ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: نظامی برای ارائه پشتیبانی برای دراز مدت مراقبت از امکانات

در مارس 17 جلسه به کانادایی ها در مورد COVID-19 بحران PM همچنین اعلام کرد که یتیم به خوبی و متان طرح حفظ خواهد شد حدود 10 ، 000 شغل در سراسر کشور

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود به 17 آوریل سال 2020 است.

[زبان فرانسه] صبح امروز, من می خواهم برای شروع با صحبت کردن در مورد درخواست برای کمک های دریافتی از کبک چهار و شما را از تازه ترین اخبار در مورد لوازم و تجهیزات پزشکی. وزیر صحت عامه کار کرده است با کبک و وزیر دفاع ملی, و من در حال حاضر می تواند تایید کند که حدود 125 از نیروهای مسلح کانادا با مراقبت های بهداشتی آموزش خواهد شد در حمایت از کارگران در دراز مدت مراقبت از امکانات. ما به ادامه کار با دولت کبک برای پیدا کردن راه های دیگر برای حمایت از آنها از جمله با صلیب سرخ و تخصصی داوطلبان ثبت نام با بهداشت کانادا. با توجه به اینکه لوازم تجهیزات پزشکی, Bell کانادا اهدا کرده است یک و نیم میلیون N-95 ماسک و ما در حال کار با بیشترین سرعت ممکن به آنها را به ما کارگران خط مقدم. است که می تواند اضافه شده به میلیون ها نفر از ماسک های جراحی است که ما را به خارج از استان ها و مناطق این هفته است.

بیش از چند هفته گذشته همه گیر است و ایجاد اضطراب و عدم اطمینان برای همه کانادایی ها اما برخی از آنها در حال رفتن را از طریق زمان به خصوص سخت. COVID-19 آورده است بسیاری از صنایع به توقف و کارگران در سراسر کشور در حال مبارزه به عنوان یک نتیجه. از ابتدا هدف ما به عنوان یک دولت شده است روشن: به کمک همه کانادایی ها را از طریق این زمان به چالش کشیدن. به من گفت: چند بار قبل از ما اینجا هستیم برای حمایت از شما به شما قرض دادن یک دست کمک به هنگامی که شما به آن نیاز دارید. در سراسر کشور و کانادایی در حال ایستاده شانه به شانه و ما همه در این با هم.

امروز ما این است که دولت اعلام کمک های بیشتر برای کارگران در آلبرتا, Saskatchewan, B. C. و نیوفاندلند و لابرادور. ما نیز اعلام کمک های بیشتر برای کسب و کارهای کوچک و کمک بیشتر برای کسانی که در هنر و فرهنگ و ورزش بخش است.

من با بخش انرژی است. در حال حاضر کارگران و خانواده ها در حال مبارزه به خاطر چیزهایی که فراتر از کنترل خود را — هر دو اثرات مخرب این بیماری همه گیر و جنگ قیمت رانده شده توسط خارجی منافع یک چالش است. به عنوان یک نتیجه, شرکت مجبور به کاهش سرعت و یا توقف عملیات خود را ترک بیش از حد بسیاری از مردم از کار. برای کمک به این کارگران دولت ما خواهد سرمایه گذاری 1.7 میلیارد دلاری برای تمیز کردن یتیم و غیر فعال حلقه چاه در آلبرتا, Saskatchewan و B. C. این چاه که دیگر در استفاده می تواند مضر نه تنها به محیط زیست ما اما به سلامت مردم است. فکر می کنم از کشاورز که نمی توانند رشد کنند هر چیزی را بر روی زمین خود را به دلیل رها خوب چند قدم دور از خانه خود را. فکر می کنم از این شهر کوچک و یا جامعه بومی مبارزه با این مسئله است که چرکین برای سال ها یا حتی دهه ها. تمیز کردن آنها و مردم را به کار و کمک به بسیاری از مالکان که تا به حال این چاه در اموال خود را برای سال اما نشده است قادر به آنها را به مراقبت از گرفته شده و به زمین بازگرداند. هدف ما این است که برای ایجاد فوری شغل در این استان در حالی که کمک به شرکت ها برای جلوگیری از ورشکستگی و حمایت از محیط زیست ما به اهداف.

در آلبرتا به تنهایی این سرمایه گذاری را حفظ 5,200 شغل. ما گوش به نگرانی از مالکان شهرداری ها و جوامع بومی که می خواهید را به مطمئن شوید که آلوده کنندگان پرداخت اصل تقویت و که صدای آنها شنیده می شود. من می خواهم برای تشکر از دولت آلبرتا برای همکاری با ما و گوش دادن به نگرانی های خود را. دولت ما نیز ایجاد $750 میلیون کاهش انتشار صندوق با تمرکز بر متان به ایجاد و حفظ شغل از طریق کاهش آلودگی تلاش. این شامل مبلغ 75 میلیون دلار برای کمک به صنعت دریایی کاهش تولید گازهای گلخانه ای در نیوفاندلند و لابرادور. این صندوق در درجه اول ارائه repayable کمک به شرکت های به آنها را بیشتر رقابتی کاهش ضایعات و آلودگی و از همه مهمتر حفاظت از مشاغل. در حال حاضر بسیاری از شرکت های انرژی در حال تجربه یک بحران نقدی به طوری که آنها لازم نیست که این وجوه برای سرمایه گذاری در فن آوری به منظور کاهش تولید گازهای گلخانه ای و یا رفع نشت متان. امروز اعلام خواهد شد اجازه می دهد تا برای این نوع از کار باید انجام شود و ایجاد شغل نیاز مردم در طول این زمان دشوار است. از طریق چاه و متان طرح های ما تخمین می زنند که ما را به حفظ حدود 10,000 شغل در سراسر کشور است. فقط به خاطر اینکه ما در یک بحران بهداشتی معنا نیست که ما می تواند غفلت از محیط زیست بحران است. ما همچنین کار با BDC و EDC به گسترش حمایت های اعتباری در معرض خطر متوسط شرکت های انرژی به طوری که آنها می توانید عملیات حفظ و نگه داشتن کارکنان خود را.

در حال حاضر من می خواهم به نوبه خود به آنچه که ما در حال رفتن به انجام بعدی برای کسب و کارهای کوچک و مردم آنها را استخدام کنند. بیش از چند هفته گذشته گرفته ایم تعدادی از مراحل را برای حمایت از این کارفرمایان و بیشتر کارکنان خود را. ما معرفی کانادا اضطراری دستمزد یارانه برای کمک به نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد. ما راه اندازی و گسترش کانادا اورژانس حساب کسب و کار برای کسانی که کسب و کار مبارزه با جریان نقدی. اما وزرای Jolie Ng Baines و دیگران شنیده ام که برخی از شرکت ها هنوز هم در حال سقوط از طریق ترک. برای رفع این دولت ما را فراهم خواهد کرد $962 میلیون دلار برای توسعه منطقه ای سازمان و جامعه آتی شبکه. این بودجه کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که کسب و کار بیشتر به خصوص کوچکتر کارکنان مستقر در روستایی بیشتر از نقاط کشور و یا کسانی که رابطه با یک سنتی موسسه مالی در حال گرفتن پشتیبانی که آنها نیاز دارند. ما همچنین قصد داریم به 270 میلیون به Futurepreneur و تحقیقات صنعتی برنامه کمک به حمایت از نوآوران و سایر مراحل اولیه توسعه شرکت هایی که واجد شرایط نیست, برای یارانه دستمزد اما هنوز هم نیاز به کمک.

[زبان فرانسه] ما همچنین یک خبر برای کسانی که مشغول به کار در هنر و فرهنگ و ورزش بخش است. این صنایع کمی مانند کسب و کارهای کوچک است که من فقط در مورد صحبت نمی شد واجد شرایط اغلب برای کمک به ما در حال حاضر راه اندازی به دلیل درآمد خود را در مدل های مختلف هستند و یا آنها در حال از دست دادن پول در راه همان است. پس از آغاز بحران کنونی هنرمندان شده اند آوردن آسایش و خنده و شادی را به زندگی ما. ورزشکاران همچنان الهام بخش ما و درخواست تجدید نظر به ما غرور و افتخار است. کسانی که در زمینه هنر و فرهنگ و ورزش های شور و شوق خود را با ما و ما را به رویا. این روزها زمانی که همه ما جدا شده و در خانه آنها را ما احساس کمی کمتر تنهایی. این اما برخی از دلایل که چرا ما باید برای آنها وجود دارد, به عنوان آنها وجود دارد برای ما. ما دولت ارائه خواهد شد $500 میلیون دلار به میراث کانادا برای حمایت از ما و هنرمندان و سازندگان و ما رو به افزایش ستاره های ورزشی. با تشکر از این بودجه این مردم خواهد بود قادر به دریافت دستمزد و پشتیبانی سازمان خواهد شد که دسترسی به بودجه اگر آنها در حال تجربه مشکلات نقدینگی.

در همان زمان ما همچنان به حمایت از کسانی که از دست داده ام شغل خود را با کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند. تا کنون بیش از هفت و نیم میلیون دلار پرداخت شده است. که ارسال پول به طور مستقیم به کسانی که به آن نیاز دارید. من می خواهم برای دوباره با تشکر از شگفت انگیز ما خدمتگزاران مردم هستند که پردازش این ادعا در رکورد سرعت. حرکت رو به جلو ما خواهد بود با انتشار آخرین آمار در CERB از طریق دولت باز اطلاعات, پورتال, سه بار در هفته پس از دانشگاهیان و محققان کانادایی می توانید پیگیری از کار در حال انجام است. ما ادامه خواهد داد به ارائه و باز کردن داده به طوری که ما می توانیم بهترین مشاوره از کارشناسان و همچنان به کمک به کانادایی ها.

من می خواهم برای پایان دادن به این صبح با یادآوری هر کس که امروز 38 سالگرد منشور حقوق و آزادی های که پی ریزی که ما به عنوان یک کشور و کسانی که تلاش ما به عنوان یک مردم است. از آن محافظت مناسب از هر یک از ما می شود که ما به عبادت چگونه ما می خواهیم به عشق که ما آنها را دوست دارم. در قلب این منشور این است که مفهوم انتخاب است که ما می توانید انتخاب کنید که نوع زندگی ما می خواهیم برای خودمان. همانطور که کشور ما در برابر این بیماری همه گیر هستم به خصوص سپاسگزار است که کانادایی ها را انتخاب کرده اند برای محافظت از هر یک از دیگر و مراقبت از یکدیگر. به هر کس که در خانه مانده و به دنبال عمومی بهداشت و درمان توصیه های, با تشکر از شما. ساخت که انتخاب هم امروز خواهد اطمینان حاصل شود که ما باقی می ماند که ما به عنوان کانادایی ها برای نسل های آینده.

Merci beaucoup tout le monde.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de