ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: نزدیک به 5000 شرکت ‘گام به گام’ به COVID-19 (متن کامل)

در مارس 7 جلسه توجیهی روزانه به کانادایی ها در COVID-19 گیر PM صحبت در مورد چگونگی شرکت کانادایی در حال تجهیز نشدن به لوازم پزشکی—و ذکر شده و با همکاری یک برنده جایزه نوبل

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود برای 7 آوریل سال 2020 است.

قبل از ما به چیزهایی که من می خواهم برای پرداختن به اخبار اخیر بیرون آمدن از انگلستان افکار من با نخست وزیر جانسون و خانواده اش در طول این زمان. من کار با بوریس برای برخی از زمان در حال حاضر, و من می دانم که چگونه او متعهد به خدمت مردم انگلیس او یک جنگنده و با او به مبارزه در حال حاضر برای به دست آوردن مجدد سلامتی خود و بازگشت به کار او را دوست دارد. سوفی و من و همه کانادایی ها می خواهند او را بازیابی سریع. به ما دوستان بریتانیایی و کانادایی با شما ایستاده. ما را از این طریق دریافت کنید با هم.

(زبان فرانسوی) هر زمان که ما می شنویم که کسی که در بیمارستان بستری شده است به دلیل COVID-19 ما نگران است. اما ما باید به یاد داشته باشید که ما نمی ناتوان در مواجهه با این وضعیت. هر کس می تواند کمک به حل و شما می دانید چه باید بکنید. ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است حتی زمانی که آن را دوست داشتنی خارج است. من می دانم که آن را حتی سخت تر است این روزها با بهار آینده, اما ما باید همچنان به دنبال مشاوره که در حال حاضر اگر ما می خواهید می شود قادر به استفاده از تابستان در چند ماه. تنها بیرون رفتن اگر شما نیاز به خرید مواد غذایی. حتی پس از آن سعی کنید به عنوان کوچک که ممکن است. و این امر به هر کس در هر کجا که شما ممکن است زندگی می کنند و یا آنچه شما در زندگی انجام دهد.

با این که برخی از افراد قادر به انجام حتی بیشتر به این دلیل که آنها باید مهارت های خاص و یا منابع است که ما نیاز به در حال حاضر. برای مثال ما در حال ارائه شغل تمام وقت برای ذخیره در نیروهای مسلح کانادا. به این ترتیب اگر جوامع نیاز به حمایت بیشتر ما آماده خواهد شد. بهداشت و درمان کانادا نیز جذب داوطلبان برای کمک به خط مقدم ما کارگران و چند هفته پیش ما درخواست کمک از شرکت های تولید مواردی که بسیار در تقاضا در حال حاضر است. از آن پس تقریبا 5,000 کانادا شرکت کرده اند در تماس با ما به ارائه خدمات خود را. به نمایندگی از همه کانادایی ها من با تشکر از شما. آن را واقعا الهام بخش برای دیدن بسیاری از مردم می خواهم برای کمک به. (پایان فرانسوی)

در چند هفته گذشته تقریبا 5,000 کانادا شرکت کرده اند پا به جلو برای کمک به مبارزه با COVID-19. به نمایندگی از همه کانادایی ها با تشکر از شما برای پله بالا است. به عنوان کشور در سراسر جهان دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر تقاضا برای بحرانی منابع مانند تست بچه های هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی است. برای نگه داشتن خط مقدم ما کارگران امن و مراقبت از کانادایی ها با COVID-19 ما نیاز به یک پایدار و پایدار عرضه این محصولات و این بدان معناست که ساخت آنها در خانه است. با برنامه ما به بسیج صنعت ما در حال کمک به شرکت ها مجددا با ابزار تجهیز ، repurpose و نوآوری به مبارزه COVID-19. ما در حال حاضر به امضا نامه ای از قصد با تعدادی از همکاران برای تولید چیزهایی که ما نیاز داریم و امروز ما باید بیشتر اخبار به اشتراک بگذارید.

ما در حال کار با Thornhill, پزشکی, CAE, هواکش برای کانادایی و یک گروه به رهبری توسط StarFish پزشکی به تولید 30000 ساخته شده-در-کانادا هواکش. این خرید کمک خواهد کرد افزایش ظرفیت ما برای اطمینان از این زندگی-صرفه جویی در ماشین آلات هستند حق در اینجا در خانه.

ما همچنین کار با نوبل-جایزه محقق دکتر هنری مک دونالد است که رهبری یک تیم از دانشمندان به منظور توسعه فن است که آسان به را است. و به تولید و پزشکی لباس و ایجاد زنجیره تامین حق در اینجا در کانادا, ما teaming تا با بیش از 20 شرکت از جمله arc’teryx, کانادا غاز و Stanfield است.

یکی از چیزهایی است که به خصوص الهام بخش برای دیدن چگونه بسیاری از شرکت ها نه تنها تولید این کالا اما نوآوری. برای مثال Autoliv است که به دنبال به پزشکی لباسهای از مواد هستند که به طور معمول مورد استفاده برای تولید کیسه های هوا.

(زبان فرانسوی) در همان زمان دولت ما همچنان به خرید ماسک برای حفاظت از بهداشت و درمان کارگران که در حال انجام کار فوق العاده ای. ما دستور داده اند که میلیون ها یی از تعدادی از شرکت های کانادایی و ما در حال حمایت از Medicom که خود را افزایش می دهد ظرفیت تولید N95 ماسک. ما همچنین خرید مواد ضد عفونی کننده برای دست و بهداشت کانادا مجاز است فروش بیش از 85 این محصولات در کانادا است. برخی از موارد زمان بیشتری را برای تولید بیش از دیگران اما هر هفته ما در حال حرکت رو به جلو برای افزایش ظرفیت و توانایی ما برای تولید آنها. و من می خواهم برای تشکر از وزیر Bains است که انجام یک کار عالی این روز است.

من هم می دانم که تعداد زیادی از مردم نگران کمبود مواد به دنبال چه چیزی اتفاق می افتد در کشورهای دیگر. من درک می کنیم نگرانی های خود را, به خصوص اگر شما یا یکی از عزیزان خود را با این نسخهها کار در مراقبت های بهداشتی. اما من می توانم به شما بگویم که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد. (پایان فرانسوی)

ما در حال کار در سراسر ساعت به اطمینان حاصل شود که خط مقدم ما کارگران باید همه چیز آنها نیاز به صرفه جویی در زندگی و ایمن ماندن. در حالی که ما در حال کار برای تضمین بحرانی تجهیزات از کانادا منابع ما نیز در تماس با دیگر تولید کنندگان در سراسر جهان که می خواهید به فروش به کانادا. ما در حال انتظار 500,000 از ماسک 3M فردا و ما در حال کار به همان سرعتی که ما می توانیم آنها را به خط مقدم ما کارگران است.

از ابتدا اولویت ما بوده است سلامت و ایمنی از همه کانادایی ها. بنابراین آیا شما در حال ساخت پزشکی لباسهای ارائه فن یا درمان یک بیمار با COVID-19 ما باید خود را به عقب. ما قصد داریم برای شما وجود دارد. ما همچنین یک سه نقطه اقتصادی طرح. این پشتیبانی از صاحبان کسب و کار در حالی که حفظ شغل با دستمزد یارانه و کمک به کسانی که دیگر یک چک پرداخت با CERB.

عصر روز گذشته دولت ما فعالانه مشترک ما قانون پیشنهادی در یارانه دستمزد با احزاب مخالف. من می دانم که خانه رهبران خواهد بود صحبت کردن در طول روز برای رسیدن به یک توافق برای مجلس عوام را به سرعت تصویب این قانون که به مقدار مورد نیاز حمایت مالی به کانادا کارگران در حالی که کمک به کارفرمایان برای حفظ کارکنان خود را در حقوق و دستمزد.

مقدار زیادی از کار انجام شده است پس ما اعلام کردیم که طرح به حمایت مالی حقوق و دستمزد. ما همچنان به خود تکیه می کنند ورودی و بازخورد به عنوان ما آن را اصلاح و ما باید بیشتر جزئیات به اشتراک گذاری بسیار به زودی. دیروز هم اولین روز مردم می تواند درخواست برای دریافت CERB. توجه داشته باشید که من می خواهم به رسمیت شناختن کار فوق العاده ای انجام شده توسط خدمات عمومی که پردازش صدها نفر از هزاران نفر از ادعا. آنها در حال کار در سراسر ساعت به کانادایی ها به کمک آنها نیاز دارند به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

در نهایت به عنوان برخی از شما می دانید امروز نشانه بهداشت جهانی روز ملی و روز پرستار. در این سال من به ویژه سپاسگزار برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و مراقبان که در حال کار روز و شب ما را امن نگه دارید و برای مراقبت از ما بیشتر آسیب پذیر است. به عنوان کانادا در برابر این بیماری همه گیر بسیاری از آنها با اشاره به ما سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان یک دارایی. ما یک کشور که در آن سلامت حق است نه یک امتیاز و آن چیزی که همه ما می تواند افتخار.

اما سیستم مراقبت های بهداشتی ما فقط به عنوان قوی به عنوان مردم آن را در استخدام. این که آیا شما یک دکتر یا پرستار کسی که نگه می دارد ما بیمارستان تمیز کردن و یا مراقبت در منزل کارگر با تشکر از شما برای گرفتن چنین مراقبت خوب از ما. با تشکر از شما برای همه چیز شما را انجام داده ام در طول سال برای کمک به بسیاری از ما شروع یک خانواده غلبه بر بیماری و لذت بردن از طولانی و سالم زندگی می کند. ما نیاز به یک بیماری همه گیر و یا یک روز خاص برای تشخیص ضروری خود را در کمک به این کشور اما من امیدوارم که همه کانادایی ها ملحق خواهد شد من در بیان عمیق ترین قدردانی ما. من امیدوارم که کانادایی ها صدای بوق کمی بلندتر از زمانی که خود را تغییر امروز به پایان می رسد و اضافه کردن یکی دیگر از رنگین کمان خود را به پنجره.

(زبان فرانسوی) از ته قلب تشکر از شما به تمام پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی. با تشکر از شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de