ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: 1.1 میلیارد دلار برای پزشکی و تحقیقات استراتژی (متن کامل)

در PM مارس 23 جلسه به کانادایی ها در COVID-19 همه گیر اعلام کرد بودجه برای تحقیقات واکسن و درمان های پشتیبانی برای آزمایش های بالینی و گسترش ملی آزمایش و مدل سازی

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود برای مارس 23 سال 2020 است.

صبح به خیر به همه. در غروب نشانه آغاز ماه مبارک رمضان. برای بسیاری از مسلمان کانادایی ماه آینده خواهد بود متفاوت تر از نرمال با افطار آنلاین و مجازی در نماز جمعه.

اما که نمی خواهد تغییر با زمان خاص است که همه در مورد: سخاوت و محبت و خدمت به دیگران است. در سراسر کشور مسلمان کانادایی ها در خط مقدم مبارزه با COVID-19 به عنوان پرستاران و پزشکان و اساسی کارگران است. بنابراین شما تشکر می کنم و ماه رمضان مبارک.

این خواهد بود یکی دیگر از روز دشوار برای بسیاری از خانواده ها و جوامع در سراسر کشور است. همه ما در حال فکر کردن در مورد کسانی که در نوا اسکوشیا که عزادار از دست دادن عزیزان و دوستان و همسایگان.

دیروز من صحبت کرد و با خانواده های برخی از مردم ما از دست داده است. آنها به طور مشترک داستان در مورد عزیزان خود و رویاهای خود را و برنامه های. در مواجهه با چنین تراژدی قدرت خود قابل توجه است. من صحبت می کرد همچنین با RCMP از اعضای منطقه و به نمایندگی از همه کانادایی ها من با تشکر از آنها را برای خدمات خود را. من با صحبت برخی از شهرداران محلی نیز به بیان تسلیت. برای Torontonians من می دانم آن خواهید بود یک روز سخت به عنوان به خوبی به عنوان ما به یاد داشته باشید قربانیان ون حمله در خیابان یانگ دو سال پیش.

ما با هم سوگواری و ما با هم التیام چرا که فقط به عنوان کانادایی وجود دارد برای هر یک از دیگر دو سال پیش ما وجود دارد برای هر یک از دیگر امروز. در سراسر کشور مردم هستند tartan, آبی, روبان و روسری از ویندوز به افتخار کسانی که درگذشت. با اعمال محبت و کمک های مالی مردم در حال ایستاده با خانواده هایی که عزادار. و فردا با مجازی افروزی همه ما باید این شانس را به نشان می دهد مردم از نوا اسکوشیا که آنها تنها نیستند.

این بار دشوار است اما به دلیل امیدواریم. وقتی که می آید به COVID-19 آنچه که ما در حال انجام کار است. و در ادامه در مسیر حق ما نیاز به تفکر نه فقط در مورد هفته آینده, اما در مورد ماه آینده. ما باید میان مدت و دراز مدت راه حل.

که در مقابل من می توانم اعلام کنم که امروز ما یک گام به جلو. ما در حال قرار دادن در جای اضافی 1.1 میلیارد دلار برای ملی پزشکی و تحقیقات استراتژی به آدرس COVID-19. این طرح دارای سه رکن: تحقیقات واکسن و درمان های دیگر پشتیبانی برای آزمایش های بالینی و گسترش ملی آزمایش و مدل سازی.

اجازه بدهید شروع با اولین ستون در پژوهش ، بر اساس این طرح ما در حال سرمایه گذاری نزدیک به 115 میلیون دلار برای تحقیقات واکسن و درمان در حال توسعه در بیمارستان ها و دانشگاه های سراسر کشور است. این است که در بالای بودجه ما در حال حاضر ارائه شده برای حمایت از تولید واکسن در کانادا.

رکن دوم این طرح این است که مطمئن شوید که هنگامی که ما بالقوه واکسن و درمان ما می توانید طیف گسترده ای از گزینه. بر اساس این طرح ما را به سرمایه گذاری بیش از $662 میلیون دلار برای آزمایش های بالینی به رهبری کانادا. یک واکسن است که راه حل دراز مدت به این ویروس اما این مواد مخدر را در سال به, توسعه, آزمون, ساخت و رول. بنابراین تا زمانی که ما چیزی آماده ما نیاز به کنترل گسترش ویروس.

و این که در آن ستون سوم از این طرح در می آید. ما در حال سرمایه گذاری 350 میلیون دلار برای گسترش ملی آزمایش و مدل سازی COVID-19. این شامل ایجاد COVID-19 ایمنی نیروی کار. وظیفه نیروی کار تحت هدایت و رهبری گروه که شامل دکتر دیوید Naylor دکتر کاترین Hankins, Dr. تیم ایوانز دکتر ترزا تام و دکتر مونا Nemer. ما گرد هم آوردن سلامت بالا کارشناسان و دانشمندان از موسسات پیشرو در سراسر کشور است.

کانادا بهترین و درخشان خواهد شد کار بر روی سرولوژی تست—آزمایش خون—برای پیگیری و درک ایمنی به COVID-19. آنها به دنبال در کلید سوالات مانند چگونه بسیاری از مردم فراتر از آن ما در حال حاضر تست شده اند COVID-19 آیا شما ایمنی هنگامی که شما تا به حال آن را و اگر چه مدت آن طول می کشد. بیش از دو سال ما خواهد شد تست حداقل یک میلیون کانادایی به عنوان بخشی از این مطالعه است. یافته های این پژوهش کمک خواهد کرد که با همه چیز از rollouts بالقوه واکسن به تعیین که بهداشت عمومی اقدامات موثر رفتن به جلو.

ما به داده های ارزشمند از جمله disaggregated داده ها برای درک تاثیر بر جمعیت های آسیب پذیر. و ما نیز اهرم های موجود و جدید آزمایشگاه ظرفیت برای پژوهش است. بهتر از ما درک می کنیم این ویروس گسترش آن و تاثیر آن در افراد مختلف بهتر از ما می تواند به مبارزه با آن و در نهایت آن را شکست.

در حالی که این تحقیقات حیاتی است که اتفاق می افتد, ما همچنین به ماندن با تمرکز بر آنچه که ما در حال حاضر می توانید به کنترل COVID-19 و بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. تست کلید است. ما در حال حاضر رسیده 20,000 آزمون های روزانه, تقریبا دو برابر, که در آن ما در اوایل این ماه. اما تست باید افزایش یابد و حتی بیشتر قبل از ما می تواند بازگشایی و راه اندازی مجدد فعالیت های عادی ما به عنوان یک کشور است. شما بوده ام به انجام بخشی خود را با ماندن در منزل و تمرین فیزیکی فاصله. آن کار می کند و ما نمی توانیم به زباله این پیشرفت است.

ما شاهد تراژدی وحشتناک در دراز مدت مراقبت از امکانات در سراسر کشور است. این غیر قابل قبول است. اگر شما عصبانی هستید, نا امید, ترس, شما به این راه احساس. ما می توانیم بهتر انجام دهید. ما نیاز به انجام بهتر چون ما عدم ما پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ های ما, بزرگان, بزرگترین نسل ساخته شده است که این کشور است. ما نیاز به مراقبت از آنها را به درستی. کانادایی ها نیاز به با هم بکشید.

شده اند وجود دارد درخواست کمک نظامی توسط هر دو انتاریو و کبک که البته ما خواهد بود پاسخ دادن. ما زنان و مردان در گام خواهد شد تا با شجاعت و شهامت آنها همواره نشان داده شده است. در کوتاه مدت ما خواهد بود وجود دارد با پشتیبانی به طوری که استان می تواند به کنترل این وضعیت است. اما این یک راه حل دراز مدت. در کانادا ما نباید سربازان مراقبت از سالمندان است. رفتن به جلو در هفته و ماه به ما خواهد شد و همه باید برای پرسیدن سوالات سخت در مورد چگونگی آن به این. همه ما باید انجام دهید برای دریافت از طریق این وضعیت وحشتناک.

[ترجمه از فرانسوی] هر کس در حال انجام بخشی خود را برای دریافت از طریق این دوره است. ما همه بخشی از این تیم است. در حالی که ما انجام بخشی از ما را همه باید انجام بخشی خود را. با هم ما می توانیم از این طریق دریافت کنید و ما با هم خواهد آمد در نیروی کامل است. با تشکر از شما.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de