ترودو: ‘ما در حال شکست ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ های ما ما بزرگان’

سیاست خودی برای مارس 24: PM می گوید سربازان نباید مراقبت از سالمندان یک حزب محافظه کار MP در ترزا Tam (و از دست می دهد) و نمایندگان مجلس در حال نشست روی تلفن هر روز

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

به عنوان بسیاری از مراقبت دراز مدت از دست دادن خانه های ساکنان مرگبار coronavirus شیوع جاستین ترودو تاسف کانادا درمان آن بزرگان از او تریبون در Rideau کلبه. “اگر شما عصبانی هستید, نا امید, ترس, شما به این راه احساس,” او گفت:. “ما نیاز به انجام بهتر چون ما عدم ما پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگهای ما, بزرگان, بزرگترین نسل ساخته شده است که این کشور است.”

نیروهای کانادایی در حال حاضر اعزام شده است و به مردمی’ خانه در کبک قبل از فدرال با توافق برای اعزام آنها به انتاریو امکانات بیش از حد. “در کانادا, ما نباید سربازان مراقبت از سالمندانگفت:” ساعت که اشاره به آینده ای که در آن کانادا چهره “سوال سخت در مورد چگونه آن را به این.” (بخوانید ترودو کامل اظهارات در اینجا.)

PM بزرگ اعلام این روز بود که 1.1 میلیارد دلار—تقریبا $750 میلیون از آن گزارش شده است که بودجه جدید—برای پزشکی و تحقیقات استراتژی برای مبارزه با COVID-19. ترودو نیز منصوب نیروی کار که شما مطالعه ایمنی نسبت به ویروس. آن را شامل دیوید Naylorپزشکی و محقق سابق دانشگاه تورنتو جمهور که ریاست ملی کمیته مشورتی در آمريکا ساخته شده است که جدی توصیه های در مورد چگونه به مبارزه با شیوع بیماری های ویروسی و منجر به ایجاد آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC).

“آیا او کار در کانادا یا چین؟” این بود که چگونه حزب محافظه رهبری نامزد درک اسلوندر Facebook, تصویری, تعبیر التهابی سوال در مورد وفاداری ترزا Tamکانادا رئیس بهداشت عمومی افسر. اسلوان را رهبر فعلی اندرو Scheerحاضر به آدرس سوال در مورد اسلون نظرات در یک کنفرانس مطبوعاتی. به جای خالی که راه می رفت ، که ایستاده بود تا برای Tam: “تعصب و نژاد پرستی” او گفت:, “هیچ جایی در کشور ما است.”

اسلوان را حزبی همکار 21 ساله اریک Melilloجامعی که “دادن یک پلت فرم به نظریه ها به طور کامل خارج از خط و نشان نیست حزب ما.” به عنوان تام او در یک کنفرانس خبری گفت او یک “بسیار متمرکز فرد” که احتمالا 20 ساعت در روز است.

مالی آینده امنیت پتو ؟ کانادا در شهرستانها در آستانه فاجعه به عنوان آنها ارائه خدمات بسیار مهم در مواجهه با کاهش درآمدهای هدفمندی برای کمک از دولت فدرال به میزان 10 میلیارد دلار. به یکی از هزاران نمونه, کمیسیون حمل و نقل تورنتو دیده است ridership غوطه 85 درصد در سن فیزیکی, فاصله—و 1200 گذاشته کارکنان در پایان از دست دادن است که معادله است. ترودو نیست آدرس شهرستانها’ خواسته های به طور مستقیم اما این بدان معنا نیست که آنها بعد پایین لیست.

تحت CERB می خواهم کانادایی: The Canadian Centre for Policy Alternatives’ آخرین تجزیه و تحلیل ادعاهای دولت افزایشی رویکرد به گسترش کانادا واکنش اضطراری بهره مند است به استثنای 1.4 میلیون کانادایی که نیاز به پول این ماه اما نمی واجد شرایط برای CERB یا EI. توسط CCPA محاسبات این بدان معناست که 16 درصد از بیکاری کانادایی ها از سمت چپ.

فقط به خاطر آنها در مجلس معنا نیست که نمایندگان مجلس و سناتورها صحبت نمی به هر یک از دیگر. هر روز در ساعت 4:30 p. m. و از جمله تعطیلات آخر هفته آنها می توانید تمام شماره گیری به ویژگی های جلسات برگزار شده توسط PHAC. تا یک ساعت دپارتمان مقامات صحبت در مورد اطلاعیه روز و باز کردن طبقه به سوالات. “ما می دانیم که نمایندگان مجلس در حال بازی در یک نقش اساسی ارائه شده توسط دولت کانادا با مهم بازخورد در حالی که همچنین انتشار اطلاعات دقیق به موکلین خود می گوید:” وزیر بهداشت Patty Hajdu سخنگوی کول دیویدسون است.

آدم Vaughanپارلمانی وزیر مسکن گفت: maclean’s او خواستار به جلسات به طور منظم و طول می کشد ایده های مطرح شده به سیاستگذاران. “این واقعا خوب اینتل به آنچه که کانادایی ها فکر,” او گفت:. “در حال حاضر هیچ ایده خوب می تواند تست نشده.” وان می گوید: او در تماس مداوم با مخالفان و منتقدان. “اگر آنها یک سوال و یا ایده من گوش دادن به آنها را در تمام طول روز.”

سمت چپ متمایل “مالیات انصاف” گروه تماس در فدرال به ضمیمه یک رشته به کمک های اضطراری برای کسب و کار: حاضر به ارائه کمک به شرکت هایی که ذخیره کردن پول در پناهگاه های مالیاتی. فرانسه و دانمارک و لهستان در حال حاضر گرفته شده مراحل مشابه.

کریسمس در مارس: پست کانادا خواسته کانادایی مشاهده صندوق پستی خود را برای برخی از صبر و شکیبایی است. تاج پارسیان گفت: افزایش تحویل به housebound مصرف کنندگان رسیده است سطح قابل مقایسه با فصل تعطیلات. کل بسته تحویل این دوشنبه گذشته به تنهایی رسیده 1.8 میلیون. یک سخنگو گفت maclean’s تک روز, رکورد, زمانی آخرین Dec. 9 بود 2.2 میلیون بسته تلاش است که “در زمان ماه از برنامه ریزی است.” شما احتمالا از دیدن کمتر آگهی ، پست الکترونیکی مستقیم حجم “پایین به طور قابل توجهی.”

500 روز: که چه مدت Michael Kovrig و مایکل Spavorدو کانادایی بازداشت شده توسط چین در اقدامی تلافی جویانه برای کانادا بازداشت Huawei اجرایی Meng Wanzhou اند در حال ورشکستگی در بازداشتگاه. آنها تا به حال هیچ دسترسی کنسولی از اوایل روز از چین COVID-19 شیوع. Maclean’s خواسته سوال در اوایل این سال که رفته هنوز پاسخ داده نشده است: چه خواهد شد آن را به رایگان دو ساله?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im