ترودو می گوید کانادا نمی خواهد مقابله به مثل را برای ما صادرات ممنوعیت ماسک

حدود یک دقیقه پیش

تورنتو — نخست وزیر جاستین ترودو روز شنبه گفت که کانادا را نمی خواهد تلافی جویانه و یا اقدامات تنبیهی علیه ایالات متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد این امر جلوگیری از صادرات N95 ماسک محافظ.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که بلوک محموله از ماسک از ایالات متحده برای اطمینان از آنها در دسترس در ایالات متحده برای استفاده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ما نیاز به ماسک. ما نمی خواهیم دیگر مردم آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ترودو گفت: مقامات کانادا با داشتن سازنده گفتگو با مقامات ایالات متحده و او برنامه ریزی شده به صحبت می کنند به مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای آینده. او گفت که او خواهد بگوید تهمت که هر دو کشور پیوسته در راه است که خواهد صدمه دیده ملل اگر زنجیره تامین قطع شد.

“ما به دنبال اقدامات تلافی جویانه و یا اقدامات است که در حال تنبیهی” ترودو گفت. “ما می دانیم آن است که در هر دو کشور منافع به همکاری کنند.”

نخست وزیر اشاره کرد کانادا کشتی دستکش های پزشکی و تست کیت به U. S و گفت: مواد از N95 ماسک سرچشمه در کانادا. کارگران بهداشت و درمان در کانادا با تکیه بر این ماسک و کانادا پرستاران نیز از پل عبور از Windsor, Ontario, به کار در دیترویت سیستم پزشکی هر روز او گفت:.

تولید لوله 3M می گوید معناداری وجود دارد و انسان دوستانه پیامدهای توقف N95 ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در کانادا و آمریکای لاتین که در آن 3M مهم تامین کننده ماسک.

“آنها می توانید فروش به دیگران, اما آنها باید مراقبت از کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “3M است نه درمان کشور ما هست. و اگر آنها بزرگ است. و اگر آنها نمی, آنها در حال رفتن به یک جهنم از یک قیمت به پرداخت.”

این شرکت گفته است که مسدود کردن صادرات افزایش “قابل توجهی پیامدهای بشردوستانه” در خارج از کشور و رهبری کشورهای دیگر به مقابله به مثل خودداری مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی از آمریکا

این شکاف بین رئیس جمهور و پیشرو تولید کننده آمریکایی آغاز شده در روز شنبه و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از قدرت خود تحت 1950 دفاع تولید عمل می کنند به طور مستقیم دولت برای به دست آوردن “مناسب” تعداد N95 ماسک از مینه سوتا بر اساس 3M و شرکت های تابعه آن.

N95 ماسک نیز به نام ماسک با ارائه حفاظت بیشتر در برابر ویروس است که باعث covid-19 نسبت به عادی فولاد ماسک. مقامات بیمارستان در سراسر جهان هشدار داده اند از وخیم کمبود ماسک و دیگر دنده محافظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان بیماران آلوده.

3M گفت: آن مطرح شده است و ایالات متحده تولید N95 ماسک از 22 میلیون در ماه ژانویه به 35 میلیون در ماه مارس با افزایش کل در حال توزیع در ایالات متحده است. آن گفت: 10 میلیون N95 ماسک که آن را به تولید در چین روانه بازار خواهد شد به آمریکا

این شرکت به طور سنتی صادر شده حدود 6 میلیون ماسک یک ماه به کانادا و آمریکای لاتین که در آن 3 متر است یک تامین کننده اصلی.

انتاریو برتر داگ فورد گفت که او نمی تواند به اندازه کافی استرس چگونه نا امید او در مغلوب ساختن پیشی جستن برای تصمیم گیری و آلبرتا برتر جیسون کنی نمی نگه داشتن خشم خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم.

“این مرا به یاد آنچه اتفاق افتاده در سال های 1939 و 1940 زمانی که کانادا بخشی از مبارزه جهانی فاشیسم — ایالات متحده نشسته دو یا سه سال و در واقع در ابتدا حاضر به حتی ارائه منابع به کانادا و انگلستان بود که رهبری مبارزه در آن زمان” کنی گفت.

کانادا دارای بیش از 12,924 تایید coronavirus موارد از جمله 214 مرگ و میر. بیست و دو نفر از مرگ و میر مربوط به یک خانه سالمندان در انتاریو است. کانادا انجام داده است بیش از 309,000 آزمون.

دسته بندی:
اخبار | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de