ترودو به نظر می رسد به ساحل کارائیب رای

سیاست خودی برای مارس 21: ترودو می شود بر روی گوشی با باربادوس ساعت, CSIS اشاره به قوانین منسوخ شده stymying تحقیقات و جیم واتسون را دوست دارد Wu-Tang Clan

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

جاستین ترودو‘s دور دنیا با بازخوانی تور نگه می دارد chugging. دیروز او با میا Mottleyبه نخست وزیر باربادوس و صندلی کارائیب جامعه است. بیشتر از پنج بند بیانیه ذکر شده در تلاش برای مبارزه با جهانی همه گیر. کانادا پیگیری یک کرسی در شورای امنیت سازمان ملل merited هیچ اشاره ای در همه.

در واقع چند دستی خلاصه ای از نخست وزیران تلفن از اواخر از جمله چت با اسرائیل جایگزین PM Benny Gantz و اوگاندا رئیس جمهور Yoweri Museveni—باعث می شود هیچ اشاره ای به نقطه آرزو در جهانی تصمیم گیری بدن. این هفته استثنا برای این قانون آمد در روز سه شنبه که مهمترین آنها افزایش تا خلاصه ای از تماس با اروپا سازمان ملل متحد به تکرار ذکر شده شورای امنیت انتخابات و با اشاره به چهار میلیون کانادایی اجدادی روابط به آن منطقه است.

این کشور قرار است برای حضور در یک نشست مجازی از کشورهای آمریکای لاتین و کارائیب گروه—یک مظنون یک مورد خاص بود که در دستور کار—اما سازمان بنادر و دریانوردی می گوید maclean’s که رویداد به تعویق افتاد. (این بعد از ظهر ترودو طرح عملا حضور در سازمان ملل متحد در آسیا و اقیانوس آرام نشست گروه.)

که در آن است که سازمان ملل متحد شده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? صحبت از New York-بین المللی مستقر در بدن ساخته شده است برای حل مشکلات در سراسر مرزهای Sergio Marchi تعجب است که چرا سازمان ملل متحد نیست و نقش اصلی را در مبارزه با این بیماری همه گیر. Marchi سابق MP بود که هنگامی که سفیر کانادا در سازمان تجارت جهانی و سازمان ملل متحد در ژنو می نویسد: در maclean’s که سازمان ملل متحد را پایین کلید رویکرد مبهم است.

به عنوان کسی که معتقد است عمیقا در موسسات چند جانبه و که در خدمت این نهاد در ژنو, من برای پیدا کردن این گیج کننده و خسته کننده است. این دقیقا بهترین راه برای سازمان ملل متحد برای جشن سالگرد 75 این سال است. سازمان ملل ساخته شده بود به عمد کمک و تجمع سازمان ملل در مقابله با چالش های جهانی و در عین حال از آن شده است تا حد زیادی از دست رفته در عمل است. مسلم است که فعال بوده است اما آنها همچنین دریافت انتقادات زیادی برای اقدامات خود را.

جدید گزارش عمومی از Canadian Security Intelligence Service هشدار می دهد که فدرال احکام دادگاه می تواند در ایجاد “تنش بین تکنولوژی در زمینه مدرن تحقیقات و قانون پیش نویس بیش از سی و پنج سال پیش”—به عبارت دیگر کانادا جاسوسی آژانس می گوید این قانون است که بر آن کار منسوخ شده است. از تورنتو استار متوجه CSIS ورود اصطلاح “incel”الهام گرفته از حملات به عنوان یک فرم با انگیزه ایدئولوژیک افراط گرایی خشونت آمیز.

جیم Karahalios در: خب در حال حاضر. یک قاضی دادگاه انتاریو برتر تا به حال خبر خوب برای Karahalios آینده نگر نامزد محافظه کار رهبری را رد کرد و در ماه مارس توسط یک فرعی از رهبری این حزب سازمان. عدالت پل Perell حکومت حل اختلاف تجدید نظر کمیته ندارد قدرت به بوت Karahalios از مسابقه. کامل سازماندهی کمیته که دارای قدرت است که هنوز هم می تواند.

هفت ساعت از جهنم: Stephen ماهر در آخرین گزارش در مورد نوا اسکوشیا تیراندازی می گوید داستان از هدر اوبراین 51 ساله پرستار که قربانی مسلح. RCMP منتظر هفت ساعت در نهایت قبل از تایید مرگ او به اوبراین خانواده که می خواهم به دنبال پاسخ تمام طول روز.

خانواده جمع آوری شده در خانه دابسون را 61 ساله و پدر بازنشسته پیمانکار و رفت و به طور جداگانه به صحنه در گروه دو درخواست از آنچه تا به حال از تبدیل شدن به هدر اوبراین. بارها و بارها ماموران در صحنه ایستاده وجود دارد نگه داشتن طولانی اسلحه فرستاده و آنها را بدون گفتن آنها را از مادر خود تا به حال ساخته است. فردی افسران صحبت کرد و به آنها مهربانی, اما آنها نمی تواند پاسخ. خانواده نبود در نهایت مطلع تا حدود ساعت 5 بعد از ظهر زمانی که آنها به هشت نفر از آنها خواستار گفته شود در یک عاطفی رویارویی است.

دیروز, ساعت رسمی روند درخواست برای فدرال استانی اجاره امداد یک برنامه است که در سمت چپ بسیاری از مستاجران نا امید و بسیاری از مالکان تمایلی به شرکت. خواندن ساعت را کامل سخنان خارج از خانه خود را.

مرد در اتو ماسک: دیروز را به عنوان روز ماسک مشاوره تغییر کرده است. ترزا Tamکانادا رئیس بهداشت عمومی افسر حاکی رسمی مشاوره را از تغییر “نشان می دهد همه ما پوشیدن ماسک در شرایط خاص به “توصیه” می کنیم. تغییر قابل توجهی? جزئی اصطلاحات سوئیچ ؟ در هر صورت PM تصمیم به انجام یک ماسک سیاه برای سفر خود را به پارلمان هیل. البته خبرنگاران بنا از ورود به بلوک غرب برای گرفتن لحظه ای بر روی دوربین.

بی دست و پا collab: شهردار اتاوا جیم واتسون با افتخار یک Wu-Tang پیراهن پس از افسانه ای هیپ هاپ, گروه اهدا به اتاوا بانک مواد غذایی و پس از آن راه اندازی شد برخی از merch به منظور بالا بردن آگاهی است. این ممکن است بالا فهرست همه گیر عکس-ops هیچ کس انتظار می رود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net