ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: ‘کمک در راه است’ به صورت خارج از کار کانادایی (متن کامل)

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا جایی که او همچنان در انزوا بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19. در اینجا سخنان خود به زبان انگلیسی از مارس 25 سال 2020 است.

در حال حاضر بسیاری از مردم نشسته در اطراف میز آشپزخانه با لوایح, تلاش برای کشف کردن آنچه که نیاز به پرداخت می شود و چگونه به برنامه ریزی برای ماه های آینده. اگر شما شده است پرداخت خود را به حال ساعت کاهش می یابد و یا نگران هستند در مورد صنعت شما این ممکن است واقعا استرس زا گیری.

بیش از حد بسیاری از کانادایی ها با داشتن این سختی گفتگو در مورد امور مالی و آینده خود را. فقط نگاهی به اعداد: در هفته گذشته تقریبا یک میلیون نفر برای اعمال استخدام بیمه. حقیقت سخت است که مردم از کار به دلیل این بحران و نگرانی در مورد آنچه که می آید بعدی.

بنابراین من می خواهم شما بدانید که ما خواهید بود وجود دارد به شما کمک کند. دولت ما در حال انجام همه چیز ما می تواند انجام شود وجود دارد برای شما.

کانادا واکنش اضطراری بهره مند ارائه خواهد شد 2000 دلار در ماه برای چهار ماه آینده برای کارگران که از دست دادن درآمد خود را به عنوان یک نتیجه از COVID-19. این را جایگزین این دو منافع ما اعلام کرد در هفته گذشته اورژانس بهره مند شوند و حمایت اضطراری سود به منظور ساده کردن روند.

مثل من گفت: از شروع ما انطباق رویکرد ما در هر کجا که مورد نیاز است.

بیشتر بخوانید: یک نقشه حرارتی از coronavirus موارد در کانادا

اگر شما از دست داده اید کار خود را به دلیل COVID-19 آیا شما تمام وقت و قرارداد و یا خود اشتغالی این سود جدید وجود دارد خواهد بود برای شما.

اگر شما بیمار هستید و یا قرنطینه به دنبال پس از کسی که بیمار یا در خانه و مراقبت از بچه های خود را آن را برای شما وجود دارد. و حتی اگر شما هنوز هم به کار اما نه دریافت درآمد به دلیل این بحران CERB است وجود دارد برای شما.

نرم افزار پورتال راه اندازی خواهد شد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و مردم باید شروع به دریافت پول ظرف مدت 10 روز پس از ارائه درخواست ،

من می دانم که مردم نگران به تاخیر می اندازد. خدمتگزاران مردم در حال کار در سراسر ساعت با خرید و فروش بی سابقه تقاضا و همه از همان شخصی استرس هر کس دیگری مواجه است.

آنها را به نرم افزار خود را. کمک در راه است.

به منظور سرعت را ما به سرعت در حال استقرار کارگران از بخش های دیگر برای کمک به مقابله با ادعا. در 10 روز گذشته ما تقویت تیم نزدیک به 13000 نفر به تماس های خود را, روند خود را ادعا می کند و شما برای حمایت شما نیاز دارند. و از دوشنبه گذشته ما در حال حاضر فرآوری 143,000 استخدام بیمه ادعا می کند. که به معنی پول بیشتر خواهد شد به طور مستقیم به مردم در سراسر کشور است. ما در حال کار به شما برای حمایت شما نیاز هنگامی که شما به آن نیاز دارید.

و اگر شما در حال انجام خوب یک راه وجود دارد شما می توانید به کمک شخص دیگری. به عنوان یک کارفرما به یک مالک و یا حتی فقط یک دوست شما می تواند بخشی از راه حل است. آن می تواند تمام تفاوت را. از آنجا که آن را با همکاری با یکدیگر است که ما را از این طریق دریافت کنید.

و تیم ما می داند که. ما در حال همکاری با استان ها و مناطق و همچنین با سازمان ملل, Inuit و متیس ملت جوامع به هماهنگی تلاش های ما و مطمئن شوید که همه پشتیبانی می کند.

در اوایل این هفته با داستان ما همچنین در مورد تست برای COVID-19. ما می دانیم که چه مدت شما منتظر نتایج خود را به طور گسترده ای متفاوت است. Premiers و من می دانم که ما باید برای رسیدگی به آن هستیم. این چیزی است که وزیر Hajdu و بحث من با مقامات هر روز, و ما همچنان به انجام آنچه مورد نیاز است برای سرعت بخشیدن به نتایج برای همه.

اما من همچنین می خواهم به رسمیت شناختن کار باور نکردنی پزشکی حرفه ای انجام می دهند ، به گفته دکتر Tam ما در حال حاضر تست حدود 10000 نفر در روز. که یک افزایش بزرگ در تعداد در یک دوره بسیار کوتاه از زمان. و این دلیل است که مردم در سراسر کشور در حال کار خستگی ناپذیر برای ایجاد این اتفاق می افتد.

در همان زمان ما در حال کمک به شرکت های آزمایشگاه و موسسات علمی تولید و عرضه آنچه که ما نیاز دارید بیشتر. از ماسک و هواکش به واکسن و داروهای ضد ویروسی.

ما در حال همکاری با شرکت های هواپیمایی برای دریافت کانادایی به خانه از خارج از کشور و آموزش هر کس که آنها باید منزوی در خانه برای 14 روز.

ما نیز در حال کار با شرکای بین المللی ما در این بحران است. امروز صبح من تا به حال تماس با Sall در رئیس جمهور سنگال و رئیس جمهور Kagame رواندا برای به اشتراک گذاشتن استراتژی در امن نگه داشتن مردم و پرداختن به اثرات اقتصادی از این بیماری همه گیر. من نیز صحبت به نخست وزیر Abiy از اتیوپی و کنیاتا رئیس جمهور کنیا در مورد هماهنگی های بین المللی. و فردا من صحبت کردن با دیگر رهبران G20 به بحث بیشتر جهانی هماهنگی به ما پاسخ.

در حال حاضر آن را مهم تر از همیشه است که کانادایی ها دسترسی به آخرین اخبار و اطلاعات.

به اطمینان حاصل شود که روزنامه نگاران می تواند همچنان به انجام این کار حیاتی دولت ما اعلام اقدامات جدید برای حمایت از آنها. وزیر guilbeault را از دست خواهد بیشتری برای گفتن در مورد این زودی اما من می خواهم برای یک لحظه به تشکر ما روزنامه نگاران و رسانه برای همه چیز آنها را امروز و هر روز.

بالاتر از همه, مهم ترین راه ما می توانیم با هم کار می کنند این است که با ماندن از هم جدا. اجتماعی فاصله ما است بهترین ابزار برای جلوگیری از مردم را از گرفتن بیمار است. من می دانم که مردم در حال دیدن نمودار های مختلف در مورد چگونه موثر اجتماعی فاصله می شود و نقشه های جدید ردیابی گسترش این ویروس است.

هر بار که شما به نوبه خود در تلویزیون و یا رفتن آنلاین شما احتمالا خواندن چیزی جدید. من می دانم که من انجام دهد. و شما می خواهید به دانستن آنچه در آینده آینده. امروز من گرفتن آخرین مدل سازی از آژانس بهداشت عمومی کانادا و ما بحث در مورد چگونه برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات و حتی بیشتر به طور مستقیم با همه شما. اما شما سزاوار بهترین اطلاعات ما در مورد آنچه اتفاق می افتد امروز و فردا چه اتفاقی ممکن است به دلیل عدم اطمینان می تواند واقعا دشوار است, نه فقط به روال خود را, اما برای سلامت روان خود را بیش از حد.

ما رو یک بار در یک نسل چالش و در بالا از آن شما می توانید بسیاری از چیزهایی که نگه داشتن شما احساس خوب: گرفتن همراه با دوستان و یا با داشتن شام با همسایه خود را. اگر شما نیاز به کمک به رسیدن به همسایه خود را به یک خواهر و برادر به یک دوست, برای یک خط تلفن—اما آن را از صفحه اصلی. نمی رویم مگر اینکه کاملا به.

اگر شما در حال حاضر به پیروی از این قوانین با تشکر از شما برای انجام بخشی خود را. اگر شما نمی دانید که شما در حال ساخت یک خطرناک انتخاب به دلیل نادیده گرفتن این قوانین قرار می دهد هر یک از ما خود را شامل در معرض خطر است.

[ترجمه از فرانسه] این است که اگر مردم حاضر به دنبال توصیه های ما پزشکان و پرستاران باید بیشتر احتمال ابتلا COVID-19. و اگر ما متخصصان مراقبت های بهداشتی بیمار آنها نمی تواند به کار برود و در نتیجه آنها نمی توانند مراقبت از شما اگر شما مریض است.

کشور ما با آن مواجه است بزرگترین بهداشت و درمان-مراقبت از بحران در تاریخ خود. ما نمی توانیم اجازه می دهد خود را برای قرار دادن افراد در معرض خطر که مراقبت از سلامتی ما. بنابراین به جای دعوت از مردم برای شام—آن را انجام نمی. قرار می دهد که همه در خطر است. فروشنده, تکنسین, رانندگان اتوبوس, کشاورزان و افرادی که در جمع آوری زباله ما—همه کسانی که مردم سزاوار بهتر ما باید از آنها محافظت کند.

آن را سخت به انجام آنچه که ما درخواست شما را به انجام. فقط در خانه بمانند. اگر شما کاملا باید بیرون بروید نگه داشتن دو متر فاصله بین شما و دیگران است. و اگر شما در حال بازگشت از سفر خارج از کشور به طور مستقیم از صفحه اصلی و اقامت وجود دارد برای حداقل 14 روز. که شامل همه است. به منظور به آمده از این طریق همه ما باید پس از هر یک از دیگر و همه ما باید انجام دهید ما به اشتراک بگذارید. من می دانم که ما می توانیم انجام این کار و من می دانم که کانادایی ها با هم برابر هستند به کار است. با تشکر از شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de