ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: کمک در آینده برای کسانی که کار کاهش ساعت (متن کامل)

در مارس 6 جلسه توجیهی روزانه به کانادایی ها در COVID-19 گیر PM توضیح داد که چگونه برای دریافت, کانادا پاسخ اضطراری بهره مند شوند و در اشاره به کمک های بیشتر به آمده برای کسانی که واجد شرایط نیست و در عین حال

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود به تاریخ 6 آوریل سال 2020 است.

Bonjour à tous.

من می خواهم برای شروع صبح امروز با شناخت که امروز دردناک سالگرد. آن را در حال حاضر شده است دو سال پس غم انگیز هومبولت Broncos سقوط. از ساحل به ساحل به ساحل ما به یاد داشته باشید 16 زندگی به پایان رسید که بیش از حد به زودی و بسیاری دیگر بودند که برای همیشه لطفا برای تغییر. اگر شما از دست یک دوست و یک هم تیمی و یا یک دوست اگر شما هنوز هم بازسازی و بازیابی, من می خواهم شما بدانید که ما در اینجا برای شما و ما همیشه در اینجا برای شما. شما جامعه هومبولت همراه با تمام کانادایی ها که با شما ایستاده نشان داده اند, باور نکردنی قدرت و انعطاف پذیری است. و فقط مانند مردم قرار دادن چوب هاکی و یا پوشیدن پیراهن شما به ما یادآوری می کنند که با هم ما می توانیم از طریق حتی در تاریک ترین زمان.

در حال حاضر که ما با یک چالش بر خلاف هر گونه دیگر ما تکیه بر دوستان و خانواده. و ما اجازه دهید آنها را می دانیم که آنها می توانید تکیه بر ما بیش از حد. هفته ها و ماه های پیش رو آسان نخواهد بود اما ما در حال رفتن به دریافت از این طریق با هم. من مطمئن هستم که بسیاری از شما به تماشای ملکه آدرس بعد از ظهر دیروز و پیام وحدت و حل و فصل است مهم تر از همیشه.

پخش PM آدرس

هیچ کس نباید احساس تنهایی در این. هیچ کس نباید تعجب می کنم که چگونه آنها را آب و این طوفان بدون پشتیبانی. بیش از چند هفته گذشته ما به ارمغان آورد در یک طیف وسیعی از اقدامات جدید برای کمک به خانواده ها و کارگران سالمندان و صاحبان کسب و کار از این طریق دریافت کنید. با هم گرفته ایم معرفی بزرگترین اقتصادی اقدامات در طول عمر ما کمک خواهد کرد که میلیون ها نفر از مردم است. که شامل کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB) اگر شما از دست رفته خود را paycheque. این که آیا شما در حال مراقبت از کسی که بیمار گذاشته شده و یا در حال زندگی با معلولیت CERB است وجود دارد برای شما.

این سود در حال حاضر در دسترس از امروز شروع. اگر شما متولد در ژانویه فوریه یا مارس شما می توانید رفتن به کانادا.ca و درخواست آنلاین. اگر شما نمی توانید درخواست آنلاین نگران نباشید. شما می توانید تماس بگیرید 1-800-959-2041. پس از آن باز امروز صبح 240,000 مردم در حال حاضر با موفقیت اعمال می شود. برای هر کس دیگری شما قادر خواهید بود به درخواست یکی دیگر از روز در این هفته با توجه به ماه تولد. ما می دانیم که شما نیاز به این حمایت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. ما باید مطمئن شوید که سیستم با این نسخهها کار برای همه. اگر شما با استفاده از پرداخت مستقیم به حساب شما پول دریافت خواهید کرد سه تا پنج روز بعد.

این CERB است که به منظور کمک به همه کانادایی ها که به آن نیاز دارند و میلیون ها کانادایی خواهد بود آن را با شروع این هفته است. اما وجود دارد برخی از افرادی که هنوز نمی واجد شرایط که ما نیاز به کمک. اگر شما در حال کار بر کاهش ساعت به 10 ساعت در هفته و یا کمتر ما به زودی اعلام خواهد کرد که چگونه شما خواهد بود قادر به واجد شرایط برای CERB. این است که به شما کمک کند اگر شما یک گیگ کارگر قرارداد کارگر و یا یک داوطلب آتش نشان است. ما همچنین می خواهید برای گفتن به کسانی که مشغول به کار هستند اما کمتر از آنها با بهره مند شوند. من فکر خاص در منزل-مراقبت کارگران و یا مراقبت طولانی مدت کارگران به دنبال پس از آسیب سالمندان است.

و من می دانم که وجود دارد همچنین بسیاری از دانشگاه یا دانشجویان بدونم که چه نوع از کار شما در این تابستان. شما نیاز به حمایت در حال حاضر. و کار در جریان است به آن را دریافت به شما به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

برای مردم در تمام این شرایط ما را می بینید. ما قصد داریم برای شما وجود دارد. و ما در حال کار به عنوان سخت به عنوان ما می تواند به شما برای حمایت شما نیاز دارند.

در همان زمان ما نیز اعلام کرد 75 درصد دستمزد یارانه برای کمک به شما در حفظ شغل خود و کمک به کسب و کار نگه داشتن کارکنان خود را در حقوق و دستمزد. در حال حاضر ما در حال تهیه پیش نویس قوانین و صحبت کردن با دیگر احزاب پیش از آوردن مجلس به قرار دادن یارانه دستمزد در محل به سرعت به عنوان امکان پذیر است. از حمایت شما و خانواده خود را اولویت ما است.

خود را وزیر مالیه لایحه Morneau خواهد شد که به روز رسانی های بیشتر به زودی, اما خط پایین در اینجا است. هر وضعیت شما ما در حال کار به شما کمک شما نیاز.

این تصمیم از شش بانک های بزرگ و برخی از اتحادیه های اعتباری برای کاهش نرخ بهره کارت های اعتباری تقریبا در نیمی از افراد در دشواری های مالی به دلیل همه گیر خواهد به آنها کمک های مورد نیاز در بدهی. من همچنین می خواهم برای تشکر از وزیر Morneau خود را برای رهبری برجسته در این. و ما نیاز به دیدن و حتی بیشتر عمل مانند این رفتن به جلو به دلیل این است که یک زمان به فکر می کنم در مورد هر یک از دیگر در مورد خط پایین.

توجه داشته باشید که من می خواهم به رسمیت شناختن این ابتکار جدید کانادا اتاق بازرگانی راه اندازی شد در همکاری با دولت ما. کانادا کسب و کار انعطاف پذیری شبکه کمک خواهد کرد که کسب و کار از تمام اندازه ها نه فقط از این طریق دوره های دشوار اما ما درایو بهبود اقتصادی پس از آن. این بر اساس آنچه ما در حال حاضر انجام می شود برای کمک به صاحبان کسب و کار. ما سه نقطه برنامه اقتصادی است که پشتیبانی از صاحبان کسب و کار از جمله از طریق وام های جدید در حالی که حفاظت از مشاغل با دستمزد یارانه و کمک به کسانی که دیگر paycheque با CERB. ما در اینجا برای شما.

منظور از این طریق دریافت کنید و نگه دارید عزیزان ما و خط مقدم ما کارگران امن همه کانادایی ها نیاز به انجام بخشی خود را. فراموش نکنید که شما در حال شکل گیری آینده ما امروز. آنچه بعد از هفته ها و ماه نگاه مانند شما بستگی دارد. این بستگی دارد که آیا شما در خانه بمانند که آیا شما محافظت می کند آسیب پذیر و مطمئن شوید که بیمارستان های ما نیست غرق شده است.

(ترجمه از فرانسوی) هر شهروند به انجام بخشی خود را, زیرا افرادی که ممکن است مجبور به رفتن به محل کار—چنین به عنوان تکنسین آزمایشگاه بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران کامیونداران و کارگران مزرعه—در حال انجام بیش از سهم خود را. آنها فداکاری اجازه می دهد تا بقیه جمعیت به ماندن در خانه.

بهترین راه برای تشکر از آنها را به ادامه به دنبال عمومی-دستورالعمل های بهداشتی. که تمام است که چگونه ما می توانیم تمام محافظت از سلامت خود و سلامت خود را به عنوان به خوبی.

با تشکر از شما برای اینکه امروز در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im