ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: ضروری است کارگران جمع آوری شایسته’ (متن کامل)

در مارس 7 جلسه به کانادایی PM اعلام کرد که دستمزد بالا آمدن برای کارگران ضروری در طول COVID-19 همه گیر

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود برای مه 7 سال 2020 است.

من می خواهم برای شروع با چند کلمه در مورد وحشتناک هلیکوپتر سقوط آن و کشته شدن شش شورشی در افغانستان از هفته گذشته است.

دیروز من با حضور در مراسم به افتخار آنها. من سپاسگزار به یک فرصت برای پرداخت من احترام می گذارد. من به صحبت با مادران و پدران و stepfathers پدربزرگ و مادربزرگ و دوستان و پسران و دختران fiances همکاران و عزیزان. همه آنها را ناراحت ، همه آنها نیز فوق العاده افتخار زندگی از خدمات انتخاب شده توسط خود عزیزان است. به عنوان همه ما.

ما هرگز فراموش نکنید که خدمات خود را. آنها را به زندگی می کنند در قلب ما. و من می دانم که افکار همه کانادایی ها با خانواده ها و عزیزان کسانی که در حال رفتن را از طریق فوق العاده دشوار است زمان. ما در کنار آنها و ما همچنان به ایستادگی با آنها در این زمان و زمان دوباره.

اعضای نیروهای مسلح کانادا گام برای کمک به کسانی که نیاز به آن است که آیا به عنوان بخشی از یک ماموریت ناتو در اروپا و یا در پی یک فاجعه طبیعی در اینجا در کانادا. آنها همیشه وجود دارد برای ما مشتاق برای کمک به آماده به خدمت. و این بیماری همه گیر از این قاعده مستثنی است که دولت ما را دریافت درخواست کمک از انتاریو و کبک مردان و زنان ما در لباس یک بار دیگر به تماس پاسخ داده.

در انتاریو 265 CAF اعضای در حال حاضر مستقر شده اند به پنج تسهیلات مراقبت دراز مدت. آنها در حال حمایت از ما در خط مقدم کارگران مراقبت از ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و آوردن برخی از راحتی را برای خانواده خود را.

اگر شما از دست یک دوست در یکی از این امکانات و یا اگر شما یک دوست شما نشده اند قادر به بازدید هفته. شما نگران بیمار در مورد آنچه فردا خواهد آورد و شما امیدواریم که که آنها در حال گرفتن مراقبت از آنها سزاوار است. با دیدن ما CAF اعضای خود ارائه کمک و استعدادها در طول این زمان نامشخص است اطمینان دید برای بسیاری از این خانواده ها است. بنابراین من می خواهم برای تشکر از همه کسانی که میرم مستقر شده اند و تمام خط مقدم کارگران که همچنان به کار سخت تر از همیشه. آنها در حفظ و سالمندان ما امن است.

[ترجمه از فرانسوی] در کشور برخی از 1200 کانادا تفنگداران مستقر شده اند به ارائه کمک به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس در چند جمله 200 رنجرز در Nunavik و پایین ساحل. و در سراسر کبک ما در حال حاضر بیش از 670 CAF پرسنل در 20 دراز مدت مراقبت از خانه با 350 اعضای اضافی را فراهم کند. ما انتظار داریم که هفته آینده وجود خواهد داشت و در مجموع 1,350 پرسنل نظامی به عنوان بخشی از این عملیات به ارائه پشتیبانی در 25 امکانات. مراقبت دراز مدت خانه امکانات شده اند که سخت ترین ضربه COVID-19 و اعضای ما وجود دارد به ارائه کمک. آنها در حال حاضر به دنبال پس از ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ های ما. آنها در حال حمایت از مردم وجود دارد که از جمله پرستاران و خط مقدم کارگرانی که در حال کار ساعت های بسیار طولانی در خیلی شرایط بسیار دشوار است.

بنابراین من می خواهم برای یک لحظه با تشکر از همه ما پرسنل نظامی که به شدت دست به من قرض بدهید. من همچنین می خواهم به رسمیت شناختن کار باور نکردنی است که ما در خط مقدم کارگران انجام شده است پس از آغاز این بحران نه تنها در دراز مدت مراقبت از خانه اما در جاهای دیگر. شما یک منبع انگیزه برای همه ما است. شما به دنبال پس از پدر و مادر ما. شما در حال مراقبت از بیمار است. و شما مراقبت از ما. شما در حال مبارزه با مبارزه خوب با COVID-19 شده اند و پس از آغاز این بحران است. و شما سزاوار بیشتر از ما قدردانی. شما شایستگی این را به درستی پرداخت می شود برای این کار ضروری است که شما در حال انجام است. [پایان ترجمه]

امروز من می توانم اعلام کنم که ما به توافق با تمام استان ها و مناطق برای ارائه یک دستمزد بالا برای کارگران ضروری. برای کانادایی که در حال نامیده می شود به کار برای رفتن به کار هر روز. برای کانادایی ها هستند که ما را با ارائه خدمات ضروری بنابراین ما می تواند همچنان به نگه داشتن خانواده های ما امن و سالم است.

در حال حاضر ما در حال نهایی سازی جزئیات با آخرین گردید. و من می خواهم به تاکید است که در این بوده است که واقعا تلاش های مشترک. داستان از سراسر کشور همه توافق دارند که ما نیاز به حمایت اساسی ما کارگران است. و تشکر میکنم از premiers برای ادامه تیم کانادا رویکرد است.

ما با تکیه بر این کارگران در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است و ما وجود دارد می خواهد به حمایت از آنها. از آن خواهد شد تا به هر استان و منطقه ای که دقیقا تعیین واجد شرایط برای این افزایش دستمزد, اما خط پایین این است: اگر شما در حال به خطر انداختن سلامت خود را به نگه داشتن این کشور در حال حرکت و شما در حال ساخت حداقل دستمزد شما سزاوار یک ،

من می خواهم به نزدیک اشاره کرد که امروز مسلمانان در کانادا و در سراسر جهان خوانده شده را علامت Vesak را مهم ترین جشنواره است. در حالی که این سال را جشن خواهد بود کمی متفاوت بودا پیام صلح خدمت خالصانه و محبت به کسانی که در نیاز است مهم تر از همیشه. من می خواهم به آرزو شاد و صلح آمیز Vesak به تمام کسانی که جشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de