در مارس 18 جلسه به کانادایی ها در مورد COVID-19 بحران PM همچنین اعلام کرد طرح تأمین مالی برای کسب و کار بومی

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود برای 18 آوریل سال 2020 است.

صبح همگی بخیر.

من می خواهم برای شروع امروز با تایید است که کانادا و ایالات متحده توافق کرده اند که به گسترش توسط یکی دیگر از 30 روز از مرز اقدامات است که در حال حاضر در محل. این تصمیم مهمی است و یکی است که برای نگه داشتن مردم در هر دو طرف مرز امن است. این مثال دیگری از عالی همکاری بین دو کشور ما و من می خواهم برای تشکر از وزیر بیل بلر برای رهبری مذاکرات با ایالات متحده است.

ما همه اینجا هستیم امروز اما از آن است که تعطیلات آخر هفته و معمولا صبح روز شنبه در مارس به معنی خارج شدن به لذت بردن از آفتاب, داشتن یک دوست بیش از قهوه و یا فقط گرفتن بچه ها به پارک. اما این نیست زمان عادی. ما زندگی را از طریق بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی است و ما نیاز به نگه داشتن پاسخ درآمده است.

بنابراین حتی به عنوان آب و هوا بهتر می شود و حتی در این هفته آمده است, به عنوان ما شروع به دیدن امیدوار اخبار ما نمی توانیم اجازه دهید تا آنجا که ما می تواند از پیشرفت است که ما ساخته شده است. بعد از آن شما ممکن است برخی از آگهی های جدید با مردم شما می دانید مانند هیلی Wickenheiser کریس هدفیلد و دکتر تام. و آنها را به یاد شما را به ماندن در خانه و صرفه جویی در زندگی می کند. این که چگونه ما نگه داشتن هر یک از دیگر امن است.

بنابراین در خانه بماند. محدود کردن سفر خود را به فروشگاه مواد غذایی به کمتر از یک بار در هفته. اگر شما بیرون بروید نگه داشتن دو متر فاصله از یکدیگر. و به عنوان شما انجام بخشی خود را می دانم که ما اینجا هستیم برای حمایت از شما.

امروز صبح من بسیار خوشحال هستم که اعلام کنم که دولت به اختصاص بیش از $306 میلیون دلار به کسب و کار بومی حمایت آنها نیاز دارید. این کمک های مالی خواهد شد ارائه شده از طریق بومی موسسات مالی و اداره ملی بومی سرمایه شرکت های انجمن. این اجازه خواهد داد که بومی کسب و کار برای دسترسی کوتاه مدت وام های بدون بهره و غیر پس دادنی سهم به طوری که آنها بهتر می چرخاند و آن را از طریق و دوباره بجای اول برگشتن پس از این بحران است. امروز سرمایه گذاری کمک خواهد کرد هزاران نفر از کسب و کار پل را به بار بهتر از جمله بسیاری هستند که مالکیت و اجرا توسط زنان بومی. این کسب و کار استخدام افراد مناسب در سراسر کشور در جوامع کوچک و شهرهای بزرگ به طور یکسان. آنها به ایجاد شغل خوب در یک طیف وسیعی از بخش ها تا زمانی که ما از آنها حمایت می کنیم خانواده ها و کارگران بیش از حد. و این فقط یک گام اول است. ما باید بیشتر به می گویند به زودی در چه چیز دیگری ما می خواهیم انجام دهیم برای کمک به کسب و کار بومی و افرادی که با تکیه بر آنها.

صاحبان کسب و کار کوچک در قلب بسیاری از جوامع است و این یک زمان دشوار است. این که آیا شما صاحب یک فروشگاه یک رستوران و یا بخشی از بخش مهمان نوازی. بنابراین ما در حال رفتن به برای شما وجود دارد. با این سرمایه گذاری جدید و با اقدامات مانند کانادا اضطراری کسب و کار حساب یارانه دستمزد و کانادا پاسخ اضطراری به نفع ما در حال تمرکز بر کمک به شما. آن را ساده تر خواهد شد اما تا زمانی که آن را ندارد, ما نیاز به آماده به استقامت. و که شامل حصول اطمینان از که ما کارگران خط مقدم باید تجهیزات و ابزار آنها نیاز به انجام کار خود را و ایمن ماندن. دیروز دو هواپیما پر از N-95 ماسک و coveralls وارد در کانادا. بیشتر محموله های خواهد بود که در آخر این هفته و هفته آینده با اضافی تجهیزات پزشکی. من نیز می تواند اعلام کند که ما آغاز خواهد شد دریافت تحویل سپر چهره از تورنتو تمبر بسیار به زودی. آنها منتقل شده از معمول خود را تولید تمبر لاستیک و I. D. مدالها و ارائه خواهد شد میلیون ها نفر از چهره سپر بیش از دو ماه آینده.

همه ما بسیار مشتاق به دیدن هنگامی که این خواهد شد بیش از. ما همه مشتاق به دیدن یک شنبه زمانی که ما می توانیم ملاقات با دوستان و یا فرزندان ما به یک جشن تولد. که زمان خواهد آمد اما تنها اگر هر کس در ادامه انجام بخشی خود را. تا آخر این هفته در خانه بمانند. در ادامه پس از مشاوره کارشناسان و هم ما استقامت خواهد شد. با تشکر از شما.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im