ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: بیش از 500 ، 000 کسب و کارهای کوچک دریافت کرده اند CEBA وام [متن کامل]

در نخست وزیر مارس 9 جلسه او recapped فدرال تلاش برای کمک به کسب و کار و داد و بچه ها یک یادآوری در مورد فردا روز خاص

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود برای 9 مه سال 2020 است.

خوشحال شنبه همه, bonjour, tout le monde.

برای چند هفته گذشته دولت ما شده است با تمرکز بر گرفتن مردم به کمک آنها نیاز دارید به سرعت به عنوان امکان پذیر است. اما برای بیرون آمدن از این قوی تر از همیشه ما نیز باید به بلند مدت فکر می کنم. ما نیاز به ایجاد زمینه های مناسب در حال حاضر تا اقتصاد ما می آمد خروشان به عقب. و این چیزی است که ما انجام می دهند با اقدامات مانند کانادا اورژانس حساب کسب و کار و کانادا اضطراری یارانه دستمزد. تا کنون بیش از نیم میلیون کسب و کارهای کوچک باید دریافت وام از طریق CEBA. و کمتر از دو هفته پس از راه اندازی کانادا اضطراری یارانه دستمزد, کارفرمایان را برای اعمال یارانه برای تقریبا دو میلیون نفر از کارگران. ما, دولت به کارفرمایان منابع بیشتر به طوری که آنها می تواند به ماندن در کسب و کار و نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد در طول این بحران است. حفظ ارتباط بین کارفرما و کارمند کلیدی خواهد بود — نه فقط به مردم کمک کند به عقب بر گردیم روی پای خود را, اما همچنین به اقتصاد ما. در این راستا ما اعلام کرد که دیروز ما خواهد بود گسترش کانادا اضطراری یارانه دستمزد فراتر از ماه ژوئن است.

در همان زمان ما در حال کار با شرکای خود در سراسر جهان به ضرب و شتم COVID-19 ، این بیماری همه گیر است که یک مسئله جهانی است. نگه داشتن کانادایی امن و راه اندازی مجدد اقتصاد ما به معنی شکست این ویروس نه تنها در خانه بلکه هر جا آن را یافت. بنابراین در اوایل این هفته ما اعلام کرد سرمایه گذاری های جدید برای سرعت بخشیدن به توسعه جهانی از COVID-19 واکسن درمان آزمایش و پژوهش از جمله پژوهش های در حال انجام در اینجا در کانادا.

من می خواهم به درخواست تمام مادران به گام از اتاق را برای یک دقیقه, بنابراین من می توانید به بچه های خود را. من به شما یک دوم. خوب. فردا روز مادر و بچه ها. این یک روز خاص برای تمام افرادی که مادران به ما ما کون مامان مادربزرگ و خاله و خواهر بزرگتر. بنابراین اجازه دهید آنها را نشان می دهد ما چقدر با عشق و مراقبت در مورد آنها. شما ممکن است بخواهید به زود به او صبحانه یا از پدر به شما کمک کند او را از گل. و یا اگر شما هنوز هم در این سال ها به دلیل ویروس یا دلایل دیگر شما می توانید در قرعه کشی یک کارت یا تنظیم تماس تصویری. هر آنچه که شما انجام, من مطمئن هستم که آنچه شما انتخاب می کنید به انجام خواهد او را روز و اکسپرس چقدر شما او را دوست دارم چقدر شما به او نیاز دارید و چقدر او حمایت کامل خود را و کامل عشق در طول این زمان دشوار است اما در همه زمان ها به عنوان به خوبی.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im