ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: شغل گزارش به معنی یک روز سخت برای کشور’ (متن کامل)

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود برای 8 آوریل سال 2020 است.

سلام به همه.

مبارک روز بین المللی صورتی. امروز ما می پوشند صورتی به ایستادن به قلدری و حمایت از کسانی که در مواجهه با تبعیض است. اگر شما احساس می کنید اگر شما در حال اضطراب و یا ترس می دانم که ما در اینجا با شما امروز و هر روز.

من می خواهم برای شروع صبح امروز با پرداختن به کانادا جامعه یهودی. امشب در غروب آفتاب آغاز عید فصح. معمولا این زمان برای خانواده و دوستان به جمع آوری در اطراف Seder جدول. اما امشب واقعا نمی شود مثل تمام شب های دیگر. من می دانم که ماندن در امشب و در جمع خانواده سخت خواهد بود اما این بهترین راه برای نگه داشتن خود و عزیزان خود را امن است. من امیدوارم که شما هنوز هم پیدا کردن یک راه برای ارتباط با خانواده و دوستان است که آیا آن را بر روی تلفن و یا از طریق چت تصویری. به تمام کسانی که جشن عید فصح Chag Pesach Sameach.

بیش از چند هفته گذشته همه ما تا به حال به ایجاد تغییرات به دلیل این بیماری همه گیر. ماندن در داخل خانه به عنوان آنجا که ممکن است و نه دیدن دوستان و خانواده بزرگ تنظیم برای همه. اما آن را سخت به خصوص برای برخی از مردم است. اگر شما از دست داده ایم و کار خود را اگر شما در یک صنعت که ضربه سخت شده توسط این ویروس شما نگران در مورد خود و خانواده و آینده خود را. چه چیزی باعث این وضعیت بسیار دشوار است که چگونه به سرعت آن همه اتفاق افتاده است.

از طریق هیچ گسل از خود را تمام جهان شده و وارونه در یک ماده از هفته. و است که می تواند حتی بیشتر از عدم اطمینان و حتی بیشتر از اضطراب. بنابراین ما به ارمغان آورد در یک طیف وسیعی از اقدامات جدید برای کمک به خانواده ها و کارگران سالمندان و صاحبان کسب و کار از این طریق دریافت کنید. ما در جای خود قرار دادن سه نقطه اقتصادی طرح. این پشتیبانی از صاحبان کسب و کار از جمله از طریق وام های جدید, در حالی که کمک به کسانی که دیگر paycheque از طریق CERB و حمایت از مشاغل با کانادا اضطراری یارانه دستمزد.

من می دانم که بسیاری از شما اشتیاق زیادی برای دیدن این یارانه را تحویل داده است. ما در حال دعوت از مخالفان برای پیوستن به ما در آوردن مجلس به تصویب قوانین بنابراین شما می توانید به پشتیبانی شما نیاز به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. کابینه خواهد نشست این بعد از ظهر. طبق معمول ترین اعضای کابینه را بر روی تلفن و من خواهد شد حضور این شخص به بحث در مورد گام های بعدی.

(زبان فرانسه) پس ما اعلام کرد یارانه دستمزد ما تا به حال بسیاری از مکالمات با مردم کسب و کار اتحادیه های کارگری و کارگران است. من می خواهم برای تشکر از آنها را برای مشاوره خود را و نظرات خود را. این مکالمات باید به ما کمک کرد برای تنظیم آنچه که ما در ابتدا اعلام کرد به منظور کسب و کار بیشتر و کمک به مردم بیشتر. و این چیزی است که من می خواهم به بحث در مورد امروز است.

گفت: ما که کسب و کار تا به حال نشان می دهد که درآمد خود را کاهش یافته بود 30 درصد در این ماه نسبت به سال گذشته به منظور دریافت یارانه. ما می دانیم که برای سازمان های غیر انتفاعی و سریع رشد شرکت های است که می تواند یک مشکل در حال حاضر, بنابراین ما در حال رفتن به استراحت در آن شرایط. اول از همه کسب و کار را به نشان می دهد کاهش 15 درصدی در درآمد خود را برای ماه مارس به جای 30 درصد به منظور در نظر گرفتن این واقعیت است که همه گیر است و تا به حال تاثیر بر فعالیت های خود را در ماه مارس است. کسب و کار نیز قادر خواهد بود به را انتخاب کنید برای استفاده از ماه ژانویه و فوریه به عنوان یک مرجع دوره به از دست دادن درآمد.

با توجه به سازمان های خیریه و غیر انتفاعی ما درک می کنیم که شما روبرو هستند یک واقعیت متفاوت به سرمایه گذاری می آید. به همین دلیل شما باید یک انتخاب است. شما می تواند شامل یا حذف یارانه دولتی هنگامی که شما محاسبه از دست دادن خود را از درآمد. اگر کسب و کار شما را تحت تاثیر قرار است توسط COVID-19 دولت به شما خواهد داد تا به $847 یک هفته برای هر کارمند. و به عنوان ما در حال حاضر اعلام کرد که یارانه خواهد شد عطف به ماسبق به 15 مارس. (پایان فرانسوی)

پس به ما اعلام کرد که کانادا اضطراری یارانه دستمزد ما تا به حال تعدادی از مکالمات با سهامداران و کارگران که ما را با ارائه بازخورد ارزشمند است که می تواند کمک به ما تصحیح آنچه که ما را به جلو. من می خواهم برای تشکر از آنها را برای ورودی خود را. ما می خواهیم به این اقدامات اضطراری به عنوان موثر و فراگیر به عنوان ما می توانیم بنابراین ما در حال گوش دادن و ساخت تنظیمات در طول راه. ما قبلا اعلام کرده است که برای واجد شرایط برای یارانه, کسب و کار را به نشان می دهد 30 درصد کاهش در درآمد که در مقایسه با ماه سال جاری به ماه سال قبل است.

ما می دانیم که این می تواند یک موضوع برای غیر سود به سرعت در حال رشد شرکت هایی مانند شروع یو پی اس و کسب و کار جدید. بنابراین ما در حال رفتن به در محل قرار داده بیشتر قوانین انعطاف پذیر. شرکت ها در حال حاضر باید این گزینه با استفاده از ژانویه و فوریه این سال به عنوان نقطه مرجع برای نشان می دهد 30 درصد از دست دادن. و کسب و کار خواهد شد فقط نیاز به نشان می دهد 15 درصد کاهش در درآمد برای مارس به جای 30 درصد چرا که بسیاری از ما تنها احساس تاثیر COVID-19 مورد در نیمه راه از طریق این ماه است.

ما درک می کنیم که سازمان های خیریه و غیر انتفاعی در حال تجربه انواع مختلف فشار به سرمایه گذاری می آید. به این دلیل آنها را انتخاب شامل یا حذف بودجه دولت در هنگام محاسبه از دست دادن درآمد. اگر شرکت یا سازمان شما بوده است نهفته COVID-19 دولت به شما خواهد داد تا به $847 یک هفته هر کارمند. و به عنوان ما گفت: قبل از این یارانه خواهد شد عطف به ماسبق به 15 مارس. دولت ما می داند که همه کسب و کار کار راه همان است و به همین دلیل ما در حال ایجاد تغییرات به عنوان بسیاری از شما ممکن است.

ما را حفظ خواهد کرد, گوش دادن اما ما واقعا امیدواریم که شما با استفاده از این کمک ها را از کشور خود و از شهروندان خود را به re-استخدام و پرداخت به کارگران خود را. اگر اقتصاد ما این است که برای دریافت از طریق این ما نیاز به کسب و کار برای زنده ماندن و کارگران برای دریافت پرداخت می شود. کار شماره ماه مارس خواهد بود و فردا و آن را برای رفتن به یک روز سخت برای کشور است. ما در مواجهه با یک چالش منحصر به فرد. اما من می دانم که اگر ما با هم بکشید اقتصاد ما خواهد آمد خروش پس از این بحران است.

(زبان فرانسوی) در هفته های اخیر ما معرفی اقدامات بی سابقه از جمله اورژانس یارانه دستمزد و کانادا اضطراری بهره مند شوند برای کمک به کارگران و خانواده ها و کسب و کار. با این که برخی از افراد واجد شرایط برای منافع ما در محل قرار داده. آنها نیاز به حمایت اضافی. من فکر فرفره کارگران و یا افرادی که ارائه مراقبت در منزل و یا افرادی که ساعت کار 10 ساعت یا کمتر از یک هفته. ما در حال حاضر به دنبال راه حل های ما به شما کمک خواهد کرد.

سالمندان ما نیز رفتن را از طریق یک دوره بسیار دشوار است این روزها به دلیل آنها به ویژه آسیب پذیر به COVID-19. در همان زمان, آنها در مورد تاثیر اقتصادی کاهش در پس انداز خود را و دیگر عواقب ناشی از بحران است. ما باید اقدامات بیشتری برای قرار دادن در محل برای کمک به آسیب پذیر ترین کانادایی. در حال حاضر زمانی که آن را می آید به دانش آموزان و افراد جوان که در حال آماده سازی برای ورود به بازار کار ما خواهد شد تعدادی از اقدامات برای کمک به شما به عنوان به خوبی. امروز صبح ما با شروع گام اول است. (پایان فرانسوی)

برای کمک به مردم و کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر COVID-19 ما در حال ایجاد تغییرات در کانادا شغل تابستان برنامه های این سال است. ما در حال حاضر به CSJ کارفرمایان یارانه تا 100 درصد برای پوشش هزینه های استخدام دانش آموزان است. ما نیز گسترش بازه زمانی برای قرار دادن کار تا زمستان چون ما می دانیم که برخی از مشاغل را شروع دیرتر از حد معمول است. و از آنجا که بسیاری از کسب و کار تا به حال به مقیاس عملیات خود را قادر خواهد بود به استخدام دانش آموزان پاره وقت. دولت ما نیز تشویق همه کارفرمایان که نهفته COVID-19 تنظیمات را طوری کار می توانید ادامه. برای مثال اگر شما یک بانک مواد غذایی محلی شما ممکن است انجام زایمان به جای خدمت به مردم در سایت. بنابراین شما می توانید استخدام دانشجويان به شما کمک کند.

ما نیز درخواست می شود نمایندگان مجلس در سراسر کشور برای رسیدن به کسب و کار و سازمان ها ارائه خدمات اساسی در جوامع خود به در چگونه به دانش آموزان کمک می کند در طول این زمان بحرانی. در این آب و هوای اقتصادی آن را سخت برای مردم در تمام سنین به پیدا کردن کار می کنند اما افراد جوان به ویژه آسیب پذیر هستند. آنها به نیروی کار به طوری که آنها لازم نیست که مقدار زیادی از پول خود را کنار بگذارند برای این نوع از وضعیت است. در همان زمان آنها نیاز به تجربه کاری برای تضمین آینده خود و پول خود را برای پوشش هزینه های زندگی و کمک درسی برای بقیه سال.

امروز ما یک گام در مسیر درست و کمک به جوانان برای پیدا کردن کار در طول این زمان دشوار است اما من می خواهم به روشن است: ما را انجام خواهد داد ، درست مثل ما بیشتر برای کسانی که نیاز به کمک ندارند اما واجد شرایط برای دریافت مزایای ما اعلام کرد تا کنون. ما نیز در حال کار در سراسر ساعت به اطمینان حاصل شود که ما کارگران خط مقدم باید همه چیز آنها نیاز به صرفه جویی در زندگی و ایمن ماندن. یک شبه ما را دریافت نیم میلیون N-95 از ماسک 3M و می توان آنها را در سراسر کشور توزیع شده است که آنها بیشتر مورد نیاز است.

من می دانم که هفته گذشته نبوده است اما ما در حال رفتن را از طریق این هم اگر همه را نگه می دارد به دنبال دستورالعمل از کارشناسان بهداشت عمومی. پس لطفا ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. تنها بیرون رفتن برای چیزهای ضروری مانند مواد غذایی و داروها و سعی کنید به آن سفر یک بار در هفته یا کمتر. و هنگامی که شما انجام دهید به یاد داشته باشید برای نگه داشتن دو متر از کسانی که در اطراف شما. که بهترین راه برای سالم ماندن و محافظت از ما کارگران خط مقدم که انجام می دهند خیلی به کمک همه ما است.

با تشکر از شما برای پیوستن به ما در این صبح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im