است. اوایل امروز کابینه ویژه کمیته COVID-19 ملاقات یک بار دیگر به بحث در مورد پاسخ ما و کابینه کامل خواهد نشست این بعد از ظهر. ما سخت در محل کار به ایجاد بسته حمایتی برای کانادایی ها در حالی که حفاظت از مردم شغل و اقتصاد ما. و فردا ما خواهد ساخت یکی دیگر از عمده اطلاعیه اقتصادی اقدامات برای حمایت از کانادایی ها به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

در پایان هفته ما را به گفتن بیشتر در مورد تغییرات برای آینده فصل مالیات. ما به دنبال در دادن انعطاف پذیری بیشتر برای مردم را پرداخت و برای کسب و کار به بیشتر نقدینگی در طول این زمان. در طول این ما در حال همکاری با یکدیگر در سراسر کشور است. من کارگردانی را به خانه رهبر به تعامل با همتایان خود به بحث مختصری در بازگشت از مجلس عوام بنابراین ما می تواند در شرایط اضطراری اقتصادی اقدامات است. وجود دارد اقتصادی قطعات است که نیاز به عبور سریع از طریق خانه به منظور حمایت از کانادایی ها.

ما همچنین بررسی اقدامات اضطراری عمل می کنند برای دیدن اگر آن را لازم و یا اگر وجود دارد راه های دیگر که ما را قادر به اقدامات لازم را برای محافظت از مردم است. هماهنگی در تمام سطوح و در میان همه احزاب حیاتی است. من خواسته اند صندلی و معاون رئیس کابینه COVID کمیته وزرای Freeland و Duclos به اطمینان حاصل شود که وجود دارد محدوديتهايي جلسات برای premiers رهبران اپوزیسیون و سایر ذینفعان برای آینده قابل پیش بینی. و دیروز ما به طور منظم تماس با نمایندگان مجلس آغاز شد که آژانس بهداشت عمومی کانادا نظارت است.

در حال حاضر ما باید همه با هم کار کنند. خط پایین این است: هر یک از ما می توانید انتخاب است که برای کمک به مردم در اطراف ما. در واقع ما می توانیم را انتخاب خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی می کند. اگر ما عمل می کنند حتی اگر آن را مانند به نظر می رسد بزرگ بخواهید همه چیز را فردا بهتر خواهد بود. با تشکر از برجسته ما بهداشت حرفه ای, ما باید اطلاعات مورد نیاز ما را به انتخاب آگاهانه. بنابراین اگر شما می توانید یک ایمیل ارسال و یا انتخاب کنید تا گوشی به جای ملاقات در فرد است. سفارش بایگانی اطلاعات به جای رفتن به شام و سعی کنید خود را به حمایت از همسایگان و دوستان اگر آنها نگران هستند و یا نیاز به کمک.

کانادا بیایید با هم کار کنند. من می دانم که ما می توانیم انجام این کار است. Merci beaucoup tout le monde.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de