ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: کارفرمایان را ببینید دستمزد پرداخت یارانه شروع مارس 7

در مارس 27 جلسه در COVID-19 گیر PM خاطر نشان کرد هر کس که آنها نمی تواند نگه داشتن هر دو یارانه دستمزد و CERB و گفت: فدرال در حال کار با استان ها و مناطق در دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد

وجود دارد کانادایی کار ساعت های طولانی به نگه داشتن هر یک از دیگر و امن نگه داشتن کشور ما در حال حرکت است. اما برای همه قرار دادن در یک شیفت اضافی در حال حاضر شخص دیگری وجود دارد که می خواهد به کار می کنند اما نمی توانند. شاید شما گذاشته شده است به دلیل بیماری همه گیر. شاید شما هنوز هم باید یک کار اما مطمئن نیستید اگر کارفرمای شما در حال رفتن به نگه داشتن شما را در اطراف ماه آینده. هر وضعیت شما ممکن است ما در گوشه ای خود را.

در اوایل این ماه ما معرفی کانادا اضطراری دستمزد یارانه برای کمک به محافظت از کار خود و یا کمک به شما برای بازگشت به کار. و به عنوان از این برنامه های کاربردی برای این برنامه باز کرده اند. کارفرمایان هم اکنون می توانید ارسال یک ادعا برای کانادا اضطراری یارانه دستمزد از طریق آژانس درآمد کانادا. برای دسترسی به 75 درصد یارانه دستمزد برای کارکنان خود را آنلاین از طریق کانادا.ca برای رسیدن به این پورتال است. این که آیا شما یک موسسه خیریه است که در استخدام 200 نفر یا یک رشد سریع راه اندازی است که استخدام فقط 20 شما خواهد بود واجد شرایط برای تا $847 هر هفته هر کارمند.

و شما می توانید انتظار برای دیدن این پول به زودی. سازمان تنظیم مقررات با همکاری موسسات مالی, بنابراین مطمئن شوید که شما ثبت نام برای پرداخت مستقیم به دریافت پول خود را به سرعت. اولین پرداخت ها باید شروع به وارد در مارس 7. برای سازمان هایی مانند تمرکز بر طبیعت که به من فرستاده یک نامه در هفته گذشته, که بزرگ است. به دلیل COVID-19. این موسسه خیریه از گوئلف است که مجبور به اخراج تمام کارکنان خود را. اما به لطف یارانه دستمزد آنها در حال حاضر می تواند کارکنان خود را در حقوق و دستمزد و آموزش حفظ بچه ها در مورد طبیعت است.

وجود دارد بنابراین بسیاری از داستان درست مثل این یکی. شده اند وجود دارد بیش از 300 ، 000 بازدید از ماشین حساب آنلاین ما راه اندازی در هفته گذشته برای کمک به کسب و کارهای آماده سازی یک ادعا است. و پس از پورتال باز ساعت 6 صبح امروز صبح تقریبا از 10 ، 000 کسب و کار در حال حاضر اعمال می شود برای آن است. که به شما می دهد یک حس فقط چگونه بسیاری از مردم در این برنامه کمک خواهد کرد.

حق در سراسر کشور آن را به نگه داشتن کسب و کار و کارگران متصل, و است که به مردم اطمینان که آنها شما باید یک کار در حال حاضر و در ماه آینده برای حمایت از خود و خانواده خود را. و به این معنی کارفرمایان خواهد شد نه تنها کمک به شناور باقی می ماند از طریق زمان دشوار اما آنها آماده خواهید بود به دنده عقب تا زمانی که همه چیز بهتر است. همه ما می دانیم محلی سالن و یا یک باشگاه ورزشی که تا به حال به یک محله رستوران و یا فروشگاه که واقعا تلاش. و مهمتر از همه ما می دانیم افرادی که کار می کنند وجود دارد. آنها سزاوار یک دست را از این طریق دریافت کنید. و این چیزی است که یارانه دستمزد است.

مردم در مواجهه با چالش های مختلف در حال حاضر و هیچ برنامه تنها می تواند رسیدن به همه. بنابراین ما در آینده این از هر زاویه. اگر کارفرمای شما نمی توانید استخدام شما را, اگر شما یک کارگر فصلی, اگر شما نمی توانید پیدا کردن یک شغل در حال حاضر کانادا واکنش اضطراری بهره مند است وجود دارد برای شما. شما احتمالا در حال حاضر شما دریافت اولین چک. و اگر شما نیاز به کمک به دوباره برای ماه آینده به صورت آنلاین و مجددا که شما هنوز واجد شرایط.

من می خواهم به همه یادآوری شما نخواهد بود قادر به نگه داشتن هر دو یارانه دستمزد و CERB. آن را یک یا دیگر نه هر دو. اگر شما یک دانش آموز وجود دارد پشتیبانی برای شما بیش از حد.

در حال حاضر ما در حال کار با دیگر احزاب در قانون به کمک این جریان. مجلس باید خود را برای اولین بار مجازی نشسته فردا و یک فرد نشسته در روز چهارشنبه. و اگر شما ضروری کارگر شایسته شما پرداخت می شود به درستی برای شما کار باور نکردنی. دولت ما در حال انجام آن بخشی را که اتفاق می افتد.

انتاریو بیرون آمد با یک طرح بیش از آخر هفته و ما در حال کار با آنها را به ارائه پشتیبانی آنها نیاز به ارائه نتایج. و ما در حال حاضر در بحث با دیگر استان ها و مناطق برای دریافت برنامه های خود را برای یک مرکزی کارگران در محل.

من بیشتر به روز رسانی در سراسر کشور در روزهای آینده. به من گفت: توصیه ما همچنین همکاری مشترک در دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد هنگامی که زمان می آید. مختلف استان و منطقه خواهد بود قادر به حرکت در سرعت های مختلف. اما ما نیاز به روشن و هماهنگ تلاش از ساحل به ساحل به ساحل. و بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند, شما نیاز به ادامه به دنبال توصیه از مقامات بهداشت عمومی است که برای نگه داشتن هر کس امن است.

[ترجمه از فرانسوی] ما همچنین در حال کار با استان ها و مناطق مختلف با مشخصات خود را به تدریج بازگشایی اقتصاد است. هر استان و هر سرزمین متفاوت است واقعیت است. اما ما باید با هم کار برای اطمینان از ایمنی همه کانادایی ها. همه ما بسیار مشتاق به بازگشت به یک زندگی عادی اما ما باید انجام دهیم این است که درست است. در غیر این صورت ما در معرض خطر از دست دادن همه پیشرفت ما تا کنون ساخته شده.

بنابراین شما می دانید چه باید بکنید. ماندن در خانه در ادامه به شستن دست های خود را اغلب و اگر شما مجبور به رفتن نگه داشتن دو متر فاصله از شما و دیگران است. هر روز ما نزدیک شدن به زمانی که همه از این خواهد بود که پشت سر ما. ما با نزدیک شدن به زمان هنگامی که ما می تواند همه را با هم جشن می گیرند اما ما هنوز وجود دارد. بیایید استقامت با هم دوستان است. با تشکر از شما.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de