ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: فدرال گسترش CEWS فراتر از ماه ژوئن (متن کامل)

در مارس 8 جلسه به کانادایی PM اعلام کرد که کانادا اضطراری یارانه دستمزد تمدید خواهد شد ‘برای کمک به kickstart اقتصادی ما بازگشایی و افزایش مشاغل’

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود به زبان انگلیسی در 8 مه سال 2020 است.

سلام به همه.

اوایل امروز ما با دریافت این گزارش کار برای ماه آوریل است.

این اعداد به ما بگویید آنچه ما در حال حاضر می دانستند که در حال حاضر کانادایی در حال صدمه زدن به دلیل این بیماری همه گیر. هر کس خود را اما آن همه جوش پایین به یک زمان بسیار دشوار است برای بسیاری از مردم است. کانادایی ها نیست در این تنهایی به عنوان چهره جهان COVID-19. اما اگر شما از کار شما نیازی به شنیدن این که دیگر مردم از کار بیش از حد. شما باید بدانید که وجود دارد این است که یک برنامه به شما از طریق این دریافت کنید و شما را در این کار است. و این دقیقا کاری است که این دولت متمرکز شده است.

در مواجهه با این چالش بی سابقه ما گرفته ایم عمل است. شاید شما یکی از بیش از هفت میلیون نفر از مردم این CERB برای کمک به پایان می رسد دیدار. یا بهتر است شاید به لطف یارانه دستمزد خود را از کارفرما قادر بوده است به rehire شما. این چیزی است که اتفاق افتاده است برای کسانی که کار در تعقیب یک بنف گردشگری شرکت. آنها در این کار از آنجا که این برنامه است. ما ایجاد کانادا اضطراری یارانه دستمزد به محافظت از مشاغل در هر کجا که ممکن است.

پس از آن راه اندازی شد هفته گذشته کارفرمایان را برای اعمال یارانه برای تقریبا دو میلیون نفر از کارگران. و به عنوان استان ها و مناطق به تدریج شروع به بازگشایی در ماه های آینده و CERB کمتر می شود و کمتر نیاز به این یارانه بازی خواهد کرد و حتی بیشتر ، همین دلیل است که من می توانم اعلام کنم که امروز ما خواهد شد گسترش کانادا اضطراری یارانه دستمزد فراتر از ژوئن برای کمک به kickstart اقتصادی ما بازگشایی و افزایش شغل.

ما باید جزئیات بیشتری در هفته آینده, اما برای کسب و کار ضربه COVID-19 می دانم این است: دستمزد یارانه ادامه خواهد داد وجود دارد را برای شما برای کمک به شما در حفظ و کارکنان خود را در حقوق و دستمزد. پس از پر کردن نرم افزار در کانادا است.ca اگر شما قبلا انجام شده است. و اگر شما تا به حال به افراد اجازه دهید بروید و سعی کنید به آنها را به عقب. آن کسانی که کارگران خواهد شد که درایو ما اقتصاد را در کوتاه مدت و بلند مدت بهبود است.

در دیگر حمایت کانادا اورژانس حساب کسب و کار دیده شده است توسط بیش از یک و نیم میلیون کسب و کار به آنها بسیار مورد نیاز وام. بین CEBA و دستمزد یارانه, ما در حال کمک به کارفرمایان سراسر کشور حفظ کانادایی در کار است. در حال حاضر حتی اگر ما در حال رسیدن به میلیون ها نفر از کانادایی ها ما نیاز به رسیدن به حتی بیشتر. ما در حال کار در سراسر ساعت به روز رسانی و تنظیم به طوری که کمک به عنوان بسیاری از کارگران, کسب و کارهای کوچک و خانواده ها و افراد جوان به عنوان امکان پذیر است.

ما همچنین می دانیم که برخی از بخش آمار شده اند به خصوص سخت است. بنابراین ما در حال افزایش است که بیش از حد. وزیر Bains خواهد بود منجر به یک صنعت جدید استراتژی شورای ریاست Monique Leroux. این شورا را عمیق تر شیرجه چگونه این بیماری همه گیر است و مؤثر در بخش های خاص و چگونه به بهترین حمایت از آنها. ما در حال اعمال نفوذ تخصص از استراتژی اقتصادی جداول ما در اولین دستور و همچنین به دنبال جدید رهبران صنعت. این خواهد بود که یک انجمن اختصاصی برای صنعت و دولت به گرد هم می آیند در مقابله با اثرات COVID-19 و آن را بر اساس آنچه ما در حال حاضر انجام می شود برای کارگران در همه چیز از انرژی برای کشاورزی است.

توجه داشته باشید که در وزیر guilbeault را از دست خواهد شد که جزئیات بیشتر در ظهر در مورد چگونه ما 500 میلیون دلار بسته به هنر و فرهنگ و ورزش در حال حاضر نورد از برای حمایت از کارگران در این بخش. این سرمایه گذاری کمک خواهد کرد که مردم دسترسی دستمزد حمایت و کمک به سازمان های دسترسی به منابع مالی است. ما هنرمندان و سازندگان و ورزشکاران جوان ما الهام بخش و کمک به ما احساس متصل می شوند حتی زمانی که ما در خانه هستید. آنها وجود دارد برای ما و ما میخوایم برای آنها وجود دارد. بدون توجه به جایی که شما کار می کنند مهم نیست که شما این بار دشوار است. اما با برنامه ریزی درست ما را از این طریق دریافت کنید و ما دوباره قوی تر از همیشه.

آن را سخت به فکر می کنم سخت تر بار برای کشور ما اما همانطور که بزرگان ما به ما یادآوری کانادا مواجه شده است و چالش های قبل و ما همیشه آنها را به غلبه بر. امروز ما به مناسبت سالگرد 75 از روز پیروزی در اروپا و پایان جنگ جهانی دوم در این قاره. پس از شش سال از جنگ باید آن را احساس مانند آن روز هرگز نمی خواهد آمد. اما آن را انجام داد. و آن را به دلیل شجاعت از همه کسانی که خدمت کرده و به دلیل قربانی کردن همه کسانی که به زندگی خود را. از آن شده است 75 سال پس از ما پدربزرگ و مادربزرگ و پدر بزرگ و مادر بزرگ ایستاده بود تا به انجام بخشی خود را. هفتاد و پنج سال پس از آنها ایستاده بود و متحد و قوی به اطمینان حاصل شود که ما می خواهیم در صلح زندگی می کنند و آزادی است. امروز به عنوان نسل ما چهره خود ما نبرد اجازه دهید ما باید با الهام از آنها و خود را بگیریم که ما آنها را محافظت می کند و همه کانادایی ها.

این چالش ما و من می دانم که ما طلوع خواهد کرد برای دیدار با آن است. با تشکر از شما.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im