ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: ‘اگر شما می خواهید همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی انجام بخشی خود را’ (متن کامل)

در آدرس خود را به صورت مارس 24 PM یادآوری کانادایی به ماندن در خانه و به دنبال دستورالعمل های بهداشتی در غیر این صورت دولت را ‘بسیار بیشتر اقدامات سختگیرانه در محل’

زیر یک رونوشت از نخست وزیر جاستین ترودو مارس 24 سال 2020 جلسه فدرال پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. این سخنان در انگلیسی. ترودو انجام یک به روز رسانی روزانه برای خبرنگاران در مقابل خانه اش در اتاوا که در آن او در 14 روز پس از جداسازی همسر خود را آزمایش مثبت برای COVID-19.

عذر خواهی من برای اینکه کمی با تاخیر این صبح است. این مهم است که صحبت من با تمام رهبران اپوزیسیون از آنجا که من قادر به پیوستن به آنها را در این بعد از ظهر به مجلس عوام reconvenes به تصویب قوانین اضطراری در COVID-19. این قانون کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود کانادایی ها را دریافت حمایت آنها نیاز دارید در طول این زمان به چالش کشیدن.

مهم نیست که شما و جایی که شما زندگی می کنند و یا آنچه شما انجام COVID-19 است که با داشتن یک تاثیر واقعی در زندگی خود را. کسب و کارهای کوچک به طور موقت بسته شدن فروشگاه. هتل ها و رستوران ها دیگر نمی تواند قبول مهمانان. برخی از مردم در حال پرداخت شدن دیگران نگران شغل خود هستند. هر وضعیت شما ممکن است دولت ما است که در اینجا برای کمک به. عبور از این لایحه امروز به معنای گرفتن شما حمایت شایسته شما را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

هنگامی که شما در حال تلاش برای کمک به دریافت پول به مردم با سرعت از ذات است به خصوص در وضعیت بی سابقه ای مثل این یکی. اما من می خواهم به آن را بسیار روشن است: من معتقدم که ما در نهادهای دموکراتیک. همه ما در مجلس باید با هم کار کنند و کانادایی ها نیاز به دیدن ما انجام درست آن. بنابراین شما باید به من تعهد تزلزل ناپذیر. ما را محافظت و حمایت از ارزش های دموکراتیک. ما را محافظت و حمایت از نهادهای دموکراتیک به عنوان ما ارائه پشتیبانی به کانادایی ها به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

جزئیات: ترودو coronavirus به روز رسانی: ‘به اندازه کافی به اندازه کافی است. رفتن به خانه و در خانه بمانند.’

بسیاری از کانادایی ها در خارج از کشور هنوز هم با داشتن مشکل پیدا کردن یک پرواز به آنها را به خانه آورد. بنابراین من می خواهم همه را به یک به روز رسانی. حداقل یک پرواز از مراکش برنامه ریزی شده است. اولین پرواز از پرو را ترک خواهد کرد و ما امروز در حال کار بر روی پرواز از پاناما, تونس, اوکراین, در علاوه بر این به پروازهای ما در حال حاضر اعلام کرد از اکوادور السالوادور. گواتمالا هندوراس و اسپانیا.

توجه داشته باشید که من می خواهم برای تشکر از خدمه پرواز, خلبانان, مرز, عوامل و کارکنان فرودگاه ایم که همه نقش حیاتی در آوردن کانادایی, صفحه اصلی. آنها بوده ام در خط مقدم از این بحران برای هفته ها. اما آنها همچنان به نشان می دهد تا به کار و خانواده را با هم.

فقط این هفته گذشته نزدیک به یک میلیون کانادایی سفر خانه به کانادا. این که ممکن نیست بدون افرادی که کار در فرودگاه های ما در مرز و در بنادر ما. بنابراین به نمایندگی از همه کانادایی ها با تشکر از شما. ما را ببینید که چگونه سخت شما در حال کار است و ما عمیقا آن را درک.

هر روز کسی می پرسد چگونه این محدودیت ها را در جای خود باشد و حقیقت این است که ما هنوز نمی دانیم. اما در اینجا چیزی است که ما نمی دانیم. در این مدت از این بحران مشخص خواهد شد انتخاب ما را در حال حاضر. توسط تصمیم گیری های ما را هر روز. بنابراین اگر شما می خواهید همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی انجام بخشی خود را در خانه بمانند.

و اگر شما فقط در حال بازگشت از خارج از کشور مستقیما از فرودگاه را ترک نمی کند حداقل به مدت 14 روز. این یک پیشنهاد است. شما می توانید انتخاب کنید تا مواد غذایی و یا بازدید از پدر و مادر خود و یا دوستان خود را. شما نیاز به رفتن به خانه و اقامت وجود دارد.

اگر مردم به دنبال این دستورالعمل ما قرار داده خواهد شد خیلی بیشتر اقدامات سختگیرانه در محل.

از آغاز من شده اند در ارتباط مستمر با وزیران. ما تا به حال یکی دیگر از تماس شب گذشته و ما توافق کردیم که ما باید برای حفظ همکاری تا مطمئن شویم که همه مناطق را از آنچه آنها نیاز از جمله تجهیزات تست و تجهیزات پزشکی.

ما در مورد طیف وسیعی از چالش ها مواجه و غلبه بر سراسر کشور است. ما صحبت در مورد کار حتی بیشتر از نزدیک با هم به انجام بیشتر برای حفظ کانادایی امن است. ما همچنین در مورد اقدامات اضطراری که قرار داده شده است در محل در استان و ارضی سطح.

فدرال شرایط اضطراری عمل رفت و آمد مکرر گذشته اما همانطور که من در حفظ و گفت: همه گزینه ها روی میز است. اگر مردم منطبق نیست با مشاوره و دولت دستورالعمل های ما را به برداشتن گام های اضافی.

در حال حاضر افرادی وجود دارند که هنوز هم در حال رفتن به محل کار به دلیل آنها را به. در حال حاضر افرادی وجود دارند که هنوز هم در حال رفتن به محل کار به دلیل آنها را به. داروسازان تحویل مردمی پستی کارگران وادار سازد کارکنان رانندگان کامیون و بسیاری از بسیاری دیگر در حال نگه داشتن این کشور در حال اجرا است.

آنها سزاوار ما با تشکر برای همه چیز انجام می دهند. اما این افراد بیش از کار خود را. آنها کسی مادر یا پاریس, کسی را بهترین دوست خود و یا مورد علاقه و همکار بنابراین برای آنها در خانه بمانند.

و این کار را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی است که ما نمی توانیم به از دست دادن در طول بزرگترین بحران بهداشت عمومی در کشور ما تا کنون دیده می شود. چرا که در اینجا حقیقت سخت: اگر ما پرستاران و پزشکان باید COVID-19 آنها نمی تواند به شما کمک کند.

آنها قادر نخواهد بود برای درمان شما یا عزیزان خود را اگر شما مریض است.

این جدی است. تصمیم گیری شما را به عواقب جدی داشته باشد نه فقط در جامعه بلکه در کل کشور است. پس از انجام بخشی خود را.

این که چگونه ما را حفظ خواهد کرد هر یک از دیگر امن است.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de