ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: ‘آن کار می کند. ما در حال دیدن اعداد روند در مسیر درست است.’

در مارس 19 جلسه به کانادایی ها در مورد COVID-19 بحران PM تشویق کانادایی به نگه داشتن انجام آنچه ما انجام می دهیم.’ او همچنین اعلام کرد که کانادا رنجرز کمک خواهد کرد Nutashkuan و Ekuanitshit برای اولین بار سازمان ملل در کبک.

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود به 19 آوریل سال 2020 است.

Bonjour, tout le monde.

قبل از ما شروع, من می خواهم به لمس به طور خلاصه در این وقایع در Portapique, Nova Scotia. من می دانم که ما تمام شده است از تماشای این خبر. دل ما به هر کس تحت تاثیر قرار در این وضعیت وحشتناک. من می خواهم برای تشکر از پلیس برای کار سخت خود را و مردم برای همکاری با مقامات.

من می خواهم به آرزو شاد ارتدوکس عید پاک را به کسانی که جشن امروز حتی اگر آن را فقط بیش از اسکایپ, من امیدوارم که شما می توانید صرف این روز خاص را با خانواده و دوستان است. اگر چه این بیماری همه گیر شده است تحت تاثیر قرار همه, برخی از مردم را مختل کرده است به خصوص سخت است. در حال حاضر بیش از حد بسیاری از کانادایی ها رو واقعا برخی از شرایط دشوار. اگر شما زندگی می کنند با یک ناتوانی من لازم نیست به شما بگویم که این می تواند مانند نگاه کنید. شما ممکن است نگران در مورد اینکه آیا حمایت خود را کارگر خواهد بود قادر به نگه داشتن به آینده. شما ممکن است در مورد گرفتن مواد غذایی و یا در مورد امور مالی خود را. و اگر شما مراقبت برای کسی که با یک ناتوانی شما احتمالا نگران شدن پشتیبانی از بیش از حد. صدای شما مسائل خود را تجربه مهم است و دولت ما در حال گوش دادن. اگر این بحران گذاشته لخت شکاف است که هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از کانادایی ها آن را نیز به ما داده یک فرصت آنها را به آدرس. این ما را تشویق به را حتی بیشتر معنی دار گفتگو در مورد چگونه ما می توانیم را در کشور ما فراگیر تر و عادلانه تر محل. هفته گذشته وزیر Qualtrough راه اندازی یک COVID-19 ناتوانی گروه مشورتی به عنوان بخشی از برنامه ما به نگه داشتن همه کانادایی ها سالم و آگاهانه و امن است. ما در حال پرداختن به مسائل کلیدی مانند دسترسی برابر به مراقبت های بهداشتی و اطلاعات و همچنین به عنوان پشتیبانی در شغل و درآمد. و ما در حال انجام همه این کار را با شما در جدول. توجه داشته باشید که من می خواهم به رسمیت شناختن برجسته سازمان در سراسر کشور مانند Rick Hansen بنیاد که در حال آوردن این مسائل پیش میآید. شما در حال انجام کار باور نکردنی و ما مفتخریم به شریک زندگی خود را.

ما سه نقطه برنامه اقتصادی برای کمک به کانادایی ها از طریق این زمان دشوار است. ما معرفی کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند برای کمک به افرادی که خود را از دست داده حقوق و دستمزد. ما به ارمغان آورد در وام های جدید برای کسب و کار ما به معرفی دستمزد یارانه, اما هنوز هم وجود دارد کار را به انجام وجود دارد برای رسیدن به. به همین دلیل این هفته ما گسترش کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند که شامل کارگران ساخت تا 1000 $در ماه کارگران فصلی و کسانی که EI به تازگی اجرا کنید. این است که چرا ما در محل قرار داده و اقدامات جدید برای حمایت از مردم در صنعت انرژی است که درد و رنج در حال حاضر. و ما نیز به ارمغان آورد در پشتیبانی از مردم که در ادامه برای انجام کار باور نکردنی در هنر و فرهنگ و ورزش در جوامع است. و این است که چرا ما نگه داشته و پیشرفت با استان ها و مناطق در افزایش دستمزد برای کارگران ضروری است که به آن نیاز دارید.

در حال حاضر همه چیز دشوار برای کارفرمایان ، بنابراین ما به ارمغان آورد در یک طیف وسیعی از پشتیبانی های اضافی در وام و اعتبار و به صورت بومی کسب و کار و کسب و کار در شمال. و برای جوامع است که نیاز به حمایت اضافی ما تایید درخواست به نیروهای مسلح کانادا کمک در کبک تسهیلات مراقبت دراز مدت و همچنین در Nunavik و در Basse-ساحل-Nord. امروز, من می تواند اعلام کند که ما نیز مورد تایید فرمت درخواست از دولت کبک کانادا رنجرز به کمک Nutashkuan و Ekuanitshit برای اولین بار سازمان ملل در نزدیکی Basse-ساحل-Nord.

همه این اقدامات ما به ارمغان آورد در مورد کمک به شما در انجام کارهایی است که ما از طریق این. و آن کار می کند. ما در حال دیدن اعداد روند در جهت سمت راست به طوری که ما نیاز به نگه داشتن انجام آنچه ما انجام می دهیم و در حفظ و در حال بسیار مراقب باشید و ما را از این طریق دریافت کنید با هم.

[زبان فرانسه] با این حال حتی اگر ما بر برخی از تشویق روند ما نه خودمان را فریب. در سراسر کشور هزاران نفر از خانواده ها در حال رفتن را از طریق وحشتناک بار به دلیل بیماری همه گیر. اجازه بدهید یک دقیقه برای انتقال تسلیت به تمام افرادی که در حال عزاداری و عزادار. همه کانادایی ها سهم خود را از غم و اندوه و آنها با شما در این مصیبت وحشتناک. به عنوان یک دولت ما خود را پشت و ما خواهد بود با عبور از آن دشوار با هم. البته ما نیاز به فکر می کنم در مورد افراد مسن در دراز مدت مراقبت از خوابگاه که نمی تواند خود را, کودکان و یا نوه جز از طریق Facetime و آنها می ترسند. می شنوند و می بینند و اخبار و آنها را ببینید که چگونه افتضاح وضعیت در خانه برای افراد مسن و آنها نگران هستیم که آیا آنها قادر خواهید بود برای دیدن فرزندان و نوه دوباره. این چیزی است که باعث می شود آنها را غمگین و ما باید همه چیز را ما می توانیم با هم کار کنند و همچنین تاکید بر این که ما باید همچنان به ماندن در خانه و ما باید همچنان به کاهش گسترش این ویروس است. با هم خواهیم آن را از طریق این بحران است.

چون یکشنبه, من می خواهم به پایان دوباره با صحبت کردن به طور مستقیم به همه بچه ها که ممکن است ، این هفته ملی هفته داوطلب. این بدان معناست که ما می گویند “متشکرم” به هر کس در اطراف ما انجام کارهایی مانند کمک به سالمندان دریافت مواد غذایی و قرار دادن در یک شیفت در یک بانک مواد غذایی. شما می توانید پیوستن به در از خانه بیش از حد. درخواست پدر و مادر خود را اگر شما می تواند کمک به آنها را به شام و فوق العاده برای تمیز کردن اطراف خانه کمک به خواهر یا برادر خود با مدرسه سلام می گویند بیش از Facetime به پدربزرگ و مادربزرگ خود را که من می دانم در حال از دست رفته شما می باشد. جوان و جوان در قلب همه ما می تواند به ایجاد یک تفاوت واقعی. من شنیده ام یک داستان بزرگ روز دیگر در مورد یک رستوران در نوا اسکوشیا غذاخوری. آنها تبدیل به رستوران به یک جامعه آشپزخانه که در آن مردم زمین و دریافت وعده های غذایی به کسانی که نیاز دارند. و شده اند وجود دارد هزاران کانادایی که در حال حاضر به امضا رسید تا ملی ما COVID-19 داوطلب استخدام در مبارزات انتخاباتی به روشن کردن بار ما کارگران خط مقدم. هر کس می تواند کمک کند. هر کس می تواند به ما کمک کند از این طریق دریافت کنید.

Merci.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de