ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: ‘کانادا دیده نشده و این نوع مدنی بسیج پس از جنگ جهانی دوم’

او در مارس 1 مختصر به کانادایی PM پارلمان خواست تا رزومه کاری و تاکید کرد که هر کس به ‘پاسخ به ندای وظیفه” در مبارزه با COVID-19. در اینجا متن کامل.

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود به تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

من می خواهم برای شروع صبح امروز با آرزوی همه مبارک سیک ماه میراث. هر روز سیک-کانادایی را به شهرهای ما و محله ما قوی تر است. و در حال حاضر زمانی که مردم نیاز به کمک بیشتر شما پله تا یک بار دیگر. در رجینا شما ارائه منابع به همسایگان خود را. در حالی که در Mississauga شما در حال اهدا به سیوا بانک مواد غذایی. آن را فقط نشان می دهد که ما همه با هم قوی تر, حمایت از هر یک از دیگر. شما در حال انجام بخشی خود را و بسیاری دیگر در حال انجام همان.

[ترجمه از فرانسه] به مردم در خط مقدم با تشکر از شما. به کشاورزان و رانندگان کامیون به مردم ارائه حمل و نقل هوایی به پرستاران و پزشکان شما در حال کار 24/7 بنابراین ما می خورند و ما داروها. شما در حال حفاظت از بهداشت و سلامت خانواده های ما. دولت شما وجود دارد برای شما. و همه ما می گویند با تشکر از شما.

[در زبان انگلیسی] دولت ما تا به معرفی سه نقطه برنامه اقتصادی برای محافظت از شغل کمک به مردم گذاشته و واردات و کسب و کار. اگر شما نگران در مورد کار خود را, ما در حال کمک به کارفرمایان نگه داشتن شما را در حقوق و دستمزد با کمک کانادا اضطراری یارانه دستمزد. بعد امروز وزیر Morneau وزیر Ng و وزیر Bains ارائه خواهد شد به روز رسانی در این 75 درصد یارانه دستمزد.

اما آنچه می توانم بگویم این است که آن را در دسترس برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک هستند که با بودجه عمومی و شاهد 30 درصد یا بیشتر کاهش در درآمد ناخالص. که شامل همه چیز از کافه ها و رستوران ها به موسسات خیریه و سازمان های غیر انتفاعی. برنامه به زودی از طریق سازمان تنظیم مقررات.

مثل من گفت: این پول برای کارگران است. کارفرمایان نیاز به گواهی دهند که آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانند به پرداخت باقی مانده 25 درصد از مردم از حقوق و دستمزد.

این بی سابقه ای برابر خواهد شد و ما نیاز به جلو و هم به عنوان یک کشور و اعتماد به یکدیگر به عنوان کانادایی. بنابراین وجود خواهد داشت سفت و مجازات شدید برای تلاش به استفاده از این سیستم و از همکار خود کانادایی ها.

این بی سابقه بار, بنابراین ما در حال گرفتن اقدام بی سابقه. و در حالی که ما با قرار دادن این اندازه گیری در محل, ما در حال ادامه حرکت رو به جلو در دو شاخک های ما اقتصادی طرح. برای کمک به صاحبان کسب و کار نگران اجاره و یا سایر لوایح ما به ارمغان آورده ام در وام های جدید است. برای کمک به افرادی که خود را از دست داده paycheque آیا آنها مستقل یا گذاشته شده ما ایجاد کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند. و در این من به برخی از خبر خوب برای به اشتراک گذاشتن.

شروع آوریل 6, شما قادر خواهید بود به درخواست برای کانادا پاسخ اضطراری بهره مند شوند (CERB). یک یادآوری اگر شما در حال گرفتن یارانه دستمزد خود را از کارفرما, شما نمی توانید جمع آوری CERB. آن را به یک یا دیگر. شما می توانید هر دو از این منافع است. برای CERB شما می توانید با ثبت نام آنلاین در کانادا است.ca. با انتخاب پرداخت مستقیم شما باید دریافت پرداخت خود را ظرف سه تا پنج روز. اگر شما نمی توانید درخواست آنلاین نگران نباشید. شما می توانید تماس با آژانس درآمد کانادا برای کمک به بیش از تلفن. توسط پست الکترونیکی شما دریافت چک خود را ظرف مدت 10 روز.

پس از اعمال همه شما نیاز به انجام به نگه داشتن گرفتن این سود را بررسی کنید در هر ماه به شما می گویند که هنوز هم کار می کنند. و اگر شما در حال حاضر اعمال می شود از طریق EI شما همه در حال تنظیم است. شما لازم نیست برای انجام هر چیزی در مارس 6. ما در حال قرار دادن اقدامات در محل پس ما نمی بیش از حد سیستم اما من می توانم به شما اطمینان دهم که همه پول خود را دریافت کنید.

بعد امروز وزیر Duclos و وزیر Qualtrough خواهد شد که جزئیات بیشتر در کل این روند از واجد شرایط بودن برای استفاده از, برای گرفتن چک خود را. اما خط پایین این است: ما در حال گرفتن به شما کمک شما نیاز دارید هنگامی که شما به آن نیاز دارید.

ما یک برنامه برای محافظت از مشاغل برای کمک به کسانی که گذاشته شده است و برای حمایت از کسب و کار است که با داشتن مشکلات جریان نقدی. و ما در حال انجام نشده است. ما قصد داریم به نگه داشتن کار سخت را به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن حمایت شما نیاز دارند. این بزرگترین برنامه های اقتصادی در کانادا ،

بنابراین من خواست به خانه رهبر و معاون وزیر برای رسیدن به احزاب دیگر در مورد آوردن مجلس است. این باید یک تیم کانادا در تلاش است. دولت از تمام سفارشات در سراسر کشور در حال پله تا برای تحقق مسئولیت های خود را به کانادایی ها.

کانادا دیده نشده و این نوع مدنی بسیج پس از جنگ جهانی دوم است. این بزرگترین اقتصادی اقدامات در طول عمر ما به شکست یک تهدید برای سلامت ما است. این تاریخی اقدامات را حمایت کانادایی به ماندن در خانه برای شکست COVID-19.

اما دولت به تنهایی نمی تواند پیروزی در این مبارزه است. همه ما باید برای پاسخ به ندای وظیفه. این سرویس که بسیاری از ما هرگز خواسته به انجام.

ما هر یک از ما باید برای زندگی تا پایان ما از این معامله. ما باید تحقق جمعی ما مسئولیت به هر یک از دیگر. گوش دادن به بهداشت عمومی قوانین وظیفه شما است. ماندن در منزل است که راه خود را به خدمت می کنند. بنابراین باید هوشمند در مورد آنچه شما در مورد انتخاب شما را. این است که چگونه شما خود را در خدمت کشور و چگونه همه ما خدمت به یکدیگر است.

چگونه به خوبی ما این کار را در حال حاضر تعیین می کند که در آن کشور ما خواهد بود در دو هفته یا دو ماه. آن را در دست ما است. آن را در دست های خود را.

[ترجمه از فرانسوی] همه ما باید نقش بازی. ما یک مسئولیت جمعی. که در آن ما در چند هفته یا چند ماه نیست من بستگی دارد اما بر شما.

من خواستار وظیفه مدنی خود را برای محافظت از دیگران است. اگر شما به دنبال بهداشت دستورالعمل های شما با قرار دادن دیگران در معرض خطر است. همه شما باید یک تعهد اخلاقی به خانه باقی می ماند. همه ما باید یک تعهد اخلاقی به مراقبت از یکدیگر.

آن است که با همکاری با یکدیگر است که ما را از این آمده. آن است که توسط باقی مانده درست به ارزش های ما است که ما خواهد ماند که ما به عنوان کانادایی.

با تشکر از شما.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im