ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: بیشتر حمایت های مالی برای دانش آموزان در طول تابستان (متن کامل)

در مارس 29 جلسه به کانادایی PM اعلام جدید کانادا دانشجو خدمات کمک مالی برای کسانی که کمک به مبارزه با COVID-19 و همچنین تمدید بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود برای مارس 29 سال 2020 است.

سلام به همه.

[ترجمه از فرانسه] به طور معمول دانش آموزان مضطرب به ماه می رسند. کلاس ها بیش از وجود دارد و تنها تعداد کمی از امتحانات. و شما اشتیاق زیادی برای شروع جدید خود را در تابستان کار و صرف زمان بیشتری را با دوستان خود.

اما در این سال متفاوت است. این بیماری همه گیر است که ایجاد بسیاری از بی ثباتی و عدم اطمینان برای بسیاری از مردم از جمله جوانان است. برخی از افرادی که در حال فارغ التحصیل شد و نه قادر به استفاده کامل از ترم آخر و در حال حاضر آنها با داشتن مشکل در ورود به بازار کار. کسانی که هنوز در مدرسه روبرو هستند مشابه موانع. تعدادی از چیزهایی که لغو شده است. و وجود دارد بسیاری از شما وجود دارد که در حال تعجب آنچه که شما در حال رفتن به انجام این کار در ماه های آینده و چگونه شما در حال رفتن به قادر به پرداخت شهریه خود را برای سال آینده.

بنابراین در هفته گذشته ما رونمایی از 9 میلیارد دلار طرح برای کمک به شما برای دریافت از طریق این بحران است. اول از همه به ما اعلام کرد که کانادا اضطراری دانشجویی بهره مند شوند که ارائه خواهد شد $1,250 یک ماه به دانش آموزان در طول تابستان است. و اگر شما از کار افتادگی شما دریافت خواهد شد ، در همان زمان ما در حال سرمایه گذاری برای ایجاد 76,000 اضافی شغل برای دانش آموزان در این بخش است که نیاز به یک دست و یا به طور فعال کمک به مبارزه با COVID-19. این مشاغل می توان به اضافه کسانی که نیز در دسترس هستند تحت کانادا تابستان شغل برنامه. [پایان ترجمه]

اگر شما نمی توانید پیدا کردن یک شغل در تابستان امسال اما می خواهم برای کمک در مبارزه با COVID-19 ما در حال رفتن به مطمئن شوید که شما حمایت بیش از حد. دانش آموزان کمک در مبارزه علیه COVID-19 تابستان امسال به زودی خواهد شد واجد شرایط برای $1000 به $5,000 از طریق جدید کانادا دانشجو خدمات کمک مالی برای داوطلب ساعت. ما همچنین قصد داریم به ارائه حمایت های خاص برای اولین بار سازمان ملل, Inuit و متیس ملت آموزان است. برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کسانی که از انجام پژوهش ما قصد داریم به گسترش بورسیه کمک هزینه های تحصیلی و کمک های مالی تا کار خود را می توانید در ادامه. و ما در حال دو برابر شدن کمک هزینه دانشجویی برای کم درآمد و با درآمد متوسط دانش آموزان برای 2020-2021. هم دولت ما تا به 9 میلیارد دلار طرح برای کمک به دانش آموزان و اخیر grads از طریق چند ماه آینده. پس ما معرفی این طرح ما در حال همکاری با احزاب مخالف در قانون است که به دریافت این کمک به افراد جوان به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. من از رفتن به مجلس در مدت کوتاهی که در آن ما خواهد شد معرفی یک لایحه به کانادا اضطراری دانشجویی بهره مند شوند در محل.

همه گیر شده است در هر کس و به همین دلیل ما این است که دولت پله تا برای حمایت از شما. برای کمک به پدر و مادر که دست خود را کامل در این روزها دولت ما خواهد بود افزایش CCB پرداخت ممکن است. و برای کمک به کاهش درآمد کانادایی ما تکمیل GST اعتباری. من همچنین می خواهم به همه یادآوری است که در این سال اگر شما مدیون مالیات بر درآمد شما باید تا ماه اوت خود را پرداخت.

دیروز وزیر Hajdu و دکتر Tam ارائه یک به روز رسانی بر روی آخرین مدل سازی. و خبر خوب این است که کانادایی ها پله تا به نگه داشتن هر یک از دیگر امن است. در واقع در بسیاری از نقاط کشور منحنی پهن است. بنابراین ما باید به آن را نگه دارید. ما شاهد برخی پیشرفت زیرا مردم از ساحل به ساحل به ساحل در حال فداکاری و زیر بهداشت عمومی قوانین. پس بیایید به آن می چسبد. اجازه اقامت در خانه شستن دست ما است. و هنگامی که ما اجازه می دهد تا اقامت دو متر دورتر از دیگران است. شروع این آخر هفته در نوا اسکوشیا, کانادا نیروهای Snowbirds سر خواهد شد در سراسر کانادا به سلام کانادایی انجام بخشی خود را برای متوقف کردن گسترش COVID-19.

ما به عنوان سازمان دیده بان Snowbirds پرواز بیش از خانه ما بیایید به یاد داشته باشید که ما همه در این با هم.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de