ترودو coronavirus به روز رسانی: ‘در 48 ساعت آینده ما خواهد بود با دریافت یک محموله میلیون ها نفر از ماسک’ (متن کامل)

در مارس 4, آدرس کانادایی در COVID-19 بحران ظ گفت دولت اجاره پروازهای تجهیزات حفاظت شخصی تحویل داده شده به سرعت به عنوان امکان پذیر است

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود برای 4 آوریل سال 2020 است.

Bonjour یک tous.

چند هفته گذشته بوده است سخت در راه های مختلف برای همه. شما نگران در مورد شغل خود و یا کسب و کار شما. شما نگران سلامت خود را یا سلامت سالمندان پدر و مادر است. بدون توجه به آنچه این بدان معنی برای شما, من می دانم که شما به دنبال پاسخ دانستن که در آن ما در حال حاضر که در آن ما ممکن است در هفته های آینده و ماه است که چگونه ما می توانیم همه بفهمند ما پاسخ. برای شما که می تواند برنامه ریزی چگونه به مطمئن شوید که بچه ها در حفظ و یادگیری حتی اگر آنها در خانه است. برای دولت ما اعداد و اطلاعات وارد شده توسط کارشناسان ما بسیار مهم است به درک دامنه این بیماری همه گیر و اطلاع رسانی به تصمیم گیری ما را به شما در حفظ امن و ما مطمئن هستیم شما می توانید دسترسی قابل اطمینان ترین اطلاعات دقیق در دسترس ما در کانادا است.ca/coronavirus. ما قصد داریم به نگه داشتن با انتشار به روز اطلاعات به صورت روزانه و با استفاده از آن برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری های ما. و ما در ادامه کار با استان ها و مناطق در گرفتن اطلاعات جدید به کامل ملی عکس است که ما با شما به اشتراک گذاشتن.

صرف نظر از مدل های مختلف و یا پیش بینی یک چیز است که به طور مداوم روشن: این اقدامات که شده اند در محل قرار داده و با دستور دولت از بسته شدن مدارس به ماندن در منزل در حال صرفه جویی در زندگی. اما این تنها کار نگه دارید اگر هر کس در ادامه به انجام بخشی خود را. اگر هر کس طول می کشد وظیفه خود را به پرستاران و پزشکان برای افراد مسن و آسیب پذیر به طور جدی. به طور جدی به عنوان اگر آن را در زندگی خود و پدر و مادر یا فرزند خود را بر روی خط — به دلیل آن است. صندوقدار در فروشگاه است کسی که برادر. Paramedic صرفه جویی در زندگی کسی است ، این چیزی است که در اینجا در مخاطره — زندگی مردم ما عشق زندگی مردم ما همسایه را دوست دارم. پس از انجام بخشی خود را. شستن دست های خود را. اقامت دو متر دورتر از یکدیگر است. و بالاتر از همه در خانه بمانند.

[در زبان فرانسوی] ….واقعا در خانه است که بسیاری از ما احساس امن ترین در این زمان در حال حاضر. اما فقط تصور کنید اگر شما بیشتر ترس از ماندن در خانه در واقع از بیرون رفتن و مقابله با این بیماری همه گیر. متاسفانه این واقعیت برای بسیاری از کانادایی ها که در زندگی روزمره از زنانی که قربانی خشونت خانگی….

هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین بودن در جایی آنها نا امن و خطر گرفتن COVID-19. همین دلیل است که ما سرمایه گذاری 40 میلیون دلار برای پناهگاه و تجاوز جنسی در مراکز سراسر کشور است. و برای بومی زنان و کودکان فراری از خشونت ما در حال ارائه 10 میلیون دلار برای پناهگاه های اضطراری. برای دیگر پناهگاه ما افزایش بودجه برای رسیدن به صفحه اصلی برنامه توسط بیش از $157 میلیون. این کمک خواهد کرد که خرید چیزهایی مانند موانع فیزیکی و یا اجاره فضای جدید برای امن نگه داشتن مردم. جوامع که نیاز به این بودجه در حال حاضر شناسایی شده و پول گرفتن به آنها است. برای مردم از ویکتوریا به همیلتون و رجینا به سنت جان کمک وارد کرده است. من می دانم که ما در حال درخواست های زیادی در حال حاضر به ماندن در خانه به دیدن دوستان به کسب و کار خود را به طور موقت. از آن آسان نیست. من که. اما این فداکاری لازم است. قیمت بازیگری در غیر این صورت فقط بیش از حد تند.

به کسانی که بیمار هستند در حال حاضر و یا خانواده در بیمارستان در بخش مراقبت ويژه. به کسانی که از دست داده ایم یک دوست و یا یک دوست. ما به فکر شما, ما در اینجا برای شما هستیم و شما ما را به یاد چه چیزی بر روی خط. همه ما نیاز به گرفتن فیزیکی فاصله بسیار جدی است. حق انجام این اقدامات را نجات و پل ما به آرامی اما مطمئنا به حالت عادی بازگشت. در همان زمان ما در حال کار در سراسر ساعت به کانادا منابع نیاز داریم. در 48 ساعت آینده ما خواهد بود با دریافت یک محموله میلیون ها نفر از ماسک توسط یک خبره پرواز باری. ما نیز با کار استان به حمل و نقل خود را به تجهیزات پزشکی که ممکن است اقلام سفارش داده شده توسط کبک خواهد بود در این پرواز. دولت ما نیز اجاره انبار در چین برای کمک به جمع آوری و توزیع این اقلام به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. و رفتن به جلو پرواز ما اجاره به دریافت مواد در اینجا شامل شرکت کانادایی Cargojet و هوا کانادا. من می خواهم برای یک لحظه با تشکر از همه — این که آیا شما در حال کار در یک انبار پرواز هواپیما و یا بخشی از زمین خدمه خود را برای فداکاری….

تا آخر این هفته در خانه بماند. محافظت از خود و عزیزان و ما کارگران خط مقدم. صرفه جویی در زندگی می کند.

من می خواهم برای یک لحظه به صحبت کردن با بچه ها امروز دوباره. حتی در خانه وجود دارد بسیاری از مسائل وجود دارد بسیاری از مسائل را انجام دهد. من برگزاری ویدئو کنفرانس فردا با دکتر تام به بحث از طریق برخی از پرسش های شما. من می دانم که بسیاری از شما آنها را فرستاده و من مشتاقانه منتظر دیدن شما فردا. فردا شما نیز باید فرصتی برای پرسیدن از کسی که می داند بهتر از هر کس دیگری در مورد ماندن در داخل یک فضانورد. کانادا فضانورد جرمی هانسن خواهد بود زنده در یوتیوب فردا به بحث با شما پس از درخواست پدر و مادر خود را برای کمک به ارسال در یک سوال جلوتر از زمان.

[در زبان فرانسوی] …. خود را برای محافظت از حقوق و اقتصاد ما توسعه طرح سه مرحله ای است که به ما کمک خواهد کرد برای محافظت از مشاغل برای حمایت از کسب و کارهای کوچک و برای کمک به کسانی که از دست داده اند درآمد خود را. برای محافظت از سلامت خود و سلامت همه ما ضروری کارگران ما در حال کار با چند کسب و کار برای تولید و توزیع لوازم پزشکی و همچنین PPEs را به عنوان به خوبی.

ما خواهد شد کمک به شما ما به شما کمک خواهیم کرد تا از طریق این طوفان است. ما نیاز شما را به انجام سهم خود را به عنوان به خوبی. ما نیاز شما را به گام تا بشقاب. من می دانم که من می تواند به شما تعداد دفعات مشاهده. این آخر هفته در خانه بمانند ، لطفا نجات ما کارگران خط مقدم. صرفه جویی در زندگی می کند.

با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im