ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: بهداشت و درمان کانادا تصویب اولین کانادایی کارآزمایی بالینی برای COVID-19 واکسن [متن کامل]

او در مارس 16 جلسه نخست وزیر بهداشت اعلام کرد کانادا برای تصویب یک واکسن آزمایشی در دانشگاه Dalhousie

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود به 16 ماه مه سال 2020 است.

سلام به همه خوشحال آخر هفته.

من می خواهم برای شروع با توجه به این که فردا روز جهانی مبارزه با همجنسگرا ستیزی تراجنسی و Biphobia. هر سال این روز که در آن ما صحبت کردن در برابر انگ و خشونت که هدف جامعه تجاوز. ما باید برای نشان دادن همبستگی ما فردا و هر روز. هوموفوبیا تراجنسی و biphobia هرگز خوب همه ما باید نقش بازی در ساختمان کانادا که در آن هر کس می تواند با افتخار از آنها چه کسانی هستند و آنها را دوست دارم.

[زبان فرانسه] صرف نظر از این که شما یا جایی که شما زندگی می کنند زندگی شما تغییر کرده است به دلیل این بیماری همه گیر. چالش های خود را و نیازهای دیگر همان دلیل وضعیت خود است و دیگر همان است. دولت ما اجرا برنامه های جدید برای کمک به ما از طریق این بحران — که آیا شما در حال مطالعه و یا بازنشسته با یا بدون یک کار. در همان زمان ما پیش بینی حمایت های بیشتری را برای برنامه ها و سازمان هایی که کار ضروری است و حتی ضروری تر این روز است.

بهداشت و درمان کانادا در حال حاضر مورد تایید کانادا بالینی به صورت بالقوه COVID-19 واکسن در کانادا مرکز Vaccinology در دانشگاه Dalhousie. شورای ملی تحقیقات کانادا مشغول به کار خواهد شد با تولید کننده به طوری که اگر این واکسن در آزمایشات موفق هستند, ما می توانیم تولید و توزیع آن را در اینجا در خانه. تحقیق و توسعه و باید درست انجام شود اما این تشویق اخبار.

چند هفته پیش ما اعلام $40 میلیون برای زنان’ پناهگاه و تجاوز جنسی در مراکز سراسر کشور است. و برای بومی زنان و کودکان فراری از خشونت ما در حال ارائه 10 میلیون دلار برای پناهگاه های اضطراری. هدف ما این بود که برای کمک به این سازمان را به تمام اقدامات لازم را برای محافظت از مردم نه تنها از خشونت اما از COVID-19. تا به امروز بیش از 500 زنان’ پناهگاه و تجاوز جنسی سازمان دریافت کرده اند حمایت اضافی از جمله جا خانه در همیلتون ، Miramichi مرکز اورژانس برای زنان ساسکاتون فاصله خانه و جنوب Okanagan زنان در نیاز جامعه است.

من در حال حاضر می خواهم به نوبه خود به آنچه ما انجام می دهیم برای پدر و مادر. همانطور که شما احتمالا شنیده اید, ما در حال افزایش کانادا اولاد ماه مه. شما می توانید انتظار برای دریافت 300 دلار بیشتر در هر زمانی که کودک شما را به نفع این جمعه. اما این همه نیست. با شروع در ماه جولای 20th, ما افزایش خواهد یافت کانادا کودک نفع یک بار دیگر برای سال آینده. هر تابستان به مدت سه سال گذشته ما افزایش CCB برای کمک به نگه دارید تا با هزینه زندگی. در این تابستان خواهد بود. به عنوان قیمت مواد غذایی خود را تنظیم خواهد شد تا بهره مند شوند.

اولویت شماره یک ما همواره برای حفاظت از سلامت و ایمنی کانادایی و ما توانسته ایم به تعداد صلیب سرخ کانادا برای انجام درست آن. آنها شده اند و نقش کلیدی را در حمایت از کانادایی ها در طول این بحران کمک به افراد و جوامع خود را با فشار دادن نیاز دارد. اما مانند بسیاری از سازمان های صلیب سرخ مواجه است افزایش تقاضا برای خدمات خود را در یک زمان و جایی که آنها در حال گرفتن کمتر داوطلبان و دریافت کمتر در کمک های مالی تا امروز ما این است که دولت سرمایه گذاری 100 میلیون دلار به اطمینان حاصل شود که صلیب سرخ نگه می دارد در پاسخ به COVID-19 در حالی که همچنین در حال آماده شدن برای پتانسیل سیل و آتش سوزی.

[زبان فرانسه] من می خواهم برای پایان دادن به این صبح با صحبت کردن به جوانان و کودکان گوش دادن به ما. من می دانم که چند هفته گذشته شده اند بسیار سخت است. شما به دنبال به جلو به دیدن دوستان خود برای رفتن به مدرسه و بله به یک استراحت از پدر و مادر خود را. برای نوجوانان از جامعه تجاوز, آن را حتی سخت تر است. اغلب چیزهایی که سخت در خانه و ما همه دور از ما حمایت شبکه. ما وجود دارد برای شما و هم ما قادر خواهید بود برای دریافت از طریق این. همه چیز در حال رفتن به رفتن بهتر است. به ادامه کمک های اطراف خانه همچنان به کمک پدر و مادر خود را به دلیل این کمک می کند تا همه ما کمک می کند تا همه ما را به رفتن را از طریق این به عنوان یک جامعه است. برگزاری سریع قطع و ما را به دیدن هر یک از دیگر در طرف دیگر.

با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.

tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im