ترودو اعلام غیر ضروری کانادا-ایالات متحده ممنوعیت سفر و عظیم محرک: متن کامل

این نخست وزیر جاستین ترودو کامل اظهارات در زبان انگلیسی به عنوان او خطاب به ملت از آستان خانه اش در Rideau کلبه جایی که او باقی مانده خود در انزوا برای 14 روز.

صبح به خیر به همه. قبل از ما به چیزهایی که من به برخی از اخبار به اشتراک گذاشتن در مورد کانادا-مرز ایالات متحده. طی چند روز گذشته من صحبت کردم به رئيس جمهور تهمت در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید به سرعت گسترش COVID-19. معاون نخست وزیر Freeland شده است در تماس با معاون رئیس جمهور پنس و دبیر Pompeo. من فقط خطاب به رئیس جمهور تهمت دوباره صبح بود و ما توافق کرده اند که هر دو کشور کانادا و ایالات متحده به طور موقت محدود کردن غیر ضروری سفر در سراسر کانادا-مرز ایالات متحده.

مسافران دیگر نمی خواهد اجازه عبور از مرز را برای تفریح و گردشگری است. در هر دو کشور ما, ما در حال تشویق مردم به ماندن در خانه. ما در حال گفتن ما شهروندان را به بازدید از همسایگان خود را اگر آنها نمی کاملا به. این مشترک و متقابل اندازه گیری است که یک فرمت است که رویکرد محتاطانه.

من می خواهم به روشن هر چند که ضروری سفر را ادامه خواهد داد. دولت ما می دانیم که این مهم است که ما با حفظ زنجیره تامین بین دو کشور. این زنجیره تامین اطمینان حاصل شود که مواد غذایی و سوخت زندگی-صرفه جویی در مصرف داروهای رسیدن به مردم در هر دو طرف مرز. زنجیره تامین از جمله حمل و نقل را نمی خواهد تحت تاثیر این اندازه گیری جدید.

کانادایی ها و آمریکایی ها از مرز عبور هر روز برای انجام کار ضروری و فوری ، که نمی خواهد نهفته است.

COVID-19 مجبور است همه ما را به تغییر راه ما و برای بسیاری از مردم که یک تنظیم. اگر شما در یک رستوران کار رانندگی تاکسی سازماندهی رویدادها و یا مستقل به پرداخت صورتحساب خود را از صفحه اصلی کار بسیار ساده است. اگر شما کار در بخش نفت و گاز و یا گردشگری و صنایع دریایی شما دنبال آن هستید در عدم اطمینان در اقتصاد جهانی و احتمالا تعجب که نه تنها چه مدت این است که به گذشته اما چه مدت پس انداز خود را در حال رفتن به آخرین پست.

مهم نیست که شما هستند و یا آنچه شما باید انجام دهید این است که یک زمان که در آن شما باید با تمرکز بر سلامت خود و همسایگان خود را. نه این که آیا شما در حال رفتن به از دست دادن شغل خود را که آیا شما در حال رفتن به اجرا از پول برای چیزهایی مانند مواد غذایی و دارو است. هفته گذشته به ما اعلام کرد که طیف وسیعی از اقدامات برای حفاظت از مشاغل و کسب و کارهای کوچک و اقتصاد از waiving دوره انتظار برای استخدام بیمه مزایای دوران بیماری به پا زدن در, برای افزایش حمایت از کارفرمایان و کسب و کار.

ما معرفی ویژه اقدامات زیر کار های برنامه برای کمک به کارفرمایان که سقوط در زمان های سخت در طول COVID-19. و اگر کسب و کار خود و سقوط در یک بحران نقدی ما کمک خواهد کرد که شما پل را به بار بهتر است. ما در حال کار با ما مالی تاج شرکت های بزرگ از طریق کسب و کار اعتباری در دسترس بودن برنامه برای حفاظت از مشاغل و کسب و کار با 10 میلیارد دلار در اعتبار.

در این زمان فوق العاده ای دولت ما در حال شکل گرفتن اقدامات فوق العاده. اقدامات ما اعلام امروز ارائه خواهد شد تا به 27 میلیارد دلار در پشتیبانی مستقیم به کانادا کارگران و کسب و کار به علاوه $55 میلیارد برای دیدار با نقدینگی نیازهای کسب و کار در کانادا و خانواده ها از طریق مالیات deferrals برای کمک به ایجاد ثبات در اقتصاد است. ترکیب این $82 میلیارد دلار در حمایت نشان دهنده بیش از سه درصد از کانادا-تولید ناخالص داخلی.

بیایید شروع با افرادی که نمی واجد شرایط برای اشتغال و بیمه ندارد و دسترسی به پرداخت مرخصی استعلاجی. دولت ما را معرفی اورژانس بهره مند شوند که ارائه خواهد شد پول هر دو هفته به کارگران که در خانه بمانند. مردم را دریافت خواهد کرد این سود برای 14 هفته برای یک مقدار قابل مقایسه با آنچه که می تواند از طریق پرداخت EI. این امر در مورد افرادی که بیمار قرار می گیرند افرادی که قرار داده شده در قرنطینه یا باید به خود منزوی. آن هم برای کسانی که باید برای مراقبت از یک عضو خانواده با COVID-19 اما همانطور که گفتم قادر به واجد شرایط برای EI.

اگر شما از دست دادن کار خود را و شما هنوز واجد شرایط برای EI ما معرفی خواهد شد COVID-19 پشتیبانی اضطراری بهره مند شوند به شما کمک کند. این درخواست همچنین به افرادی که خود شاغل هستند و مجبور به بستن مغازه ها به دلیل ویروس.

به عنوان بخشی از این طرح اقتصادی دولت ما را به مراحل اضافی برای محافظت از شغل. ما ارائه خواهد شد کارفرمایان از کسب و کارهای کوچک با موقت یارانه دستمزد برابر با 10 درصد از حقوق و دستمزد پرداختی به کارکنان برای یک دوره سه ماه می باشد. این را تشویق کارفرمایان برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد در طول این زمان نامشخص است.

و من می دانم که بسیاری از مردم می خواهم بدانم چه COVID-19 وسیله ای برای امور مالی شخصی خود را. برای کسانی که در زمینه مالیات خود را و پیدا کردن که آنها مدیون آنها خواهد شد و تا ماه اوت سال 2020 پرداخت.

که من به ارمغان می آورد به بعد اندازه گیری ما اعلام امروز که طراحی شده است برای پدر و مادر. کسانی که با بچه های جوان در حال رفتن به پیدا کردن ماه های آینده به خصوص دشوار است و با تعطیلی مدارس و اضافی کودک-مراقبت از مسئولیت. پدر و مادر در حال حاضر می دانم که چگونه به کانادا نفع کودک کمک می کند تا با هزینه های بالا بردن بچه ها.

به برخی از این فشار دولت ما را به طور موقت افزایش CCB در ماه های آینده.

با این طرح ما همچنین قصد داریم برای انجام کار بیشتر برای درآمد مردم است. در ماه مه ما دولت را مکمل GST اعتبار مالیاتی-پرداخت رایگان ارسال به کم درآمد کانادایی ها هر چند ماه برای جبران مصرف کننده مالیات است که آنها پرداخت. هر فرد بالغ چه کسی واجد شرایط دریافت 300 دلار 150 دلار برای هر کودک.

در حالی که همه کانادایی ها احساس اثرات COVID-19 برخی از گروه ها به ویژه آسیب پذیر از جمله افرادی که هنوز پرداخت وام های دانشجویی خود را از جمله افراد جوان و کسانی که در حال شروع یک, خانواده, دولت ما را در جای خود قرار دهید در شش ماه بهره مهلت قانونی خود را وام دانشجویی در کانادا.

برای افرادی که دچار بی خانمانی ما دو برابر رسیدن به صفحه اصلی برنامه فراهم می کند که کمک های مالی به جوامع برای کمک به آنها خود را به آدرس محلی نیاز دارد.

برای هر کسی که در حال فرار داخلی و یا خشونت مبتنی بر جنسیت ما افزایش بودجه برای پناهگاه که ارائه پناهگاه هنگامی که خود منزوی در خانه است که به سادگی یک گزینه نیست.

و برای حمایت از نیازهای فوری در سازمان ملل, Inuit و متیس ملت جوامع ما در حال راه اندازی یک تفاوت مبتنی بر جامعه بومی حمایت صندوق.

این لیست به هیچ وجه جامع. اما اینها برخی از چیزهایی که ما در دولت در حال انجام است به مطمئن شوید که بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند آنچه شما انجام و یا که شما هستند شما می توانید از حمایت شما در طول این زمان. در کانادا, بهداشت عمومی هرگز نباید لولا در ملاحظات مالی.

در کانادا, بهداشت عمومی هرگز نباید لولا در ملاحظات مالی.

من می خواهم به نوبه خود به اقدامات بیشتری برای کسب و کار به عنوان بخشی از این طرح اقتصادی. برای کمک به کسب و کار حرکت این زمان اقتصادی نامشخص توسعه صادرات کانادا را ارائه پشتیبانی به کانادا شرکت های متاثر از وضعیت جهانی. برای کشاورزان و اولیه ما تولید کنندگان مواد غذایی ما را افزایش مزرعه اعتباری کانادا. و ما می دانیم که برخی از بخش های اقتصاد ما هستند بیشتر در معرض خطر COVID-19 بیش از دیگران; به همین دلیل در روزهای آینده ما به دنبال در راه است که در آن ما می توانیم از آنها حمایت همه از جمله از طریق ابزار مانند کانادا حساب.

ما با توجه به اثرات اقتصادی از تصمیمات ما را در سراسر هیئت مدیره برای کند کردن روند گسترش این ویروس است. روز دوشنبه اعلام کردم که در کانادا در بستن هوایی خود را در مرز به افرادی که شهروند کانادا یا مقیم دائم با برخی از استثنا. ما همچنین اعلام کرد یک محدوده از دیگر اقدامات در سفر. اما محدودیت های مسافرتی را نمی شود به تجارت یا تجارت است. ما در حال کار به طور مداوم برای اطمینان از تامین کالاهای مهم به کانادا.

امروز ما اعلام کرد 27 میلیارد دلار در پشتیبانی مستقیم به کانادا کارگران و کسب و کار به علاوه $55 میلیارد برای دیدار با نقدینگی نیازهای کسب و کار در کانادا و خانواده برای کمک به ایجاد ثبات در اقتصاد از طریق مالیات deferrals. اقتصادی اقدامات اطمینان خواهد داد که اقتصاد ما پرتاب ریباند پس از این. و در حالی که ما در حال گرفتن یک گام مهم امروز برای کمک به خانواده ها از طریق این زمان به چالش کشیدن دولت ما آماده است برای انجام بیشتر.

اما آیا ما در حال صحبت کردن در مورد, اقتصادی, سفر و یا اقدامات بهداشت همکاری و هماهنگی ضروری باقی می ماند. تیم ما این است که در ارتباط مستمر با همکاران ما در استان ها و مناطق و همچنین بومی رهبران و جوامع به اطمینان حاصل شود که ما باید یک هماهنگ کانادا گسترده رویکرد بنابراین ما با این و بازیابی از این با هم.

ما همچنین در حال کار با ما همکاران بین المللی بیش از گذشته تعداد روز با من سخن گفته اند رهبران از سراسر جهان و از جمله با شخص G7 رهبران. کار هم این است که ما چگونه می خواهید از این طریق به خانواده به عنوان یک جامعه به عنوان یک کشور است.

مثل بسیاری از شما در طول چند روز گذشته من را دیده اند داستان از مردم انجام درست آن. مردم اهدای پول به بانک های مواد غذایی برای کمک به کسانی که نیاز دارند. از دوستان راه اندازی گروه های آنلاین به چت. از بازنشسته پرستاران و پزشکان پله تا برای کمک به. از افراد جوان به دست به افراد مسن همسایه با رها کردن اضافی و مواد غذایی در خود را درب. من باید به شما بگویم آن را به من می دهد بسیاری از امید.

من می خواهم به شناخت هر کس در مقدم که انجام یک کار باور نکردنی از نگه داشتن کانادایی امن و سالم است. فروشنده نگه داشتن قفسه های خود را کامل و خانواده های ما تغذیه می کند. کارگران پستی کمک به ما در خانه بمانند. داروسازان پر ما نسخه. متخصصان مراقبت های بهداشتی مراقبت از ما بیشتر آسیب پذیر است. مقامات بهداشت عمومی و اولین پاسخ دهندگان به دنبال ما ایمنی است.

من می دانم آن را سخت اما که دقیقا به همین دلیل ما نیاز به حفظ و حمایت از یکدیگر است. دولت ما است که در اینجا برای شما همکار کانادایی در اینجا برای شما بیش از حد. مرسی با تشکر از شما هر کس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im